• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Karlino +20 km
  • Łozina
  • Police +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Policami

(718)
  • Mieszkanie Szczecin Gocław
    1 / 11
    Mieszkanie Szczecin Gocław

    Szczecin

    • 429 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    Niepowtarzalny klimat poddasza i funkcjonalność 2 poziomów - mieszkanie, które naprawdę się wyróżnia! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatem poddasza, które...

  • Lokal użytkowy Szczecin Żelechowa, Dębogórska
    Lokal użytkowy Szczecin Żelechowa, Dębogórska

    Szczecin

    • 15 540 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Hala dostępna od 01.06.2026r. Możliwość prezentacji po wcześniej umówionym terminie. Zapraszam do zapoznania się ofertą hali do wynajęcia znajdującej się przy ul. Dębogórskiej. H...

  • centrum słoneczne ciepłe mieszkanie z pianinem bez prowizji!
    1 / 10
    centrum słoneczne ciepłe mieszkanie z pianinem bez prowizji!

    Szczecin

    • 1 800 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Brak prowizji! Ogloszenie aktualne tak dlugo jak widnieje. W mieszkaniu znajduje sie pianino cyfrowe, Jest ustawione w loggi. (pianino na ostatnim zdjeciu) Mieszkanie jest położo...

  • Mieszkanie Szczecin
    Mieszkanie Szczecin

    Szczecin

    • 795 200 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m², usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych...

  • Mieszkanie Szczecin Krzekowo-Bezrzecze, gen. Stanisława Sosabowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Szczecin Krzekowo-Bezrzecze, gen. Stanisława Sosabowsk...

    Szczecin

    • 2 600 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty, jest nowe mieszkanie 2 pokojowe 42,9 m2 z aneksem kuchennym, balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego...

  • Mieszkanie Szczecin
    1 / 16
    Mieszkanie Szczecin

    Szczecin

    • 642 600 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina - ul. Bohaterów Warszawy. Miejsce, które łączy wielkomiejski styl z absolutnym komfortem. Idealne dla rodzin ceniący...

  • Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce
    Dom Szczecin Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce

    Szczecin

    • 1 450 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 14 949 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. 97 m2 , z piwnicą położony na działce 3191 m2 w urokliwej dzielnicy Szczecina - Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce. Ta lokalizacja to idealne m...

  • Dom Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska), Malinowa
    Dom Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska), Malinowa

    Wołczkowo

    • 1 849 000 zł cena
    • 198 m2 powierzchnia
    • 9 339 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM, W KTÓRYM ZACZYNA SIĘ PRAWDZIWE ŻYCIE. Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w cenionej i spokojnej części Wołczkowo, przy ul. Malinowej miejscu, które łączy komfor...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 31m2 HANZA TOWER 1 do 12 miesiecy
    1 / 8
    31m2 HANZA TOWER 1 do 12 miesiecy

    Szczecin

    • 2 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    1 do 12 miesiecy wynajem Jeśli ogłoszenie jest wyświetlone to znaczy że jest aktualne. Kaucja zwrotna 3000 BEZ PROWIZJI! stale oplaty: 2000 czynsz + 50 internet/tv + 900 czynsz a...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański

    Szczecin

    • 436 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,42 m z dużym tarasem (9 m), położone w atrakcyjnej lokalizacji nad Odrą, w budynku z 2025 roku. Atuty: -topowa loka...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Lewandowskiego

    Szczecin

    • 437 971 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 15 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się w ofertą sprzedaży nowoczesnej kawalerki z ogródkiem w centrum Szczecina na Nowym Mieście - ul. Lewandowskiego. Kawalerka znajduje się na parterze nowo...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Bulwar Gdański

    Szczecin

    • 269 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 14 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 18 m, położona w nowoczesnym budynku z 2025 roku, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji bezpośrednio nad Odrą. Dlaczego t...

  • Mieszkanie sprzedam
    1 / 9
    Mieszkanie sprzedam

    Szczecin

    • 460 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 433 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie w Centrum miasta. Bliski dostęp do Centrum handlowe, szkoła, teatr, basen, sklepów handlowych. Dostęp do komunikacji z każdej strony. Bliskość urzędów miejskich. Blisko...

  • Zamieszkaj w tym roku, 3 minuty od J. Głębokiego!
    1 / 13
    Zamieszkaj w tym roku, 3 minuty od J. Głębokiego!

    Wołczkowo

    • 779 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 738 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie przy ul.Lipowej ! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w W...

  • Szczecin Wojska Polskiego 2 pokoje
    1 / 9
    Szczecin Wojska Polskiego 2 pokoje

    Szczecin

    • 298 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 031 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż oferujemy bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,4 m², idealne zarówno do zamieszk...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Celna

    Szczecin

    • 419 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 519 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż apartament 2-pokojowy Szczecin, ul. Heyki / Zielonego Mostu (Nowa Przystań) Nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, położony w nowym budynku z 2025 roku. Lokal...

  • 0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw
    1 / 13
    0% prowizji, nowy dom wolnostojący TYLKO 6 500/mkw

    Modrzewie

    • 999 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 6 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego domu wolnostojącego na kameralnym osiedlu w Modrzewiu. Promocja na pierwszy z 3 domów na tym osiedlu oferta 0% prowizji - wynagrodzenie...

  • 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie
    3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie

    Szczecin

    • 549 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 195 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    0% Prowizji za kupującego!!! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Szczecin, ul. Elizy Orzeszkowej 27 Cena: 549 000 PLN Powierzchnia: 67,76 m² + zabudowany ba...

  • centrum słoneczna kawalerka 1-2 osoby od 1-12 mies. parking
    1 / 3
    centrum słoneczna kawalerka 1-2 osoby od 1-12 mies. parking

    Szczecin

    • 1 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 5 piętro

    centrum wszędzie blisko Krzywoustego 61 absolutny hotspot ale cicho bo ekspozycja mieszkania na zaplecze (zdjecie) 1 do 12 miesiecy wynajem. bez windy Jeśli ogłoszenie jest wyświet...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Spiska

    Szczecin

    • 3 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze budynku przy ul. Spiskiej (Gumieńce). Na powierzchnie 39m2 składa się: - duży, ustawny salon z rozkładaną kanapą,...