• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Szczytną

(31)
  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Dom Polanica Zdrój kolo parku INWESTYCJA
    Dom Polanica Zdrój kolo parku INWESTYCJA

    Polanica-Zdrój

    • 1 390 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 965 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom 2 pietrowy Polanica Zdroj ul. Cicha Położony obok Parku Zdrojowego, przy ulicy pensjonaty INWESTYCYJNA OKAZJA Budynek z 3 mieszkaniami i możliwością zrobienia 4, na kazdym pi...

  • Dom Kocioł

    Kocioł

    • 1 299 000 zł cena
    • 343 m2 powierzchnia
    • 3 788 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania urokliwy WOLNO STOJĄCY DOM Z BALI usytuowany na dużej działce, bezpośrednio pod lasem, Kocioł , gm. Lewin Kłodzki, powiat kłodzki, 34 km od Kłodzka, 17 km do Zieleń...

  • Ośrodek wypoczynkowy u stóp Gór Stołowych.

    Kudowa-Zdrój

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna u stóp Gór Stołowych.Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy. Kudowa Zdrój to jedno z najstarszych i najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce, położone u podnóża Gór Stoło...

  • Dom Polanica-Zdrój, Bystrzycka
    1 / 15
    Dom Polanica-Zdrój, Bystrzycka

    Polanica-Zdrój

    • 1 580 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 449 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Chcielibyśmy zaprezentować Państwu wyjątkowy dom jednorodzinny o pow. 290 m2, położony w sercu uzdrowiska Polanica-Zdrój, w spokojnej, kameralnej i zielonej okolicy. Lokalizacja łą...

  • Dom Polanica-Zdrój, Staffa
    1 / 15
    Dom Polanica-Zdrój, Staffa

    Polanica-Zdrój

    • 989 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 594 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 150 m z zagospodarowanym ogrodem w uzdrowisku Polanica- Zdrój. Bardzo spokojna, zielona i bezpieczna okolica. Dobra lokalizacja oraz duża...

  • Dom Polanica- Zdrój Okazja!!
    1 / 16
    Dom Polanica- Zdrój Okazja!!

    Polanica-Zdrój

    • 949 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 5 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość położona , w obszarze zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej, obręb Nowy Zdrój, w jednej z atrakcyjniejszych, spokojnych i wyjątkowo zielonych lokalizacji uzdrowiska P...

  • Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów
    1 / 16
    Na sprzedaż dom wolnostojący Marcinów

    Marcinów

    • 1 200 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa rezydencja w sercu Kotliny Kłodzkiej — 67 arów prywatności, przestrzeni i komfortu Zapraszamy do odkrycia niepowtarzalnej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowoś...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Stary wielisław
    1 / 9
    Dom Stary wielisław

    Stary Wielisław

    • 950 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym w stanie surowym zamkniętym , położony w miejscowości Stary Wielisław . Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy z pięknym widok...

  • Na sprzedaż dom w Wolany, Szczytna
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Wolany, Szczytna

    Polanica-Zdrój

    • 1 500 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu  dom położony  w malowniczej wsi  Wolany, gmina Szczytna oddalonej ok. 1000 m od parku zdrojowego w  Polanicy Zdrój. Ta przepiękna nieruchomość o powierzchni...

  • Dom Nowa Ruda ul.

    Nowa Ruda

    • 170 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 1 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Lubisz dreszczyk emocji? Ciekawi Cię historia Nowej Rudy?Omega Estate proponuje dziś do zakupu DOM KATA.Dom o powierzchni mieszkalnej 119,87 m2, a okolo 135 m2 znajduje w cichej ok...

  • Sprzedaż! Ciekawy obiekt na działce 4350 m2 w Dusznikach Zdr
    1 / 8
    Sprzedaż! Ciekawy obiekt na działce 4350 m2 w Dusznikach Zdr

    Duszniki-Zdrój

    • 1 700 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedaż! Ciekawy obiekt na działce 4350 m2 w Dusznikach Zdroju! Duszniki-Zdrój - Dawna szlifiernia kryształów, ciekawy obiekt na działce 4350 m2 Duszniki-Zdrój - miejscowość uzd...

  • Dom z działką do zabudowy – wyjątkowa okazja
    1 / 16
    Dom z działką do zabudowy – wyjątkowa okazja

    Polanica-Zdrój

    • 1 190 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 11 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ### Wynagrodzenie pokrywa właściciel ### Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w prestiżowej lokalizacji Polanicy-Zdroju, w samy...

  • Dom Polanica-Zdrój, Polna
    1 / 15
    Dom Polanica-Zdrój, Polna

    Polanica-Zdrój

    • 949 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Dom w zabudowie bliźniaczej Polanica Górna -WOLANY
    1 / 10
    Dom w zabudowie bliźniaczej Polanica Górna -WOLANY

    Polanica-Zdrój

    • 900 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w Polanicy Zdroju (Wolany106A). Budynek usytuowany w bezpiecznym miejscu (Polanica Górna)z dala od cieków wodnych. Wokół...

  • Dom Nowa Ruda

    Nowa Ruda

    • 900 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 4 839 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Nowej Rudzie Powierzchnia działki: 0,3381 ha Powierzchnia domu: 186 m (3 kondygnacje) Budynek gospodarczy: 187 m Wydzielona działka: około 12 ar...

  • Dom z lokalem na działalność firmy
    1 / 5
    Dom z lokalem na działalność firmy

    Kłodzko

    • 1 400 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Kłodzko, sprzedam nieruchomość zabudowaną 821m2, dom dwie kondygnacje po 120 m2, dodatkowo lokal, 49 m2, cztery garaże, duże sale wielofunkcyjne na działalność, kuźnia przy ulicy w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Kłodzko

    • 1 500 000 zł cena
    • 325 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Weranda Jasińscy s. j.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Żelazno

    • 1 750 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 9 723 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Wojbórz

    • 209 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości