• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Bolesław
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olkuszem

(142)
  • Mieszkanie Chrzanów
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 185 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,78 m2 w Chrzanowie na ulicy Grunwaldzkiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodz...

  • Sprzedam

    Ryczów

    • 180 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka :Ryczów k/Ogrodzieńca ul. Leśna 21; tel:[tel]

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka usługowa Podlesice
    1 / 2
    Działka usługowa Podlesice

    Podlesice

    • 475 000 zł cena
    • 39 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferuję do sprzedania działkę usługową położoną w Podlesicach - gmina Kroczyce Działka znajduję się w niedalekiej okolicy stoku narciarskiego i ośrodka wypoczynkowego w Morsku....

  • 1 / 3
    do w miejscowości

    Spytkowice

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom wybudowany pod koniec XIX wieku z bali o grubości ok 20 cm. Nieruchomość położona jest na niewielkiej działce o pow. ok 3 arów, w całości ogrodzona, a dojazd do n...

  • Działka w Spytkowicach
    Działka w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 135 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Spytkowicach o powierzchni 8ar, woda, kanalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura! Studio ArtDom Nieruchomości 34-400 Nowy Targ al....

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Las » ul. Leśna

    • 4 500 000 zł cena
    • 54 352 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    U nas klient kupujący nie płaci prowizji. Szczegółowe informacje na temat nieruchomości pod nr tel. 534 pokaż telefon . Na sprzedaż obiekt agroturystyczny w miejscowości Salino, gm...

  • Rodowe Siedlisko Lechja w Lipowej | Energylandia | Zator Pokoje

    Lipowa

    • 3 600 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    Rodowe Siedlisko w Lipowej to marzenie dla rodzin pragnących sielankowego relaksu pełnego ciepła i harmonii, w otoczeniu pięknego bajkowego sadu. 5 minut do lokalnej budki nad W...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Las » ul. Działka

    • 1 200 000 zł cena
    • 1 900 m2 powierzchnia
    • 632 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka leśno budowlana 1900m2 wymiary 40/48 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej okolicy 700m do lasu. Sama działka mocno zadrzewiona pięknym starodrzewiem. W...

  • Dom Las Colinas Golf rynek pierwotny

    Las

    • 2 020 000 € cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 966 €/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Luksusowa willa na sprzedaż w Las Colinas Golf Willa szczyci się unikalnym stylem architektonicznym, charakteryzującym się wyrafinowaną i geometryczną formą. Architektura budynk...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Podolsze

    • 1 400 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Stawy Monowskie

    • 379 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 1 354 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Podolsze

    • 880 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Wadowice
    Biuro nieruchomości

  • Dom Przeciszów ul. Długa

    Przeciszów » ul. Długa

    • 899 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 4 732 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przeciszów spokojna miejscowość położona w niewielkiej odległości od Zatora i Oświęcimia Dom Wybudowany w technologi tradycyjnej nie wymagający wkładu finansowego, bardzo zadban...

  • Działka Ryczów ul. Spacerowa

    Ryczów » ul. Spacerowa

    • 169 000 zł cena
    • 4 047 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w bardzo atrakcyjnym miejscu przy ul. Spacerowej w Ruczowie ul. Spacerowa. Nieruchomość składa się z dwóch działek. 1 - Działak w części budowlana 583 m2 i rolna 1273...

  • Dom Przeciszów

    Przeciszów

    • 519 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 244 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJA >>>> Ciekawy Dom w Przeciszowie Przeciszów zaledwie 10 minut od Energylandi w Zatorze ale zarazem cisza i spokój. Dom ma widok na rezerwat przyrody. Ni...

  • Działka Ryczów ul. Spacerowa

    Ryczów » ul. Spacerowa

    • 174 000 zł cena
    • 6 309 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w bardzo dobrej cenie Działak o powierzchni 6309 m2 Część budowlana to ok 1097 m2 (szerokość 28 m2 długość 39 m2) pozostała część Serdecznie zap...

  • Dom Przeciszów

    Przeciszów

    • 999 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 5 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Przeciszów niewielka miejscowość ładnie położona widokiem na Beskid Mały. Zator ok 5 minut. Oświęcim ok 13 minut. Kraków ok 59 minut. Do Energylandi zaledwie 5 minut....

  • Dom Przeciszów ul. Rzeczna

    Przeciszów » ul. Rzeczna

    • 549 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 575 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania piętro domu o pow ok 120 m2 , częściowo podpiwniczony. Zlokalizowany w Przeciszowie, przy granicy z Zatorem. Nieruchomość położona w spokojnym miejscu wokół t...

  • Dom Łączany ul. Wiślana

    Łączany » ul. Wiślana

    • 649 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Łączony spokojna miejscowość położona nad Wisłą. sklepy, restauracja, szkoła przedszkole. Cała infrastruktura spokojnego pięknego życia. Dom położony na ładnej prostokątnej dz...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczów

    • 87 300 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Dom Spytkowice
    1 / 14
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do remontu w Ryczowie (gmina Spytkowice) o powierzchni zabudowy 130 m 2 , a o pow. użytkowej ok. 100 m 2 w Ryczowie. Położony na działce liczącej 14 arów. N...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczów

    • 63 074 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Dom Babice
    1 / 12
    Dom Babice

    Babice

    • 395 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 3 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Zagórze (gmina Babice), o pow. użytkowej około 85m2. Mieści się na działce o pow. 3,37a razem z budynkiem gospodarczym. Dodatkowo w cenie nieruc...

  • Dom na wsi z potencjałem
    1 / 16
    Dom na wsi z potencjałem

    Przeciszów

    • 385 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ZBIGNIEW KLĘCZAR Agent prowadzący [tel] Szukasz domu na wsi z możliwoscia aranżacji poddasza. Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Na sprzedaż dom położony w centrum Przeciszowa, w...

  • Dom Babice
    1 / 11
    Dom Babice

    Babice

    • 360 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 68,0 m2 w gm.Babice. Położony na działce liczącej 24,42 a. Nieruchomość składa się z piwnicy, parteru oraz poddasza. Gar...

  • DZIAŁKA 15ar wynajmę
    DZIAŁKA 15ar wynajmę

    Bobrek

    • 1 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    wynajmę działkę przy drodze krajowej 933. działka w połowie utwardzona:media w granicy działki.DOBRA LOKALIZACJA NA PLAC SKŁADOWY (np. drewna,opału,materiałów budowlanych,palet ).C...

  • Działka budowlana Spytkowice
    1 / 4
    Działka budowlana Spytkowice

    Spytkowice

    • 99 000 zł cena
    • 943 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 9,43 ar | płaska | media | Spytkowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,43 ar, położona w miejscowości Spytkowice przy ul. Wiślanej. Najważniejsze...

  • Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej
    1 / 3
    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej

    Włodowice

    • 95 000 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej Mam do sprzedania działkę budowlaną we Włodowicach w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej, działka o powierzchni: 84...

  • Dom wolnostojący Spytkowice
    1 / 16
    Dom wolnostojący Spytkowice

    Spytkowice

    • 535 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 2 489 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Spytkowicach Lokalizacja: Spytkowice 424 Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Powierzchnia użytkowa: 215 m² Liczba pokoi: 9 Sypialnie: 3-4 (w zależności od aranżacji) Łazienki: 2...

  • Dom Spytkowice
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 329 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni netto 140 mkw położony w Spytkowicach, powiat wadowicki. Powierzchnia użytkowa mieszkalna wynosi 82 mkw, składają się na...

  • Wynajme
    Wynajme

    Kroczyce

    • 2 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o powierzchni 100m2 . wolno stojący. Można przeznaczyć na handel,usługi lub biura.Adres; Kroczyce Przyłubsko na wprost przystanku.

  • Dom do remontu w Spytkowicach
    1 / 14
    Dom do remontu w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 259 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu do remontu, w którym stworzysz miejsce do życia po swojemu? Zapraszam do malowniczych Spytkowic, gdzie cisza i spokój łączą się z wygodą codziennego życia. Na sprzeda...