• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczawnicą

(120)
  • Dom do sprzedania
    1 / 3
    Dom do sprzedania

    Moszczenica Wyżna

    • 430 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Mam do sprzedania dom w gminie Stary Sacz , dom wymaga modernizacji. Ocieplenia, zmiany ogrzewania. , wykonczenua drugiego Pietro I poddasza. Zainteresowanych proszę o kontakt

  • Działka budowlana Obłazy Ryterskie  gm. Rytro
    1 / 15
    Działka budowlana Obłazy Ryterskie gm. Rytro

    Obłazy Ryterskie

    • 399 000 zł cena
    • 23 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tutaj zamienisz hałas miasta na cisze gór, a codzienność na życie wśród lasów, przestrzeni i prawdziwej natury. Obłazy Ryterskie to wyjątkowo malownicza część miejscowości Rytro, p...

  • Szukasz lokaty kapitału w sąsiedztwie lasu?
    1 / 13
    Szukasz lokaty kapitału w sąsiedztwie lasu?

    Niedzica

    • 118 500 zł cena
    • 6 668 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Poniżej oferta o powierzchni 67 ar położona w miejscowości Niedzica. To propozycja dla osób szukających gruntu, który pozwoli ulokować kapitał w nieruchomości o naturalnym charakte...

  • Dzialka widokowa
    Dzialka widokowa

    Barcice

    • 155 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno widokową położoną w Barcicach

  • Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro
    1 / 2
    Bardzo atrakcyjna widokowa działka 28 ar – Rytro

    Rytro

    • 280 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 28 arów, położona w malowniczej części miejscowości Rytra – Połom Wyżna. Działka numer 441. Teren usytuowany na wzniesieniu, z pięknym nasło...

  • Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem
    1 / 10
    Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 349 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 2 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu z widokiem na góry, DOM Z WIDOKIEM NA PIENINY | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | BLISKO LASU Krościenko nad Dunajcem, ul. Jarek 3 Powierzchnia domu: 133 m² Powierzchnia dzi...

  • APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN”
    1 / 16
    APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN”

    Grywałd

    • 999 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 5 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    APARTAMENTY „PANORAMA PIENIN” 4 LOKALE | 171,9 m² PU GRYWAŁD | UL. ZAGLINIK INWESTYCJA W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM Na sprzedaż realizowana inwestycja w miejscowości Grywałd, gmina...

  • Dom Owieczka gm. Łukowica
    1 / 15
    Dom Owieczka gm. Łukowica

    Owieczka

    • 1 480 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej 232m2 (pow. całkowita 280m2) położony na działce 97ar w Owieczce gm. Łukowica- około 15km od Nowego Sącza. Zgodnie z miejscowym pla...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Ochotnica Dolna
    1 / 8
    Działka budowlana Ochotnica Dolna

    Ochotnica Górna

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka o pow. 1ha położona w Ochotnicy Dolnej około 20km od Szczawnicy i 50km od Zakopanego. Działka w trakcie przekształcania na działkę budowlaną- przew...

  • Działka rolna Popowice gm. Stary Sącz
    1 / 8
    Działka rolna Popowice gm. Stary Sącz

    Popowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka rolna 1,5 ha z panoramą i lasem z trzech stron! Na sprzedaż przepiękna działka rolna o powierzchni 1,5 ha, położona w malowniczej miejscowości Popow...

  • Działka rolno-budowlana Kamienica
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana Kamienica

    Kamienica

    • 264 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania widokowa działka o pow. 24ar położona w miejscowości Kamienica w powiecie limanowskim. Działka w trakcie zmiany przeznaczenia terenu w miejscowym planie zagospodaro...

  • Działka budowlana Piwniczna
    1 / 8
    Działka budowlana Piwniczna

    Piwniczna-Zdrój

    • 200 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 20ar położona w Piwnicznej Zdroju w przysiółku Zabanie. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około dł. 105m x szer. 19m- doja...

  • Działka budowlana Kamienica
    1 / 5
    Działka budowlana Kamienica

    Kamienica

    • 142 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka budowlana o pow. 10,00 ar położona w miejscowości Kamienica w powiecie limanowskim. Działka w trakcie wydzielania z większej działki- istnieje możli...

  • Dom Stary Sącz os. Północ
    1 / 11
    Dom Stary Sącz os. Północ

    Stary Sącz

    • 675 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 935 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny dom 230 m w Starym Sączu os. Północ Do sprzedania trzykondygnacyjny dom o powierzchni ok. 230 m, położony na działce o powierzchni 5,58 arów, w spokojnej i...

  • Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr
    1 / 4
    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr

    Kluszkowce

    • 840 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 352 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w strefie Planu Miejscowego ozn. 58.2 MN/MT i 16.1Zw w oparciu o który ustalone zostało przeznaczenie terenu: * podstawowe: - tereny zabudowy mieszkaniow...

  • Dom  gm. Stary Sącz
    1 / 4
    Dom gm. Stary Sącz

    Gołkowice Dolne

    • 660 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w stanie deweloperskim Stary Sącz Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 110 m zlokalizowany w malowniczej części Starego Sącza, w otoczeniu gór i pięknych widoków. -...

  • Sprzedam działkę leśną w górach
    1 / 4
    Sprzedam działkę leśną w górach

    Łapsze Niżne

    • 100 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dzień dobry Do sprzedania działka leśna w górach, teren pagórkowaty, las iglasty-świerkowy. Las nie młody, nie stary. Dojazd częściowo po drodze asfaltowej, poźniej polnej. Bardz...

  • Działka z domem lub bez- Tatry , Podhale, Łapsze Niżne
    1 / 5
    Działka z domem lub bez- Tatry , Podhale, Łapsze Niżne

    Łapsze Niżne

    • 1 800 000 zł cena
    • 7 740 m2 powierzchnia
    • 233 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Wyjątkowa nieruchomość w sercu natury – pośród lasów i hal z widokiem na Tatry Wysokie Słowackie. To przestrzeń, która może stać się Twoim wymarzonym miejscem odpoczynku lub inwest...

  • Dom Szczereż

    Szczereż

    • 749 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości Szczereż gmina Łącko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego, z dużym, zadbanym ogrodem...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA - KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
    1 / 16
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA - KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

    Krościenko nad Dunajcem

    • 3 300 000 zł cena
    • 29 456 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KOMPLEKS DZIAŁEK Z BUDYNKIEM MIESZKALNYM – KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | ok. 2,95 HA WIDOKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU PIENIN Z GOTOWYMI WARUNKAMI ZABUDOWY Na sprzedaż atrakcyjny kompleks...