• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczawnicą

(120)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 267 776 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ochotnica Górna ul. os. Białówka

    Ochotnica Górna » os. Białówka

    • 950 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Biuro Kukla Nieruchomości Nowa Generacja oferuje do sprzedaży nieruchom...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 264 986 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 459 161 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 678 807 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jaworki

    Jaworki

    • 1 390 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 13 496 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w Gminie Uzdrowisko Szczawnica w górach Pieniny. Dom z oryginalnych, sprowadzanych bali skandynawskich uznawanych za jedne z najlepszych na świecie. Wybudowany...

  • Działka Grywałd

    Grywałd

    • 380 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż - Pieniny, Gmina Krościenko nad Dunajcem Na sprzedaż piękna 18,4 arowa działka budowlana z widokiem na góry w malowniczym kurorcie turystycznym...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Olszanka

    • 395 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 2 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Frydman

    • 700 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.
    1 / 16
    Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.

    Zabrzeż

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ten ukryty wśród drzew dom, położony w trójkącie pomiędzy Szczawnicą, Nowym Targiem, a Starym Sączem, w Dolinie Dunajca, zlokalizowany na 23-arowej działce, może już teraz stać się...

  • Dom 3 kondygnacyjny z ogrodem i garażem

    Krośnica » ul. Dziołki

    • 1 480 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 5 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niniejsza oferta dotyczy nieruchomości, w skład której wchodzi trzykondygnacyjny dom, wolnostojące pomieszczenie gospodarczy oraz garaż. Położone są na działce o powierzchni 1335...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 650 442 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 27 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 277 926 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 698 802 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 29 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 400 494 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 721 487 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 30 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Krościenko nad Dunajcem ul. Jagiellońska

    Krościenko nad Dunajcem » ul. Jagiellońska

    • 1 195 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Krościenku nad Dunajcem w Pieninach. Ul. Jagiellońska, w bardzo bliskim sąsiedztwie rynku. Nowa niższa cena: 1 250 000 zł (do negocjacji). Powierzchnia użytkow...

  • Wymiarowe działki budowlane w Krośnicy

    Krośnica » ul. Dziołki

    • 310 128 zł cena
    • 852 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na niniejszą ofertę składa się kilka działek budowlanych położonych w Krośnicy, królewskiej miejscowości założonej w drugiej połowie XVI wieku. Wieś zlokalizowana jest w województw...

  • 1 / 4
    Działka budowlana w górach

    Obidza

    • 254 800 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Beskidzie Sądeckim. Wieś Obidza - Gmina Łącko. Położenie stanowi wspaniałą podwalinę pod agroturystykę, domki do wynajęcia bądź bazę wypadową na Głó...

  • Sprzedam dom jednorodzinny
    1 / 15
    Sprzedam dom jednorodzinny

    Piwniczna-Zdrój

    • 850 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 3 036 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom w klimatycznym miejscu w Beskidzie Sądeckim przy czerwonym szlaku na Radziejową GSB na wysokości 697m n.p.m. w Piwniczna-Zdrój, Sucha Dolina. Domek jednorodzinny ok 28...