• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Cergowa
  • Niebocko
  • Biała
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Dębowina

(1)
  • Na sprzedaż nieruchomość  gruntowa Dębowina
    1 / 5
    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Dębowina

    Dębowina

    • 887 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne grunty pod zabudowę mieszkaniową (WZ)  położone w pod górzystej miejscowości Dębowina , gmina Bardo, działka  o powierzchni 1.92 ha. Dz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Oferta

    Kłodzko

    • 1 111 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Firma BLACK DIAMOND sp. z o. o. to wiarygodny i kompetentny partner, który pomaga kupić, sprzedać, wynająć nieruchomości na terenie Polski. Dzięki naszej wieloletniej obecności na...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 290 000 zł cena
    • 4 247 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 158 470 zł cena
    • 1 219 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 1363m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Grunt. Działka przemysłowo-usługowa. Blisko autostrady A4 !

    Kłodzko

    • 1 200 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • inwestycyjna

    Wydzierżawię działkę przemysłowo-usługową pod budowlę hali produkcyjnej i nie tylko. Całkowita powierzchnia 6000m2. Na działce jest prąd, siła, woda, przyłącze gazowe. Aktualni...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Kłodzko

    • 1 020 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 7 787 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kłodzko

    • 290 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 320 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 4 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 425 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bardo

    • 155 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Wojbórz

    • 209 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 689 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kłodzko

    • 1 500 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Weranda Jasińscy s. j.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kłodzko

    • 260 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Dom z lokalem na działalność firmy
    1 / 5
    Dom z lokalem na działalność firmy

    Kłodzko

    • 1 400 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kłodzko, sprzedam nieruchomość zabudowaną 821m2, dom dwie kondygnacje po 120 m2, dodatkowo lokal, 49 m2, cztery garaże, duże sale wielofunkcyjne na działalność, kuźnia przy ulicy w...

  • Syndyk sprzeda udział w drodze

    Boguszyn

    • 3 667 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/6 w prawie własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej w granicach działki o nr. ewidencyjnym 74/7 AM-1...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Kłodzko

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie w Kłodzku przy Rynku, przy ulicy Chrobrego....

  • Na sprzedaż lokal użytkowy w Bardo
    1 / 6
    Na sprzedaż lokal użytkowy w Bardo

    Bardo

    • 220 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 493 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 63,88 m² położony na parterze kamienicy w miejscowości Bardo, przy ulicy Głównej. Lokal składa się z sali ekspozycyj...

  • Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza

    Wilcza

    • 305 880 zł cena
    • 7 647 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni łącznej 76.47 a w Wilcza. Działka składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek: - Działka numer 1 pod za...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku

    Kłodzko

    • 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,5 m², na ulicy Czeskiej w odrestaurowanej Kamienicy na 4. piętrze blisko kłodzkiego Rynku. W skład mieszkania wchodzi...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku

    Kłodzko

    • 320 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w sercu Kłodzka Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w centrum ma...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo

    Brzeźnica

    • 190 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy – Brzeźnica, gm. Bardo Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, w spokojnej wsi, a jednocześnie blisko miasta –...

  • Na sprzedaż apartament w Kłodzku
    1 / 13
    Na sprzedaż apartament w Kłodzku

    Kłodzko

    • 590 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego apartamentu o powierzchni 76,68 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w s...

  • Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka
    1 / 16
    Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka

    Kłodzko

    • 599 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni mieszkalnej 102.65 mkw,  położony na 3 piętrze kamienicy usytuowanej na  rynku Kłodzkim.  Apartament 2 lata temu przeszed...

  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Do wynajęcia lokal użytkowy Kłodzko
    1 / 7
    Do wynajęcia lokal użytkowy Kłodzko

    Kłodzko

    • 1 999 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy do wynajęcia – świetna lokalizacja blisko centrum Kłodzka. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 58 m², położony w bardzo atrakcyjnej loka...

  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Przestronne 72 m² w sercu Kłodzka, ul. Wojska Polskiego. Zainwestuj w klimat i komfort!
    Przestronne 72 m² w sercu Kłodzka, ul. Wojska Polskiego. Zainwest...

    Kłodzko

    • 370 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni ok. 72 m², zlokalizowane na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Wojska Polskiego w Kłodzku. To idealna propozy...