• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Szczytną

(48)
  • Ośrodek wypoczynkowy Kudowa Zdrój (Jakubowice)
    1 / 10
    Ośrodek wypoczynkowy Kudowa Zdrój (Jakubowice)

    Kudowa-Zdrój

    • 5 000 000 zł cena
    • 14 400 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    HIT CENOWY! TERAZ TYLKO 5 MLN ZŁ – TAKIEJ CENY TU JESZCZE NIE BYŁO! SUPER ATRAKCYJNA OFERTA – NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM W CENIE OKAZJI Ośrodek wypoczynkowy z ogromny...

  • Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry
    1 / 13
    Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry

    Starkówek

    • 134 725 zł cena
    • 1 585 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana z widokiem na góry – okolica Polanicy-Zdrój Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w malowniczej, górskiej okolicy – idealna pod budowę domu...

  • Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego
    1 / 6
    Działka budowlana Polanica-Zdrój, Gałczyńskiego

    Polanica-Zdrój

    • 335 000 zł cena
    • 735 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 112/2 pod zabudowę jednorodzinną oraz usługi turystyczne, o pow. 735 mkw , położona w niewielkiej odległości od centrum uzdrowiska Polanica- Zdrój. W OFERCIE...

  • Działka budowlana Duszniki-Zdrój Podgórze,
    1 / 15
    Działka budowlana Duszniki-Zdrój Podgórze,

    Duszniki-Zdrój

    • 2 713 768 zł cena
    • 20 252 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działki inwestycyjne położone w urokliwych Dusznikach-Zdroju, w pobliżu planowanej inwestycji Ski Arena Podgórze, która obejmuje w założeniu stok narciarski! To idealna o...

  • Na sprzedaż  4 działki rolne w Szczytnej
    1 / 7
    Na sprzedaż 4 działki rolne w Szczytnej

    Polanica-Zdrój

    • 1 227 600 zł cena
    • 68 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4 działki usytuowane w miejscowości Wolany , gmina Szczytna położone ok. 8 km od Polanicy Zdrój  Powierzchnia działek kształtuje się następująco ...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 534 300 zł cena
    • 3 562 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3562 mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Na sprzedaż działka budowlana -23.089 m²
    1 / 11
    Na sprzedaż działka budowlana -23.089 m²

    Jeleniów

    • 526 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 22 870 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, położonej w malowniczym Jeleniowie, gmina...

  • Wyjątkowy teren inwestycyjny 140.560 m² !
    1 / 10
    Wyjątkowy teren inwestycyjny 140.560 m² !

    Kudowa-Zdrój

    • 1 560 000 zł cena
    • 140 560 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni ponad 140.560 m², położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i spok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Inwestycyjna działka przy granicy PL–CZ
    1 / 12
    Inwestycyjna działka przy granicy PL–CZ

    Kudowa-Zdrój

    • 4 150 000 zł cena
    • 13 898 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy na sprzedaż działkę, oznaczoną numerem 3 o powierzchni 13.898 m² (1,3898 ha), położoną bezpośrednio przy drodze...

  • Na sprzedaż 3.921 m², przy DK8 z mediami
    1 / 12
    Na sprzedaż 3.921 m², przy DK8 z mediami

    Jeleniów

    • 580 000 zł cena
    • 3 921 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3.921 m², położone przy drodze krajowej DK8 w miejscowości...

  • Działka budowlana z mediami, blisko DK8
    1 / 11
    Działka budowlana z mediami, blisko DK8

    Jeleniów

    • 219 000 zł cena
    • 1 279 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, o nr 322/15 i powierzchni 1.279 m², położoną w miejscowości Jeleniów, bezpośredn...

  • Działka budowlana 2.873 m²,  z mediami i dojazdem
    1 / 11
    Działka budowlana 2.873 m², z mediami i dojazdem

    Jeleniów

    • 420 000 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną nr 323/15 o powierzchni 2.873 m², położoną w miejscowości Jeleniów, tuż obok uzdro...

  • Widokowa działka budowlana
    1 / 4
    Widokowa działka budowlana

    Nowa Bystrzyca

    • 145 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam, działkę budowlaną widokową w miejscowości Nowa Bystrzyca w Kotlinie Kłodzkiej, działka ma ogromny potencjał turystyczny, w okolicy mnóstwo atrakcji, blisko do Czech, w mi...

  • Działka budowlana otulina parku narodowego gór stołowych Łęż
    1 / 7
    Działka budowlana otulina parku narodowego gór stołowych Łęż

    Łężyce

    • 120 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 10 910 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Sprzedam dzialki o powierzchni +-10 i 13 arow. Zostaly wydzielone z jednej duzej dzialki. Obie posiadaja osobne ksiegi wieczyste i MPZP. Znajduja sie obok siebie na niewielk...

  • Działka Bieganów ul.

    Bieganów

    • 330 500 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz miejsca idealnego? Chcesz wybudować dom? Małą agroturystykę? Może marzysz o braku sąsiadów? Omega Estate ma zaszczyt  zaoferować Państwu dużą działkę położoną w rejonie gór...

  • Działka Bieganów rynek pierwotny ul.

    Bieganów

    • 129 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz spokojnego miejsca z dala od gwaru miasta?Oferujemy dwie urokliwe działki w malowniczej miejscowości Bieganów. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu we wspan...

  • Działki w górach z war zab Polanica Zdrój Kotlina Kłodzka
    1 / 4
    Działki w górach z war zab Polanica Zdrój Kotlina Kłodzka

    Paszków

    • 185 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 124 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy niezwykłe działki o powierzchni od 15 do 17 arów z widokiem na góry! Działki położone w malowniczym regionie Dolnego Śląska, w miejscowości Paszków ok 6km od Polanicy Zdroju,...

  • Działka bud-inwe
    1 / 5
    Działka bud-inwe

    Polanica-Zdrój

    • 708 050 zł cena
    • 2 032 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka nr 41/2 obręb Stary Zdrój 57-320 Polanica Zdrój , 2032 m2, plan zagospodarowania PT/MT3. Umowa energii podpisana z Tauronem, realizacja przyłącza do końca 2025...

  • Zieleniec - działka 0,5 ha z warunkami zabudowy na 10 domków
    1 / 14
    Zieleniec - działka 0,5 ha z warunkami zabudowy na 10 domków

    Duszniki-Zdrój

    • 1 300 000 zł cena
    • 4 902 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zieleniec - najwyżej położona wieś w Sudetach (będąca obecnie dzielnicą Dusznik-Zdroju); najbardziej znany ośrodek narciarski w Kotlinie Kłodzkiej w zimie (ponad 20 wyciągów i 6 ko...

  • 1 / 2
    Działka rekreacyjna ( 4 działki) Duszniki Zdrój /Zieleniec

    Duszniki-Zdrój

    • 306 775 zł cena
    • 1 753 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 4 działki rekreacyjne w Dusznikach-Zdroju (Wapienniki). Działki mają bardzo atrakcyjne położenie przy samym lesie oraz dogodną komunikację: - Zieleniec Ski Arena jest w...