• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Karlino +20 km
  • Łozina
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Felczaka
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Felczaka

    Szczecin

    • 2 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 35 m, położona na 3. piętrze w budynku wielorodzinnym z pięknym widokiem na Park Kasprowicza oraz Urząd Miasta Szczecin. Opis mies...

  • Mieszkanie Szczecin Śródmieście, J. Kilińskiego
    Mieszkanie Szczecin Śródmieście, J. Kilińskiego

    Szczecin

    • 349 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 9 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w Centrum Szczecina, funkcjonalny układ, duży potencjał Oferuję do sprzedaży jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na 5. piętrze budynku pr...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zostań pierwszym najemcą! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 2 pokojowego z balkonem, na piątym piętrze w nowym budownictwie, z windą, w jednej z najbardziej...

  • Przestronny dom ze stawem-możliwa negocjacja ceny
    1 / 16
    Przestronny dom ze stawem-możliwa negocjacja ceny

    Goleniów

    • 1 280 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 5 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    CENA DOMU DO NEGOCJACJI! - prezentacja możliwa po wcześniejszej rezerwacji terminu! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 251 m², na działce 846...

  • Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Nowe Miasto, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 949 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż nowocześnie wykończonego mieszkania trzypokojowego w nowym budynku z cichobieżną windą, zlokalizowanego w centrum Szczecina, na cichym i spokojnym...

  • Słoneczne 3 pokoje z balkonem 68 m²
    1 / 7
    Słoneczne 3 pokoje z balkonem 68 m²

    Szczecin

    • 519 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 633 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m², położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: Mieszkanie skła...

  • Mieszkanie z potencjałem i widokiem na Plac Zgody
    1 / 11
    Mieszkanie z potencjałem i widokiem na Plac Zgody

    Szczecin

    • 620 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m², zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem...

  • Prawobrzeże - kawalerka z potencjałem dwóch pokoi
    1 / 7
    Prawobrzeże - kawalerka z potencjałem dwóch pokoi

    Szczecin

    • 289 900 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 9 664 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,8 m², zlokalizowana na osiedlu Zdroje. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze wysokiego bloku z windą z lat 80. Mieszkanie do remontu, co daje...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2-pokoje z widokiem na Park Stare Miasto!
    1 / 10
    2-pokoje z widokiem na Park Stare Miasto!

    Szczecin

    • 599 999 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy s...

  • Pogodno mieszkanie na poddaszu do remontu.

    Szczecin

    • 550 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,34 m2 w bardzo zadbanej i odświeżonej kamienicy przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze -poddaszu...

  • Miejsce postojowe Park leśny Zdroje ul. Grabowa
    Miejsce postojowe Park leśny Zdroje ul. Grabowa

    Szczecin

    • 30 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Dzień dobry. Na sprzedaż miejsce postojowe w prawobrzeże części Szczecina na osiedlu Park Leśny Zdroje ul. Grabowa i Kopalniana. Miejsce wyposażone w blokadę na osiedlu zamontowany...

  • Taniej o 10.000 zł. Miejsce postojowe Park leśny Zdroje ul. Grabowa
    Taniej o 10.000 zł. Miejsce postojowe Park leśny Zdroje ul. Grabo...

    Szczecin

    • 28 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 1 867 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Mieszkanie Szczecin Drzetowo-Grabowo, Parkowa
    Mieszkanie Szczecin Drzetowo-Grabowo, Parkowa

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 6 481 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o dużym potencjale aranżacyjnym i inwestycyjnym, zlokalizowane w sercu Drzetowa, przy ulicy Parkowej, tuż obok skrzyżowania z ulicą Em...

  • Nautica, 2-pokojowe, balkon, m.parkingowe!
    1 / 14
    Nautica, 2-pokojowe, balkon, m.parkingowe!

    Szczecin

    • 585 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 9-tym piętrze w apartamentowcu z 2014 r. wybudowanego przez dewelopera SGI. W budynku dwie nowoczesne windy, recepcja na parterze, osiedle z...

  • Lokal Szczecin Gumieńce
    1 / 10
    Lokal Szczecin Gumieńce

    Szczecin

    • 6 900 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajem pomieszczeń biurowych z możliwością magazynowania lub prowadzenia działalności usługowej o łącznej powierzchni ok. 210 m2. Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczen...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Bronowicka

    Szczecin

    • 3 990 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą do wynajęcia apartamentu + 100mkw taras położonego na 6 piętrze w apartamentowcu Reda City. Reda City to nowoczesny apartamentowiec wyposażony...

  • Mieszkanie Szczecin Zdroje
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Zdroje

    Szczecin

    • 622 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53 m², położone na 2. piętrze w budynku w spokojnej i zielonej części Szczecina – Zdroje. Mieszkanie jest jas...

  • Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem
    1 / 13
    Osiedle Magnolia-2 pokoje na wynajem

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na wynajem komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 54,74 m², położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu Magnolia przy ul. Klonow...

  • Gabinet medyczny w centrum Szczecina
    Gabinet medyczny w centrum Szczecina

    Szczecin

    • 2 750 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Tylko u nas na wynajem funkcjonalny i nowoczesny lokal o powierzchni ponad 50 m², przystosowany do prowadzenia działalności medycznej/stomatologicznej. Gabinet zlokalizowany jest w...

  • Aquarius | 3 pokoje, balkon, parking w cenie
    Aquarius | 3 pokoje, balkon, parking w cenie

    Szczecin

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m² na Osiedlu Aquarius przy ul. Szybowcowej — kameralnym, zadbanym osiedlu w zielonej dzielnicy Dąbie w Szczecinie. Budynek z 2013 roku...