• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kołobrzeg
  • Morawica
  • Wielkie Drogi
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Szczawnica

(2)
  • Mieszkanie w Szczawnicy oś. dwudziestolecia 2
    1 / 16
    Mieszkanie w Szczawnicy oś. dwudziestolecia 2

    Szczawnica

    • 550 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 9 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE Z BALKONEM I WIDOKIEM NA GÓRY SZCZAWNICA | 56,59 m² | PIENINY FUNKCJONALNA PRZESTRZEŃ W UZDROWISKOWEJ LOKALIZACJI IDEALNE DO ARANŻACJI LUB INWESTYCJI Na sprzedaż miesz...

  • 3-pokojowe mieszkanie | Szczawnica | 66,20 m2

    Szczawnica » ul. Osiedle

    • 598 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Majowa PROMKA 580 000 zł Promocja obowiązuje do końca maja 2026 r. Co jeśli możesz mieć mieszkanie w Szczawnicy z widokiem, bez sąsiadów nad głową i jednocześnie na nim zarabiać?...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 359 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 15 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Investdom Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Santa Pola rynek pierwotny

    Pola

    • 230 000 € cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 2 988 €/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż apartamenty w samym centrum w Santa Pola. Apartamenty w Santa Pola z 1, 2 i 3 sypialniami oferują wiele opcji do wyboru. Penthouse'y z prywatnym solarium i niez...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 277 926 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 30 427 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 400 494 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 29 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 459 161 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 29 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 260 801 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 28 018 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kluszkowce

    • 1 308 014 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 067 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości