• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kładno
  • Łozina
  • Karlino +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Obidza

(2)
  • 1 / 4
    Działka budowlana w górach

    Obidza

    • 254 800 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Beskidzie Sądeckim. Wieś Obidza - Gmina Łącko. Położenie stanowi wspaniałą podwalinę pod agroturystykę, domki do wynajęcia bądź bazę wypadową na Głó...

  • 1 / 4
    Działka w górach

    Obidza

    • 286 000 zł cena
    • 2 220 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną w Beskidzie Sądeckim. Wieś Obidza - Gmina Łącko. Położenie stanowi wspaniałą podwalinę pod agroturystykę, domki do wynajęcia bądź bazę wypadową na...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Widokowa działka 30 ar (lub 2x15 ar) | Jazowsko

    Jazowsko

    • 95 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 30 ar (15 ar budowlana i 15 ar rolna), położona w miejscowości Jazowsko, gmina Łącko. Teren lekko nachylony, w kształcie prostokąta. Doj...

  • 1 / 4
    Działka budowlana 36 ar przy lesie

    Zabrzeż

    • 329 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Zabrzeż - Wietrznice w gminie Łącko, niedaleko rzeki Dunajec, w pięknym górzystym terenie. Teren lekko nachylony o powierzchn...

  • 1 / 3
    Widokowa działka 82ar Łącko

    Łącko

    • 99 000 zł cena
    • 8 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 82 ar położona pod lasem na górze "Cebulówka" w miejscowości Łącko. Kształt zbliżony do kwadratu. Dojazd do działki bezpośrednio drogą gminną (asf...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę rolno rekreacyjną w Kadczy

    Kadcza

    • 250 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolno-rekreacyjną w miejscowości Kadcza. Działka znajduje się blisko rzeki Dunajec. Piękne widoki na Przechybę. Działka również znajduje się w zagospodarowaniu p...

  • 1 / 3
    Sprzedam działkę leśną w Kadczy Podgóra

    Kadcza

    • 100 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam działkę leśną w miejscowości Kadcza Podgóra. Są to 2 działki o numerach 105 i 108. Działka 108 jest przedłużeniem działki 105 dla tego sprzedaję je razem. Las zadrzewion...

  • Działka Krościenko nad Dunajcem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 298 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana widokowa 15ar na sprzedaż w Gminie Krościenko nad Dunajcem w górach Pieniny. Działka ma UZYSKANE prawomocne Warunki Zabudowy (WZ) na duży dom jednorodzinny (el...

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Krościenko nad Dunajcem

    • 399 999 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 077 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana, inwestycyjna w Jazowsku

    Jazowsko

    • 1 340 000 zł cena
    • 4 467 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Od dziś w ofercie naszego biura, znajdziecie Państwo działkę budowlaną o charakterze inwestycyjnym, przeznaczoną dla zróżnicowanej zabudowy jak np.: stacji benzynowej, pensjonatu,...

  • Dom Krościenko nad Dunajcem ul. Jagiellońska

    Krościenko nad Dunajcem » ul. Jagiellońska

    • 1 195 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 639 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w Krościenku nad Dunajcem w Pieninach. Ul. Jagiellońska, w bardzo bliskim sąsiedztwie rynku. Nowa niższa cena: 1 250 000 zł (do negocjacji). Powierzchnia użytkow...

  • Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.
    1 / 16
    Sprzedam dom w górach, z basenem i boiskiem.

    Zabrzeż

    • 990 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 6 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Ten ukryty wśród drzew dom, położony w trójkącie pomiędzy Szczawnicą, Nowym Targiem, a Starym Sączem, w Dolinie Dunajca, zlokalizowany na 23-arowej działce, może już teraz stać się...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Olszanka

    • 395 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 2 439 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Wynajmę
    1 / 5
    Wynajmę

    Tylmanowa

    • 2 500 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne okolice Tylmanowej Cześć Domu do wynajęcia dopiero od 01.09.2026 na max 4 lata Dom znajduje się na górze Piękne widoki blisko do Szczawnica Krościenko Lacko mieszkanie znaj...

  • Działka Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 390 000 zł cena
    • 2 211 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 22 ary w Tylmanowej (Gmina Ochotnica Dolna) Cena: 390 000 zł. Oferuję piękną, widokową działkę budowlaną o powierzchni 0,2211 ha ( 22 ary ),...

  • Dom Naszacowice

    Naszacowice

    • 530 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Drewniany dom z bali w sąsiedztwie lasu, las przynależy do nieruchomości Drzewostan - klon, jawor, wierzba Dom z bali drewnianych Powierzchnia użytkowa domu 47,9 m parter Wiatr...

  • Na sprzedaż działka z potencjałem - Tylmanowa
    1 / 12
    Na sprzedaż działka z potencjałem - Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 230 000 zł cena
    • 2 277 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż urokliwa działka rolna o powierzchni 2277 m² (nr działki 2239) położona w malowniczej miejscowości Tylmanowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Popradzkiego Parku Krajobrazowe...

  • Dom Zabrzeż

    Zabrzeż

    • 425 000 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 2 515 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości ZABRZEŻ Gmina Łącko, Małopolska Nowa niższa CENA: 425 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia użytkowa: 169,9 m Powierzchnia działki: 7 ar D...

  • Dom Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 820 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 10 124 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dwa domy w górskiej miejscowości Tylmanowa - Gmina Ochotnica Dolna, Małopolska. Rzeka Dunajec - Beskid Sądecki - Gorce - Pieniny Cena dotyczy całości (dwa domy)...

  • Mieszkanie w Tylmanowej
    1 / 9
    Mieszkanie w Tylmanowej

    Tylmanowa

    • 1 700 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Do Wynajęcia Wielki Pokój wraz z kuchnią osobno Łazienka oraz Spiżarnia. Cena 1700 plus media. Mieszkanie będzie jak narazie na 4 lata do Wynajęcia od 01.09.2026-01.09.2030

  • Dom Łącko
    1 / 15
    Dom Łącko

    Łącko

    • 330 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania dom jednorodzinny (do remontu) o pow. całkowitej ok. 110m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi, położony w okolicy miejscowości Zagorzyn w gmi...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA - KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
    1 / 16
    DZIAŁKA BUDOWLANA - KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

    Krościenko nad Dunajcem

    • 410 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA PIENINY – KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | ok. 2000 m² WIDOK, CISZA I GOTOWA DECYZJA WZ – IDEALNA POD DOM LUB INWESTYCJĘ Na sprzedaż ATRAKCYJNA DZIAŁKA BU...

  • DZIAŁKA INWESTYCYJNA - KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
    1 / 16
    DZIAŁKA INWESTYCYJNA - KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM

    Krościenko nad Dunajcem

    • 3 300 000 zł cena
    • 29 456 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KOMPLEKS DZIAŁEK Z BUDYNKIEM MIESZKALNYM – KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | ok. 2,95 HA WIDOKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU PIENIN Z GOTOWYMI WARUNKAMI ZABUDOWY Na sprzedaż atrakcyjny kompleks...

  • Dom Szczereż

    Szczereż

    • 749 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 3 567 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości Szczereż gmina Łącko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzykondygnacyjnego domu jednorodzinnego, z dużym, zadbanym ogrodem...

  • Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem
    1 / 10
    Stylowy dom w Krościenku n/Dunajcem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 349 900 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 2 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom do remontu z widokiem na góry, DOM Z WIDOKIEM NA PIENINY | POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | BLISKO LASU Krościenko nad Dunajcem, ul. Jarek 3 Powierzchnia domu: 133 m² Powierzchnia dzi...

  • Dom Zabrzeż ul. Zarzecze

    Zabrzeż » ul. Zarzecze

    • 499 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla poszukujących miejsca dla siebie i pod inwestycję miejscowość Zarzecze, gmina Łącko, województwo małopolskie To miejsce powstało z dbałością o...

  • Działka budowlana, Tylmanowa, os. Górki, 3185 m².

    Tylmanowa » ul. Osiedle

    • 439 000 zł cena
    • 3 185 m2 powierzchnia
    • 138 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3185 m² (0,3185 ha), położona w malowniczej miejscowości Tylmanowa, na osiedlu Górki. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,...

  • Działka Łazy Brzyńskie

    Łazy Brzyńskie

    • 999 999 zł cena
    • 13 100 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż piękną, inwestycyjną działkę z widokiem na Przełom Dunajca, Pieniny i Gorce W pobliżu liczne szlaki górskie, ścieżka rowerowa VeloDunajec Łazy Brzyńskie,...

  • Działka budowlana Krościenko nad Dunajcem, Niwki
    Działka budowlana Krościenko nad Dunajcem, Niwki

    Krościenko nad Dunajcem

    • 620 000 zł cena
    • 2 913 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Działka inwestycyjna z pozwoleniem na 3 domy - widok na Tatry i Pieniny Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 2913 m² , położoną przy ul....

  • Działka Tylmanowa
    1 / 9
    Działka Tylmanowa

    Tylmanowa

    • 140 000 zł cena
    • 2 374 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Powierzchnia: 2374 m² Wymiary: 46m × 51m Działki ewidencyjne: 3582, 3583, 3584 Przeznaczenie MPZP: terenów mieszkalnictwa jednorodzinnego i zagrodowego z usługami podstawowymi Nach...

  • Nieruchomość gruntowa z własnym lasem
    1 / 4
    Nieruchomość gruntowa z własnym lasem

    Krościenko nad Dunajcem

    • 80 000 zł cena
    • 12 055 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA REKREACYJNO-INWESTYCYJNA 12 055 m² KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM | TEREN ZALESIONY | POTENCJAŁ PRZYSZŁOŚCI TWOJE MIEJSCE WŚRÓD NATURY Z PRZESTRZENIĄ I MOŻLIWOŚCIAMI ROZWOJU Na s...

  • Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa
    1 / 5
    Do sprzedania działka w Łącku 42 arowa

    Łącko

    • 310 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana w miejscowości Łącko powiat nowosądecki. Powierzchnia  42 ar w połowie z sadem owocowym.Dojazd drogą asfaltową. Działka nieogrodzona ,...