• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Brzóze Małe
  • Bielsk Podlaski
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczytną

(125)
  • Dom Polanica- Zdrój Okazja!!
    1 / 16
    Dom Polanica- Zdrój Okazja!!

    Polanica-Zdrój

    • 949 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość położona , w obszarze zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej, obręb Nowy Zdrój, w jednej z atrakcyjniejszych, spokojnych i wyjątkowo zielonych lokalizacji uzdrowiska P...

  • Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska
    1 / 12
    Mieszkanie Polanica- Zdrój ul. Piastowska

    Polanica-Zdrój

    • 625 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w przepięknej, willowej, zielonej i spokojnej okolicy 50 m od Parku Zdrojowego. W 2021 roku wykonano generalny remont. Wymieniono instalacje wod-kan, elektryczną, wymien...

  • Mieszkanie Radków
    1 / 5
    Mieszkanie Radków

    Radków

    • 182 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 516 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Radków (powiat kłodzki), blisko Kłodzko Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 33,30 m², położone na 2. piętrze kamienicy w malowniczej mie...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 8
    Sprzedam mieszkanie

    Kudowa-Zdrój

    • 310 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 740 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do zaoferowania przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m², położone na parterze w zadbanym, spokojnym budynku. Lokal jest jasny, ustawny i gotowy do wprowadzeni...

  • Działka budowlana Duszniki-Zdrój Podgórze,
    1 / 15
    Działka budowlana Duszniki-Zdrój Podgórze,

    Duszniki-Zdrój

    • 2 713 768 zł cena
    • 20 252 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działki inwestycyjne położone w urokliwych Dusznikach-Zdroju, w pobliżu planowanej inwestycji Ski Arena Podgórze, która obejmuje w założeniu stok narciarski! To idealna o...

  • Na sprzedaż apartament w Kłodzku
    1 / 13
    Na sprzedaż apartament w Kłodzku

    Kłodzko

    • 590 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 764 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyposażonego apartamentu o powierzchni 76,68 m², zlokalizowanego na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy w s...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów

    Marcinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa rezydencja w sercu Kotliny Kłodzkiej — 67 arów prywatności, przestrzeni i komfortu Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowoś...

  • Dom Stary wielisław
    1 / 9
    Dom Stary wielisław

    Stary Wielisław

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym , położony w miejscowości Stary Wielisław . Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z pięknym widok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Na sprzedaż dom w Wolany, Szczytna
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Wolany, Szczytna

    Polanica-Zdrój

    • 1 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu  dom położony  w malowniczej wsi  Wolany, gmina Szczytna oddalonej ok. 1000 m od parku zdrojowego w  Polanicy Zdrój. Ta przepiękna nieruchomość o powierzchni...

  • Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka
    1 / 16
    Na sprzedaż apartament w centrum Kłodzka

    Kłodzko

    • 599 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 5 873 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni mieszkalnej 102.65 mkw,  położony na 3 piętrze kamienicy usytuowanej na  rynku Kłodzkim.  Apartament 2 lata temu przeszed...

  • Na sprzedaż  4 działki rolne w Szczytnej
    1 / 7
    Na sprzedaż 4 działki rolne w Szczytnej

    Polanica-Zdrój

    • 1 227 600 zł cena
    • 68 200 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 4 działki usytuowane w miejscowości Wolany , gmina Szczytna położone ok. 8 km od Polanicy Zdrój  Powierzchnia działek kształtuje się następująco ...

  • Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój
    1 / 5
    Na sprzedaż działka budowlana Polanica Zdrój

    Polanica-Zdrój

    • 534 300 zł cena
    • 3 562 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlana o powierzchni 3562 mkw w Polanicy Zdrój ,obręb Nowy Wielisław. Możliwość podziału na mniejsze działki. Zgodnie z miejscowym pl...

  • Na sprzedaż działka budowlana -23.089 m²
    1 / 11
    Na sprzedaż działka budowlana -23.089 m²

    Jeleniów

    • 526 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 22 870 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia atrakcyjnej nieruchomości gruntowej, położonej w malowniczym Jeleniowie, gmina...

  • Wyjątkowy teren inwestycyjny 140.560 m² !
    1 / 10
    Wyjątkowy teren inwestycyjny 140.560 m² !

    Kudowa-Zdrój

    • 1 560 000 zł cena
    • 140 560 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni ponad 140.560 m², położoną w jednej z najbardziej atrakcyjnych i spok...

  • Inwestycyjna działka przy granicy PL–CZ
    1 / 12
    Inwestycyjna działka przy granicy PL–CZ

    Kudowa-Zdrój

    • 4 150 000 zł cena
    • 13 898 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy na sprzedaż działkę, oznaczoną numerem 3 o powierzchni 13.898 m² (1,3898 ha), położoną bezpośrednio przy drodze...

  • Na sprzedaż 3.921 m², przy DK8 z mediami
    1 / 12
    Na sprzedaż 3.921 m², przy DK8 z mediami

    Jeleniów

    • 580 000 zł cena
    • 3 921 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 3.921 m², położone przy drodze krajowej DK8 w miejscowości...

  • Działka budowlana z mediami, blisko DK8
    1 / 11
    Działka budowlana z mediami, blisko DK8

    Jeleniów

    • 219 000 zł cena
    • 1 279 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, o nr 322/15 i powierzchni 1.279 m², położoną w miejscowości Jeleniów, bezpośredn...

  • Działka budowlana 2.873 m²,  z mediami i dojazdem
    1 / 11
    Działka budowlana 2.873 m², z mediami i dojazdem

    Jeleniów

    • 420 000 zł cena
    • 2 873 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną nr 323/15 o powierzchni 2.873 m², położoną w miejscowości Jeleniów, tuż obok uzdro...

  • Widokowa działka budowlana
    1 / 4
    Widokowa działka budowlana

    Nowa Bystrzyca

    • 145 000 zł cena
    • 1 009 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam, działkę budowlaną widokową w miejscowości Nowa Bystrzyca w Kotlinie Kłodzkiej, działka ma ogromny potencjał turystyczny, w okolicy mnóstwo atrakcji, blisko do Czech, w mi...

  • Działka budowlana otulina parku narodowego gór stołowych Łęż
    1 / 7
    Działka budowlana otulina parku narodowego gór stołowych Łęż

    Łężyce

    • 120 000 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 10 910 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Sprzedam dzialki o powierzchni +-10 i 13 arow. Zostaly wydzielone z jednej duzej dzialki. Obie posiadaja osobne ksiegi wieczyste i MPZP. Znajduja sie obok siebie na niewielk...