• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ozimek
  • Szałe
  • Pionki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Szczawnicą

(120)
  • 1 / 3

    Nowe

    3,5ha w Kacwinie

    Kacwin

    • 350 000 zł cena
    • 35 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania 3 działki rolne o łącznej powierzchni 3,5ha w Kacwinie, dojazd drogą polną. Wystawa południowa. Agent prowadzący Anna [tel] Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 306 858 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 260 801 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 308 014 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 229 488 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 29 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Niedzica gm. Łapsze Niżne, al. 3 Maja
    Dom Niedzica gm. Łapsze Niżne, al. 3 Maja

    Niedzica

    • 1 300 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom na sprzedaż w Niedzicy - komfort, widoki i gotowa inwestycja na malowniczym Spiszu Oferujemy na sprzedaż niezwykle atrakcyjny, komfortowo wykończony dom położony...

  • Nieruchomość gruntowa z widokiem na Gorce
    1 / 5
    Nieruchomość gruntowa z widokiem na Gorce

    Ochotnica Górna

    • 55 000 zł cena
    • 4 634 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA WIDOKOWA 4634 m² | GÓRCE | POŁUDNIOWO-WSCHODNIE NASŁONECZNIENIE | CISZA, PRZESTRZEŃ, NATURA MIEJSCE, KTÓRE ŁĄCZY WIDOKI, SPOKÓJ I POTENCJAŁ ZIEMI Na sprzedaż działka rolna...

  • Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń
    Wyjątkowa nieruchomość - spokój, cisza, przestrzeń

    Kamienica

    • 1 590 000 zł cena
    • 271 m2 powierzchnia
    • 5 868 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W samym sercu mazowieckiej natury, w miejscowości Kamienica, znajduje się wyjątkowy dom położony na malowniczej, ponad 2-hektarowej działce o wymiarach 110 x 182 metry. To szczegól...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa
    1 / 5
    Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa

    Łącko

    • 310 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w miejscowości Łącko powiat nowosądecki. Powierzchnia  42 ar w połowie z sadem owocowym.Dojazd drogą asfaltową. Działka nieogrodzona ,...

  • Nieruchomość gruntowa z widokiem na Gorce
    1 / 5
    Nieruchomość gruntowa z widokiem na Gorce

    Ochotnica Górna

    • 41 000 zł cena
    • 3 707 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA WIDOKOWA 3707 m² | TEREN ROLNO-LEŚNY | SPOKOJNA LOKALIZACJA | POTENCJAŁ REKREACYJNY MIEJSCE Z WIDOKIEM NA GORCE I DOSKONAŁYM NASŁONECZNIENIEM Na sprzedaż działka o charakt...

  • Nieruchomość gruntowa z własnym lasem
    1 / 4
    Nieruchomość gruntowa z własnym lasem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 80 000 zł cena
    • 12 055 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA REKREACYJNO-INWESTYCYJNA 12 055 m² KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | TEREN ZALESIONY | POTENCJAŁ PRZYSZŁOŚCI TWOJE MIEJSCE WŚRÓD NATURY Z PRZESTRZENIĄ I MOŻLIWOŚCIAMI ROZWOJU Na s...

  • Działka Tylmanowa
    1 / 9
    Działka Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 140 000 zł cena
    • 2 374 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Powierzchnia: 2374 m² Wymiary: 46m × 51m Działki ewidencyjne: 3582, 3583, 3584 Przeznaczenie MPZP: terenów mieszkalnictwa jednorodzinnego i zagrodowego z usługami podstawowymi Nach...

  • Działka budowlano - rolna w miejscowości Grywałd
    1 / 11
    Działka budowlano - rolna w miejscowości Grywałd

    Grywałd

    • 539 000 zł cena
    • 6 161 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA 6161 m² | WIDOK NA PIENINY GRYWAŁD | GM. KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM PRZESTRZEŃ, POTENCJAŁ I PANORAMA GÓR Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 616...

  • Działka Barcice

    Barcice

    • 499 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 37 ar , zlokalizowaną w miejscowości Barcice. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze głównej , co...

  • Widokowe działki budowlane w Kamienicy
    1 / 4
    Widokowe działki budowlane w Kamienicy

    Kamienica

    • 89 760 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Miejsce, gdzie góry spotykają się z ciszą, a widoki zapierają dech każdego dnia, w malowniczej Kamienicy (powiat limanowski), czeka wyjątkowa przestrzeń — kompleks 14 widokowych dz...

  • Działka budowlana Krościenko nad Dunajcem, Niwki
    Działka budowlana Krościenko nad Dunajcem, Niwki

    Krościenko nad Dunajcem

    • 620 000 zł cena
    • 2 913 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka inwestycyjna z pozwoleniem na 3 domy - widok na Tatry i Pieniny Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2913 m² , położoną przy ul....

  • Działka Łazy Brzyńskie

    Łazy Brzyńskie

    • 999 999 zł cena
    • 13 100 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną, inwestycyjną działkę z widokiem na Przełom Dunajca, Pieniny i Gorce W pobliżu liczne szlaki górskie, ścieżka rowerowa VeloDunajec Łazy Brzyńskie,...

  • Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr
    1 / 9
    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatr

    Kluszkowce

    • 700 000 zł cena
    • 2 390 m2 powierzchnia
    • 293 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z panoramicznym widokiem na okolicę i Tatry. Położona w miejscowości Kluszkowce, w gminie Czorsztyn. W pobliżu wyciągu narciarskiego: Wdżar Kluszkowce - to ośro...

  • Działka budowlana, Tylmanowa, os. Górki, 3185 m².

    Tylmanowa » ul. Osiedle

    • 439 000 zł cena
    • 3 185 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3185 m² (0,3185 ha), położona w malowniczej miejscowości Tylmanowa, na osiedlu Górki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

  • Dom Zabrzeż ul. Zarzecze

    Zabrzeż » ul. Zarzecze

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla poszukujących miejsca dla siebie i pod inwestycję miejscowość Zarzecze, gmina Łącko, województwo małopolskie To miejsce powstało z dbałością o...