• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Szczytną

(41)
  • Mieszkanie na sprzedaz. 1-go maja Kudowa Zdroj

    Kudowa-Zdrój

    • 301 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam Mieszkanie w centrum Kudowa Zdroj. Powierzchnia mieszkania 56 m2, parter. Mieszkanie znajduje sie w centrum miasta przy dworcu autobusowym oraz pieknym parku zdrojowym. Id...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • sprzedam mieszkanie

    Bielawa

    • 320 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje ,widna kuchnia , łazienka z WC w pobliżu miejska komunikacja ,markety, szkoły ,żłobek i góry z okna--

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 8
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 374 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie idealne pary...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sienna

    • 513 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Północ Nieruchomości Oddział Kłodzko
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sienna

    • 516 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 23 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 260 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wombat Nieruchomości Katarzyna Mazur
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bardo

    • 155 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 2 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 9
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 490 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Bielawa

    • 266 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia
    1 / 12
    Mieszkanie Lutynia gm. Miękinia Lutynia

    Lutynia

    • 482 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 256 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku PCC - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu nowe, w pełni wykończone " POD KLUCZ...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sienna

    • 595 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 21 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Bielawa

    • 299 990 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 4
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Bielawa

    • 175 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 862 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Jugów

    • 120 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 1 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo

    Brzeźnica

    • 190 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy – Brzeźnica, gm. Bardo Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, w spokojnej wsi, a jednocześnie blisko miasta –...

  • Mieszkanie Nowa Ruda
    1 / 15
    Mieszkanie Nowa Ruda

    Nowa Wieś Kłodzka

    • 159 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuje na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w stanie technicznym do remontu w doskonałej lokalizacji Nowej Rudy. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym rozkładem, z którego mo...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 11
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 475 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 3 piętrze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie jest...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 5
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 1 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m2, na parterze bloku na osiedlu Włókniarzy w Bielawie. Mieszkanie jest wyremontowane i w pełni wyposażone. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Mie...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 15
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 339 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 063 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania piękne, wyremontowane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,61m2, usytuowane na 2 piętrze budynku w Bielawie przy ulicy Polnej. Mieszkanie zostało wyremontowane z u...

  • Mieszkanie Bielawa
    1 / 13
    Mieszkanie Bielawa

    Bielawa

    • 315 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1m2, na 2 piętrze bloku na osiedlu XXV Lecia w Bielawie. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Mieszkanie wymaga częściow...

  • Sprzedam mieszkanie własnościowe
    Sprzedam mieszkanie własnościowe

    Bielawa

    • 260 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 099 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    W mieszkaniu wymienione okna , drzwi pokojowe oraz podłogi.

  • PILNE! 2 Pokoje,Bielawa

    Bielawa

    • 139 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 3 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    GOTOWOŚĆ DO NEGOCJACJI CENY PRZY SZYBKIEJ DECYZJI ZAKUPOWEJ! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37...

  • 3 pokoje, I piętro , 51m2 os. XXV

    Bielawa » os. XXV-lecia

    • 309 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 059 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję do sprzedaży ustawne 3 pokojowe słoneczne, przytulne mieszkanie położone na popularnym osiedlu XXV lecia w Bielawie. W tej lokalizacji mieszkać chce każdy.Powierzchnia mies...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż kawalerka – 35 m² ,Bielawa

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Stylowa kawalerka po kapitalnym remoncie – BielawaNa sprzedaż wyjątkowa, w pełni wyremontowana kawalerka położona w Bielawa. Mieszkanie o powierzchni 35 m² (ok. 40 m² po podłodze)...

  • 2 pokoje z balkonem ,II piętro 50m2

    Bielawa » ul. Obrońców Westerplatte

    • 229 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania przestronne mieszkanie w Bielawie przy ul. WesterplatteLokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, dużej przestronnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki z WC o łąc...

  • 1 / 4
    Na sprzedaż – Bielawa | 39,10 m²,2piętro

    Bielawa

    • 209 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 383 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w bloku o powierzchni 39,10 m², położone na 2 piętrze w spokojnej części miasta Bielawa.Cena: 209 900 zł Układ pomieszczeń: salon z aneksem k...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 50 m² – Bielawa

    Bielawa

    • 369 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 7 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i atrakcyjnej części Bielawy. To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem...

  • Mieszkanie 51m2/ II p./ garaż

    Bielawa

    • 259 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m², położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części Bielawy, u podnóża Gór Sowich, w niedalekiej odległości od Jeziora Bie...

  • REZERWACJA! Atrakcyjne mieszkanie w Bielawie

    Bielawa

    • 239 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 597 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie z klimatyzacją na wysokim parterze w zadbanej kamienicy w Bielawie.Lokal składa się z salonu, sypialni, łazienki w WC oraz przestronnej kuchni o...

  • Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !
    1 / 16
    Czarna Góra Resort- studio z miejscem postojowym !

    Sienna

    • 329 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 186 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż apartament znajdujący się w Czarna Góra Resort. Umiejscowiony w sercu masywu Śnieżnika, w kompleksie obiektów noclegowych i apartamentowych. Ta lokalizacja zape...

  • Twoje miejsce mocy
    1 / 16

    Nowe

    Twoje miejsce mocy

    Bielawa

    • 235 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 8 104 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Poczuj rytm kamienicy, gdzie historia splata się z nowoczesnym komfortem. To mieszkanie to nie tylko metraż, to miejsce mocy, które ładuje baterie po każdym dniu. Wyjątkowe 1. pięt...