• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczawnicą

(120)
  • DOM NA SPRZEDAŻ STARY SĄCZ

    Stary Sącz

    • 590 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 3 533 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży dom na sprzedaż w Starym Sączu !!!!! Dom znajduje się na ul Jana Pawła II Powierzchnia całkowita domu 214m2. Powierzchnia użytkowa 167m2. Dom znajduje się na dzia...

  • Atrakcyjna działka z pięknym widokiem

    Grywałd

    • 500 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajdująca się w Grywaldzie ( ul. Palenicka), stok południowy. U podburza działki płynie potok. Piękne widoki, teren nie zabudowany. Blisko szkoła i Lidl oraz stacja paliw.

  • Dom Barcice

    Barcice

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Marzysz o niewielkim domu z dużą działką, skąd do gór już tuż tuż? Mam dla Ciebie idealną ofertę! Dom usytuowany jest w Barcicach, malowniczej, górskiej miejscowości na terenie...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę leśną w Kadczy Podgóra

    Kadcza

    • 100 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam działkę leśną w miejscowości Kadcza Podgóra. Są to 2 działki o numerach 105 i 108. Działka 108 jest przedłużeniem działki 105 dla tego sprzedaję je razem. Las zadrzewion...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę rolno rekreacyjną w Kadczy

    Kadcza

    • 250 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-rekreacyjną w miejscowości Kadcza. Działka znajduje się blisko rzeki Dunajec. Piękne widoki na Przechybę. Działka również znajduje się w zagospodarowaniu p...

  • Działka Barcice

    Barcice

    • 166 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 20 ar, Barcice Górne, z dojściem do strumyka i lasu Przeznaczenie w MPZP : - budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne, - budownictwo zagrodo...

  • Dom w Starym Sączu

    Stary Sącz

    • 639 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż w Starym Sączu ul Jana Pawła II. Powierzchnia całkowita domu 214m2. Powierzchnia użytkowa 167m2. Dom znajduje się na działce o powierzchni 6,3 ar. Rok budowy...

  • Działka Wola Piskulina

    Wola Piskulina

    • 110 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana, w malowniczej, spokojnej wsi Wola Piskulina. Działka o powierzchni 17 ar, otoczona pasmami gór. Teren jest w trakcie przygotowywania tj. ści...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Grywałd

    Grywałd

    • 220 000 zł cena
    • 2 965 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż działka w Grywałdzie, przy drodze wojewódzkiej 969. Działka w MPZP przeznaczona : - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i rekreacyjnej 10 ar - teren roln...

  • 1 / 3
    sprzedaż działki

    Gaboń

    • 56 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam do sprzedania działkę rolną numer 180 o powierzchni 16 arów, położoną w miejscowości Gaboń, gmina Stary Sącz, teren działki lekko nachylony, dojazd bezpośrednio drogą asfaltową...

  • 1 / 3
    Działka na myjnię, sklep - Piwniczna Zdrój

    Piwniczna-Zdrój

    • 400 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA DLA INWESTORA! Przedstawiamy Państwu działkę budowlana na sprzedaż położoną w miejscowości Piwniczna Zdrój o powierzchni 34 ar. Ze względu na bliskość do centrum miasta,...

  • 1 / 3
    Widokowa działka 82ar Łącko

    Łącko

    • 99 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 82 ar położona pod lasem na górze "Cebulówka" w miejscowości Łącko. Kształt zbliżony do kwadratu. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną (asf...

  • 1 / 3
    Działka budowlana 41 ar Zalesie | gmina Kamienica

    Kamienica

    • 128 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 41 ar położona w miejscowości Zalesie, gmina Kamienica. Działka lekko nachylona o nieregularnym kształcie. Bezpośredni d...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 36 ar przy lesie

    Zabrzeż

    • 329 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Zabrzeż - Wietrznice w gminie Łącko, niedaleko rzeki Dunajec, w pięknym górzystym terenie. Teren lekko nachylony o powierzchn...

  • 1 / 4
    Widokowa działka 30 ar (lub 2x15 ar) | Jazowsko

    Jazowsko

    • 95 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 30 ar (15 ar budowlana i 15 ar rolna), położona w miejscowości Jazowsko, gmina Łącko. Teren lekko nachylony, w kształcie prostokąta. Doj...

  • Wynajmę dom jednorodzinny
    Wynajmę dom jednorodzinny

    Stary Sącz

    • 2 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajmę dom jednorodzinny 64m2 w Starym Sączu z wyposażeniem ogrzewanie gazowe piec dwufunkcyjny. Zwierzęta nie są akceptowane. Cena za wynajem 2500 złotych plus media więcej infor...

  • Wynajmę dom
    Wynajmę dom

    Stary Sącz

    • 2 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Dom w cenie mieszkania do wynajęcia w Starym Sączu i niskie koszty utrzymania więcej informacji pod numerem [tel].

  • Działka Rytro 14200 m2 w otoczeniu lasu i blisko centrum
    Działka Rytro 14200 m2 w otoczeniu lasu i blisko centrum

    Rytro

    • 369 000 zł cena
    • 14 200 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę w miejscowości Sucha Struga o powierzchni 1.4200 ha - w tym 0,77 ha grunty rolne, 0,65 ha las. Cicha i spokojna okolica, pola i las. Działka widokowa. Działka...

  • Wynajmę dom jednorodzinny
    Wynajmę dom jednorodzinny

    Stary Sącz

    • 2 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Ciepłe klimatyczne mieszkanie/dom do wynajęcia w Starym Sączu częściowo umeblowane osobna kuchnia dwa pokoje łazienka korytarz i ganek 64 m2 po generalnym remoncie ogrzewanie ga...

  • Sprzedam działke

    Falsztyn

    • 397 700 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke pod zabudowem w Falsztynie, bez pośrednika. Około 15 minut od jenziora. Działka graniczy z ulicą Dworską, ma 970 metrów kwadratowych. Na działce doprawadzona jes...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Ekskluzywny apartament w Sercu Białki Tatrzańskiej

    Białka Tatrzańska

    • 980 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tomasz Łapka
    Developer

  • Sprzedam działki w miejscowości Biały Dunajec różne wielkości

    Biały Dunajec

    • 1 777 777 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 1 601 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam. Sprzedam działki w miejscowości Biały Dunajec. 7 km od Zakopanego, blisko do Bukowiny Tatrzańskiej, Białki Tatrzańskiej, Szaflary... Jest kilka działek o różnych pow...

  • Dom Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 14 000 000 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 10 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży malowniczo położony pensjonat zlokalizowany w gm. Bukowina Tatrzańska. Budynek posiada 30 pokoi Powierzchnia całkowita 1317 m2 Standard bdb 3-4* Rok bu...

  • 1 / 2
    Działka Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 12 500 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 1 544 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w gminie Bukowina Tatrzańska ok 20 km od Zakopanego. Jedna z działek zabudowana budynkiem hotelowym (do odswiezenia) o powierzchni ok 1000 m2 -...

  • Lokal Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 14 000 000 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 10 631 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 3 350 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 26 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 610 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 24 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 7
    Dom wolnostojący

    Czarna Góra

    • 850 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 2 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Gliczarów Górny

    • 2 200 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Piękna działka w Bukowinie Tatrzańskiej
    1 / 4
    Piękna działka w Bukowinie Tatrzańskiej

    Bukowina Tatrzańska

    • 1 000 000 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 587 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę w Bukowinie Tatrzańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do Term Bukovina, idealne miejsce pod inwestycję (pensjonat, hotel, domki na wynajem itp.). Chętnie dl...

  • 1 / 3
    Działka Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 22 000 000 zł cena
    • 8 100 m2 powierzchnia
    • 2 717 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Dom Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 22 000 000 zł cena
    • 1 317 m2 powierzchnia
    • 16 705 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Działka Gliczarów Górny Jurzyści ul.

    Gliczarów Górny

    • 7 000 000 zł cena
    • 9 175 m2 powierzchnia
    • 763 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż nieruchomość gruntową z przepięknym widokiem i dużym potencjałem inwestycyjnym. Działka znajduje się w Gliczarowie Górnym przy ul. Jurzyste. Działka znajduje si...

  • Działka Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 1 299 000 zł cena
    • 2 680 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    CENA DO NEGOCJACJI: Biuro Nieruchomości Michalik zlokalizowane w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę rolną z możliwości...

  • Dom Bukowina Tatrzańska ul. Wierch Rusiński

    Bukowina Tatrzańska » ul. Wierch Rusiński

    • 2 450 000 zł cena
    • 382 m2 powierzchnia
    • 6 414 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Przestronn...

  • Działka Bukowina Tatrzańska ul. Wierch Rusiński

    Bukowina Tatrzańska » ul. Wierch Rusiński

    • 290 000 zł cena
    • 5 169 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Kompleks...

  • Nowe

    3 działki w Brzegach

    Brzegi

    • 430 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 359 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 3 działki budowlane sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni około 12ar, szerokości ok. 20m. Posiadają dostęp do drogi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w sied...

  • Działka Gliczarów Górny ul.

    Gliczarów Górny

    • 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domkiem na zgłoszenie (dla własnych celów) przy ul. Łosie Leśnica/Gliczarów Górny. Możliwość wykończenia aktualnej budowy.AktualnieTrzy...

  • Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska
    Dom BUKOWINA TATRZAŃSKA gm. Bukowina Tatrzańska

    Bukowina Tatrzańska

    • 1 220 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BEZ WYNAGRODZENIA OD KUPUJĄCEGO. INWESTYCJA W TRAKCIE REALIZACJI . CZTERY DOMY CAŁOROCZNE NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE. KAŻDY DOM O POWIERZCHNI 70 M KW . OBECNIE W RÓŻNYM STOPNIU REALIZACJ...

  • Apartament inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 9
    Apartament inwestycyjny na sprzedaż

    Biały Dunajec

    • 435 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Gdzie Tatry zaglądają do okien – Twoja enklawa w Białym Dunajcu Czy można kupić sobie spokój? Okazuje się, że tak. Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która nie jest tylko...

  • Dom w Czarnej Górze
    Dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 049 000 zł cena
    • 833 m2 powierzchnia
    • 1 260 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CZARNA GÓRA. Dom w stanie surowym otwartym zlokalizowany w urokliwym, spokojnym miejscu z widokiem na Tatry. Prowadzony na bieżąco Dziennik Budowy. W 2025 roku w sposób bezproblem...

  • Budynek mieszkalno-usługowy
    Budynek mieszkalno-usługowy

    Bukowina Tatrzańska

    • 2 100 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BUKOWINA TATRZAŃSKA. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej 270 m2. Położony w pięknej, malowniczej górskiej miejscowości. Lokalizacja korzystna ze względu na teren z...

  • Działka rolna Bukowina Tatrzańska
    Działka rolna Bukowina Tatrzańska

    Czarna Góra

    • 350 000 zł cena
    • 2 785 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    BUKOWINA TATRZAŃSKA Na sprzedaż działka z widokiem na Tatry. Działka ma powierzchnię 2785 m2, jest w kształcie prostokąta. Zgodnie z ewidencją gruntów, znaczną część działki stan...

  • Działka rolna Gliczarow Dolny
    Działka rolna Gliczarow Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 150 000 zł cena
    • 1 601 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SPOKOJNEJ OKOLICY PODHALA DZIAŁKA INWESTYCYJNA | CISZA I NATURA | PODHALE POWIERZCHNIA 1601 m² | GLICZARÓW DOLNY | GMINA BIAŁY DUNAJEC Na sprzedaż działka położona w ma...

  • 1 / 3
    Działka Gliczarów Górny

    Gliczarów Górny

    • 650 000 zł cena
    • 986 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Mam w sprzedaży działkę budowlaną o pow. 986m2 z WZ na budowę domu jednorodzinnego zlokalizowaną w przepięknej miejscowości górskiej w Gliczarowie Górnym. Działka z dogodnym dojazd...

  • Tatry w zasięgu wzroku!!!
    1 / 11
    Tatry w zasięgu wzroku!!!

    Gliczarów Dolny

    • 889 000 zł cena
    • 2 991 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna działka o łącznej powierzchni 2991 m². Położona w malowniczej miejscowości Gliczarów Dolny. Działka posiada decyzję o zatwierdzeniu projektu budowlanego wraz z...

  • Widokowy dom w Czarnej Górze
    1 / 16
    Widokowy dom w Czarnej Górze

    Czarna Góra

    • 1 999 000 zł cena
    • 418 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Super okazja dla inwestora!!! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turysty...

  • Dom z potencjałem – Gliczarów Dolny
    1 / 15
    Dom z potencjałem – Gliczarów Dolny

    Gliczarów Dolny

    • 750 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 410 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM JEDNORODZINNY | 220 m² DZIAŁKA 6,5 AR | SPOKOJNA OKOLICA GLICZARÓW DOLNY Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczym Gliczarowie Dolnym. To idealna propozycja dla osó...

  • Działka w Białym Dunajcu Gile
    1 / 16
    Działka w Białym Dunajcu Gile

    Biały Dunajec

    • 80 000 zł cena
    • 2 711 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA ROLNA – BIAŁY DUNAJEC | 2711 m² | OŚ. GILE | PODHALE PRZESTRZEŃ, NATURA I POTENCJAŁ – IDEALNA INWESTYCJA W GRUNT Na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Biały D...

  • Biznes w górach | 3 domy | Bukowina
    1 / 15
    Biznes w górach | 3 domy | Bukowina

    Bukowina Tatrzańska

    • 3 825 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 18 215 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GOTOWY BIZNES NA WYNAJEM 3 DOMY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ INWESTYCJA PREMIUM W SERCU PODHALA Na sprzedaż KOMPLEKS 3 DOMÓW W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ w pełni przygotowany i funkcjonuj...