• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łozina
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego
    Mieszkanie Szczecin Niebuszewo, ks. Alfonsa Mańkowskiego

    Szczecin

    • 1 059 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 10 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne mieszkanie z antresolą, tarasem i 2 miejscami garażowymi - wysoki standard, Niebuszewo Szczecin Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni ponad 105 m po podłodze,...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański

    Szczecin

    • 1 391 110 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 17 175 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    WYJĄTKOWA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego apartamentu w prestiżowym budynku położonym w doskonałej lokalizacji blisko centrum S...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa
    1 / 7
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa

    Dołuje

    • 395 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z działką budowlaną o powierzchni 1002 m2, położoną w Dołujach przy ul. Brzoskwiniowej. Układ dzi...

  • LOKAL 17m2 Handlowy/Usługowy/Biuro SZCZECIN-Centrum z Dostęp
    1 / 5
    LOKAL 17m2 Handlowy/Usługowy/Biuro SZCZECIN-Centrum z Dostęp

    Szczecin

    • 600 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Witam Wynajmę lokal handlowy / Usługowy 17 m2 powierzchnia użytkowa wewnątrz wymiary wewnątrz : długość 422 cm głębokość 397 cm  wysokość 262 cm pierwsza wnęka drzwiowa dłu...

  • Całe piętro | 200 m² | Szczecin - Deptak Bogusława
    1 / 15
    Całe piętro | 200 m² | Szczecin - Deptak Bogusława

    Szczecin

    • 990 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż całe piętro – 200 m² | topowa lokalizacja w centrum Szczecina Oferujemy na sprzedaż wyjątkową przestrzeń o łącznej powierzchni 200 m², składającą się z dwóch połączony...

  • 1 / 3
    Działka Szczecin, ul. Azaliowa

    Szczecin » ul. Azaliowa

    • 480 000 zł cena
    • 1 687 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIEPREZYDENTA MIASTA SZCZECINz dnia 15 kwietnia 2026 r.o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie w rejonie ulicy Azaliowej, działka...

  • Mieszkanie 3 pokojowe w pobliżu Lasku Arkońskiego

    Szczecin » ul. Chopina

    • 539 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 10 569 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz funkcjonalnego mieszkania z potencjałem, w otoczeniu zieleni? Ta oferta na szczecińskim Osiedlu Arkońskim łączy komfort 3 pokoi z najlepszą rekreacyjną lokalizacją w mieści...

  • Działka Szczecin, ul. Ciesielska

    Szczecin » ul. Ciesielska

    • 210 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 392 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 17 kwietnia 2026 r.o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie przy ulicy Ciesielskiej 5, działka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Szczecin, ul. Dąbska

    Szczecin » al. Dąbska

    • 800 000 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 457 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 17 kwietnia 2026 r.o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Dąbskiej 23, stano...

  • Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Wiszesława
    Mieszkanie Szczecin Golęcino-Gocław, Wiszesława

    Szczecin

    • 389 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 5 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,5 m, położone na 2. piętrze kamienicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć wnętrze dopasowane do własnych potrzeb lub szukaj...

  • Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!
    1 / 7
    Ostatni dostępny, 12 minut pieszo do szkoły!

    Dobra

    • 990 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 8 762 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam atrakcyjny dom w Dobrej- idealny dla rodzinny, 10 minut spacerem do szkoły podstawowej! Spokojna, kameralna lokalizacja z szybkim dojazdem do Szczecina — idealne połączeni...

  • Os. Polonia, na wynajem 2-pok. mieszkanie
    1 / 8
    Os. Polonia, na wynajem 2-pok. mieszkanie

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, położone na czwartym piętrze sześciopiętrowego budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa rozkładowe pokoje, widna kuc...

  • 3-pok. 77,5 m² | 2 sypialnie | Duńska, Warszewo

    Szczecin » ul. Duńska

    • 749 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 9 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina – na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Henryka Pobożnego

    Szczecin » ul. Henryka Pobożnego

    • 933 300 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 5 273 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaDRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Mazurska

    Szczecin » ul. Mazurska

    • 955 500 zł cena
    • 169 m2 powierzchnia
    • 5 654 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaDRUGI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkówi udziałem w nieruchomości...

  • 3 pok. mieszkanie z garażem

    Szczecin » ul. Cztery Pory Roku

    • 599 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    !UWAGA! NOWA CENA !obniżka o 81 000 zł !Na sprzedaż 3.pokojowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 65,4 m², zlokalizowane na 1. piętrze wielorodzinnego, niskiego budynku...

  • Wysoki Parter! 2 pokoje! Prawobrzeże!
    1 / 7
    Wysoki Parter! 2 pokoje! Prawobrzeże!

    Szczecin

    • 339 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 7 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie m...

  • Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis
    1 / 5
    Mieszkanie Kawalerka centrum, Starówka plus parking gratis

    Szczecin

    • 2 200 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji, mieszkanie idealnie skomunikowane z "miastem" - wszystkie udogodnienia pod ręką. Mieszkanie bardzo ciepłe, znajduje się na 2 pi...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Szczecin, ul. Bolesława Limanowskiego

    Szczecin » ul. Limanowskiego

    • 173 600 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 787 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• 114m² z możliwością podziału na dwa lokale!
    1 / 13
    114m² z możliwością podziału na dwa lokale!

    Szczecin

    • 790 000 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 6 992 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy – 114 m². Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja! Oferta dostępna tylko w na...