• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Szczawnicą

(20)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 306 858 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 042 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 260 801 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 308 014 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 229 488 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 29 988 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę
    1 / 5
    Wynajmę

    Tylmanowa

    • 2 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne okolice Tylmanowej Cześć Domu do wynajęcia dopiero od 01.09.2026 na max 4 lata Dom znajduje się na górze Piękne widoki blisko do Szczawnica Krościenko Lacko mieszkanie znaj...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 267 776 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 264 986 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 111 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 459 161 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 678 807 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 28 284 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 650 442 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 27 102 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 277 926 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 698 802 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 29 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 400 494 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 721 487 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 30 062 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Stary Sącz

    • 399 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    AMK Portal Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kluszkowce

    • 761 940 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 25 398 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Santa Pola rynek pierwotny

    Pola

    • 230 000 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 2 988 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartamenty w samym centrum w Santa Pola. Apartamenty w Santa Pola z 1, 2 i 3 sypialniami oferują wiele opcji do wyboru. Penthouse'y z prywatnym solarium i niez...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kluszkowce

    • 2 009 800 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 13 051 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 422 720 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 13 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    GRUPA B12
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 359 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Bezczynszowe mieszkanie na wynajem w Nowym Sączu

    Nowy Sącz

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Prezentujemy Państwu mieszkanie na wynajem przy ul. Szurmiaka w Nowym Sączu. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 30m2 na parterze. Do posesji przynależy; ogród, parking z bramą...

  • Przytulne mieszkanie na wynajem w Nowym Sączu

    Nowy Sącz

    • 1 300 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowanie na osiedlu Szujskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie położone na 1 piętrze o powierzchni 43m2. Idealnie na...

  • Mieszkanie po generalnym remoncie do wynajęcia

    Nowy Sącz

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem zlokalizowane na osiedlu Gołąbkowice o powierzchni 50m2. Mieszkanie jest po generalnym remoncie urządzone w nowoczes...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 325 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż na osiedlu Przydworcowym, mieszczące się na parterze. Mieszkanie o powierzchni 50,85m2 w którego skład wchodzą; dwa pokoje, kuchnia,...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 200 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Posiadamy na sprzedaż przestronne mieszkanie z zasobów STBS zlokalizowane na 2 piętrze na osiedlu Sadyba w Nowym Sączu. Mieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z: 3 pokoi kuchni...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 426 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane na osiedlu Barskim w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduję się na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie 3...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 296 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 382 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 55m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku przy ul Sienkiewicza w Nowym Sączu. W skład mieszkania wchodzą: łazienka z toaletą...

  • Ekskluzywny apartament w Sercu Białki Tatrzańskiej

    Białka Tatrzańska

    • 980 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 24 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Tomasz Łapka
    Developer

  • 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 259 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 816 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż położone przy ul. Szkolnej w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze o powierzchni 38,2m2. Główn...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 3 350 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 26 588 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Białka Tatrzańska

    • 610 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 24 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Pokój dla studenta i młodej uczącej się osoby. Tanio!

    Nowy Sącz

    • 400 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Jesteś licealistą lub studentem – mam wolne pokoje do wynajęcia właśnie dla Ciebie w domu w całości przeznaczonym do wynajmu dla młodzieży. Znajduje się on na osiedlu Kochanowskieg...

  • Sprzedam mieszkanie w dobrej lokalizacji-Nowy Sącz, Barskie

    Nowy Sącz

    • 320 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam bez pośredników własnościowe, częściowo umeblowane i wyposażone, przytulne mieszkanie 35 m2 na IV piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Nowym Sączu, w pobliżu Galerii T...

  • OKAZJA!!!! Przestronne mieszkanie z balkonem oraz piwnicą M. Rej...

    Nowy Sącz

    • 490 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 713 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,68m², położone na 4 piętrze 4 piętrowego bloku mieszkalnego przy ul. M. Reja w Nowym Sączu. Forma własności: spółdzielc...

  • Sprzedam kawalerkę 21 metrów w apartamentowcu w Nowym Sączu
    Sprzedam kawalerkę 21 metrów w apartamentowcu w Nowym Sączu

    Nowy Sącz

    • 249 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 11 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę na Wólkach 21 m (przedpokój, pokój z aneksem kuchennym i łazienka) z udziałem w parkingu, monitorowanym i zamykanym na szlaban i bramę na pilot! Dwa piloty do sz...

  • Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 2 100 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Invest Home prezentuje na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42.16m2 przy ulicy Kraszewskiego w Nowym Sączu. Mieszkanie znajduje się na parterze z osobnym wejściem. Je...

  • Nowoczesny apartament w Limanowej na wynajem 80m2 | KLIMATYZACJA|...

    Sowliny

    • 2 950 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do zaoferowania nowoczesne mieszkanie na wynajem w Limanowej, przy ul. Witosa 6 (dzielnica Sowliny). To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących elegancki styl, komfort oraz...

  • Apartament inwestycyjny na sprzedaż
    1 / 9
    Apartament inwestycyjny na sprzedaż

    Biały Dunajec

    • 435 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 795 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 12 piętro

    Gdzie Tatry zaglądają do okien – Twoja enklawa w Białym Dunajcu Czy można kupić sobie spokój? Okazuje się, że tak. Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość, która nie jest tylko...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 1 700 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Invest Home prezentuje kompaktową kawalerkę przy ul. Kołłątaja w Nowym Sączu Duża 26m2 kawalerka idealnie nada się dla jednej osoby, która ceni sobie komfort życia w świetnej loka...

  • Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa
    1 / 11
    Apartamenty inwestycyjne – Szaflary, Rola Galicowa

    Szaflary

    • 235 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 10 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 18 apartamentów do własnej aranżacji w Szaflarach, idealne do użytku własnego lub pod najem krótkoterminowy. Inwestycja położona w spokojnej, górskiej okolicy, z bardzo...

  • Komfortowe i wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m2
    1 / 14
    Komfortowe i wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m2

    Nowy Sącz

    • 1 900 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Komfortowe mieszkanie 50 m² | Balkon | Garaż podziemny | 2 pokoje | Os. Błonie | OD ZARAZ | BEZ POŚREDNIKÓW Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie w Nowym Sączu przy...

  • Mieszkanie Nowy Sącz Centrum
    1 / 11
    Mieszkanie Nowy Sącz Centrum

    Nowy Sącz

    • 360 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 557 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność. Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. 79,24m2 zlokalizowane na poddaszu w bloku w ścisłym Centrum Nowego Sącza. W skład mieszkania wchodzą: sypialnia...

  • Mieszkanie Nowy Sącz os. Kaduk, ok. Zielonej
    1 / 15
    Mieszkanie Nowy Sącz os. Kaduk, ok. Zielonej

    Nowy Sącz

    • 620 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 527 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 94,50m2 położony w 5 lokalowym budynku mieszkalnym w Nowym Sączu w okolicy ul. Zielonej. Mieszkanie bez czynszowe-...

  • Mieszkanie na sprzedaż , Nowy Sącz, ul. Władysława Broniewsk
    1 / 14
    Mieszkanie na sprzedaż , Nowy Sącz, ul. Władysława Broniewsk

    Nowy Sącz

    • 345 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy Państwu mieszkanie do remontu na sprzedaż o powierzchni 48m² w Nowym Sączu przy ul. Broniewskiego To idealne miejsce zarówno do komfortowego życia, jak i pod inw...

  • Mieszkanie z ogródkiem! Stała cena z mediami!Gołąbkowice
    1 / 7
    Mieszkanie z ogródkiem! Stała cena z mediami!Gołąbkowice

    Nowy Sącz

    • 2 200 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej na wynajem o powierzchni 50m2 w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Długoszowskiego w Nowym Sączu - Osiedle Gołąbkowice. O...

  • Mieszkanie Nowy Sącz os. Barskie, Broniewskiego Władysława
    1 / 7
    Mieszkanie Nowy Sącz os. Barskie, Broniewskiego Władysława

    Nowy Sącz

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do sprzedania mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 49,42m2, położony na IV piętrze w budynku mieszkalnym w Nowym Sączu zlokalizowanym na os. Barskie przy ul. Broniewskiego w okolic...

  • Mieszkanie na I piętrze po remoncie, Nowy Sącz
    1 / 12
    Mieszkanie na I piętrze po remoncie, Nowy Sącz

    Nowy Sącz

    • 494 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 11 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Opcja 1: Mieszkanie przy ul. Sienkiewicza w Nowym Sączu to w 100% przygotowany gotowiec inwestycyjny po generalnym remoncie. Idealne pod najem długoterminowy, korporacyjny lub dla...

  • Apartament 2 poziomy | Widok na Tatry
    1 / 16
    Apartament 2 poziomy | Widok na Tatry

    Szlembark

    • 798 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    APARTAMENT NR 2 PIĘTRO + PODDASZE OK. 87 m² | DZIAŁKA 700 m² (UDZIAŁ) WIDOK NA TATRY I JEZIORO SZLEMBARK Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim, obej...

  • Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament
    Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament

    Murzasichle

    • 620 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,31 m2, zlokalizowany w uroczej i cichej dzielnicy Murzasichla. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze - wysokim par...

  • OFERTA BEZ PROWIZJI! 010MW Chełmiec, bezczynszowe mieszkanie
    1 / 15
    OFERTA BEZ PROWIZJI! 010MW Chełmiec, bezczynszowe mieszkanie

    Chełmiec

    • 2 500 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    OFERTA BEZ PROWIZJI! 010MW Chełmiec, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem! pow. 61m2, 3 pokoje, parter, taras, miejsce postojowe. Cena 2500 zł Przedstawiamy Państwu najnowsza ofert...