• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wysocice
  • Będzinko
  • Karlino +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Mieszkanie Szczecin Turzyn, Ku Słońcu
    Mieszkanie Szczecin Turzyn, Ku Słońcu

    Szczecin

    • 1 950 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m, położone w świetnej lokalizacji dobrze skomunikowanej części Szczecina, z szybkim dostępem do centrum, komunikacj...

  • Jasne 2 pokojowe mieszkanie | Spół-włas
    1 / 8
    Jasne 2 pokojowe mieszkanie | Spół-włas

    Szczecin

    • 449 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 761 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,07 m², położone w Szczecinie – Niebuszewo, przy ul. Świętego Marcina. Lokal znajduje się na 2 piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku...

  • Mieszkanie Szczecin Słoneczne, Jasna
    Mieszkanie Szczecin Słoneczne, Jasna

    Szczecin

    • 515 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 717 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m, zlokalizowane przy ul. Jasnej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Forma własności: spółdzie...

  • Mieszkanie Szczecin Warszewo, Słowacka
    Mieszkanie Szczecin Warszewo, Słowacka

    Szczecin

    • 2 800 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie dostępne do wynajęcia od 1 czerwca, możliwość wcześniejszej prezentacji! Przedmiotem oferty jest wynajem przestronnego mieszkania 3 pokojowego z antresolą, znajdującego...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Szczecina
    1 / 6
    Sprzedam mieszkanie w centrum Szczecina

    Szczecin

    • 399 999 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 10 811 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Lokalizacja [url] Powierzchnia: 36 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: 4 z 5 Typ budynku: blok z 1970 roku Forma własności: spółdzielcze własnościowe (bez księgi wieczystej) Stan: Po...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 1 190 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 5 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Goleniów

    • 890 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KERNER NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kapitańska

    Szczecin » ul. Kapitańska

    • 706 300 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 4 617 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaPRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości grunto...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kaszubska

    Szczecin » ul. Kaszubska

    • 645 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• 3-pokojowe mieszkanie – Szczecin, ul. Cegłówka

    Szczecin » ul. Cegłówka

    • 349 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 233 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,76 m², zlokalizowane na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w cichej i spokojnej okolicy...

  • Komfort, przestrzeń i spokój w Płoni

    Szczecin » ul. Przyszłości

    • 629 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Prestiżowy apartament z widokiem na zieleń.Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie ponadprzeciętną funkcjonalność z kojącym sąsiedzt...

  • Loftowy apartament 87,53 m²| taras |Przecław

    Szczecin » ul. Cukrowa

    • 837 900 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 9 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w okolicy Szczecina – w dynamicznie rozwijającym się Przecławiu. To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej prze...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Księcia Bogusława X

    Szczecin » ul. Bogusława

    • 671 260 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 4 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• Działka Szczecin, ul. Krakowska

    Szczecin » ul. Krakowska

    • 500 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 628 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 24 kwietnia 2026 r.o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie w rejonie ul. Krakowskiej,...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Kaszubska

    Szczecin » ul. Kaszubska

    • 793 000 zł cena
    • 185 m2 powierzchnia
    • 4 287 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Szczecin, ul. al. Bohaterów Warszawy

    Szczecin » al. Bohaterów Warszawy

    • 500 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 5 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    PREZYDENT MIASTA SZCZECINogłaszaTRZECI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONYna sprzedaż gminnego lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w częściach wspólnych budynkui udziałem w nieruchomości...

  • Mieszkanie Szczecin, ul. Małopolska

    Szczecin » ul. Małopolska

    • 617 600 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 4 609 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Szczecin, ul. Bolesława Krzywoustego

    Szczecin » ul. Bolesława Krzywoustego

    • 487 500 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 688 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Polecam w Centrum 3-pokojowe mieszkanie, 57 m2
    1 / 9
    Polecam w Centrum 3-pokojowe mieszkanie, 57 m2

    Szczecin

    • 2 900 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w centrum Szczecina – przy Galaxy i Oxygen | 57 m² | po odświeżeniu Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone w...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Potulicka
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Potulicka

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni 30m2 znajdujące się przy ul. Potulickiej. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu zamkniętym, na 5 piętrze w blo...