• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Szczytną

(41)
  • 3 pokoje - widok na panoramę miasta
    3 pokoje - widok na panoramę miasta

    Nowa Ruda

    • 130 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 2 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m², znajdujące się na 2. piętrze. Jest to jedyne lokum na piętrze, co gwarantuje ciszę i prywatność. Zlokalizowane w kameralnym budynku z za...

  • 3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami
    1 / 13
    3-pokojowe słoneczne mieszkanie z 2 balkonami

    Polanica-Zdrój

    • 620 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,40 mkw na trzecim piętrze w bloku przy ul. Spółdzielców. Niezwykle słoneczny pokój dzienny ma aż 2 balkony -  od strony południowej i zachodn...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju
    Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Polanicy-Zdroju

    Polanica-Zdrój

    • 340 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 mkw (po podłodze 95 mkw), położone na 2. piętrze w stylowej kamienicy. Lokalizacja w pobliżu deptaku...

  • Duże mieszkanie na parterze w Bystrzycy Kłodzkiej
    Duże mieszkanie na parterze w Bystrzycy Kłodzkiej

    Bystrzyca Kłodzka

    • 340 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 4 789 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Mieszkanie o powierzchni 64 mkw położone na parterze kamienicy przy ul. Wojska Polskiego.  Lokal ma dwa niezależne wejścia oraz możliwość wydzielenia dodatkowych sypialni, co spr...

  • Mieszkanie Duszniki-Zdrój rynek pierwotny

    Duszniki-Zdrój

    • 630 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Polecam na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni ok. 50 m , położony w malowniczej lokalizacji Duszniki Zdrój inwestycja Black Hill z widokiem na Czarny Staw....

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Spółdzielców

    Polanica-Zdrój

    • 590 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 366 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ofertą sprzedaży jest lokal mieszkalny na ul. Spółdzielców w Polanicy- Zdroju. Rozkładowe, przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m, usytuowane na wysokim parterze w...

  • Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w Tlumaczowie

    Tłumaczów

    • 340 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam BEZ POSREDNIKOW 100 metrowe mieszkanie w Tlumaczowie. Mieszkanie skalada sie z 3 pokoi, kuchni, oddzielnej garderoby, lazienki. Piec 2-fazowy w piwnicy. Wiecej zdjec na zy...

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 14
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 519 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na parterze kamienicy na ul. Bystrzyckiej, w bardzo bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego! Mieszkanie składa się z: -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska
    1 / 12
    Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska

    Polanica-Zdrój

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w przepięknej, willowej, zielonej i spokojnej okolicy 50 m od Parku Zdrojowego. W 2021 roku wykonano generalny remont. Wymieniono instalacje wod-kan, elektryczną, wymien...

  • Mieszkanie Radków
    1 / 5
    Mieszkanie Radków

    Radków

    • 182 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Radków (powiat kłodzki), blisko Kłodzko Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33,30 m², położone na 2. piętrze kamienicy w malowniczej mie...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Kudowa-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do zaoferowania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m², położone na parterze w zadbanym, spokojnym budynku. Lokal jest jasny, ustawny i gotowy do wprowadzeni...

  • Na sprzedaż apartament w Kłodzku
    1 / 13
    Na sprzedaż apartament w Kłodzku

    Kłodzko

    • 590 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego apartamentu o powierzchni 76,68 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w s...

  • Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka
    1 / 16
    Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka

    Kłodzko

    • 599 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni mieszkalnej 102.65 mkw,  położony na 3 piętrze kamienicy usytuowanej na  rynku Kłodzkim.  Apartament 2 lata temu przeszed...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku
    1 / 11
    Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku

    Kłodzko

    • 320 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 4 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w sercu Kłodzka Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w centrum ma...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w Kłodzku

    Kłodzko

    • 390 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 4 535 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86,5 m², na ulicy Czeskiej w odrestaurowanej Kamienicy na 4. piętrze blisko kłodzkiego Rynku. W skład mieszkania wchodzi...

  • Apartament przy Parku Zdrojowym
    1 / 6
    Apartament przy Parku Zdrojowym

    Kudowa-Zdrój

    • 260 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Apartament niezależne mieszkanko calkowicie wyposażone przy Parku Zdrojowym. Blisko na szlaki I do Czech.

  • Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 15
    Mieszkanie Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 429 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 5 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Mieszkanie 77 m2 , Polanica- Zdrój- 3- pokojowe mieszkanie w centrum miasta, po remoncie, jasne i funkcjonalne. Nieruchomość położona w budynku wielorodzinnym z osobnym, niezależn...

  • Mieszkanie do wynajęcia
    Mieszkanie do wynajęcia

    Kłodzko

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, jasne i ciepłe mieszkanie w Kłodzku przy Rynku, przy ulicy Chrobrego....

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Nowa Ruda

    • 320 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 3 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż mieszkanie w Nowej Rudzie ul. Kościelna 5
    1 / 8
    Na sprzedaż mieszkanie w Nowej Rudzie ul. Kościelna 5

    Nowa Ruda

    • 105 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 1 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż niskoczynszowe mieszkanie do remontu o powierzchni 71,4 m2. Zlokalizowane jest na trzecim piętrze w kamienicy znajdującej się na ul. Kościelnej 5 w centrum Nowej Rudy....