• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Kozienice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olkuszem

(142)
  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 369 000 zł cena
    • 3 396 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka wśród zabudowy domami jednorodzinnymi pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3396m2 Wymiary 16,4m od ulicy, 140 po bokach o...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 390 000 zł cena
    • 3 924 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Przepiękna duża działka pod zabudowę mieszkaniową w części od ulicy i pod zieleń z tyłu działki. Powierzchnia 3924m2 Wymiary 30m od ulicy, 136,4 i 131,8 po bokach oraz 29,3m z ty...

  • Działka Będkowice

    Będkowice

    • 199 900 zł cena
    • 11 635 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolno- leśna położona w Będkowicach (Dolina Będkowska). Działka o łącznej powierzchni 1,1635ha objęta jest MPZP z którego wynika, że ok 46a to g...

  • Bukowno. Dom 119 m2, na dz.4652m2, 280000 zł
    1 / 8
    Bukowno. Dom 119 m2, na dz.4652m2, 280000 zł

    Bukowno

    • 275 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 2 311 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OKAZJA .Działka i dom w cenie dwupokojowego mieszkania w bloku w Bukownie. Działka częściowo ogrodzona, budowlano-rolna 4652 m2 zabudowana wolnostojącym jednopiętrowym domem do re...

  • Dom Krzeszowice
    1 / 15
    Dom Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 700 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 241 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej ponad 216 mkw (użytkowa 129 mkw), położony na działce o powierzchni 7 ar, zlokalizowany w Woli Filipowskiej (gmina Krzeszowice). Budyne...

  • Piękna działka budowlano rolna z lasem sprzeda Wlasciciel
    1 / 5
    Piękna działka budowlano rolna z lasem sprzeda Wlasciciel

    Nawojowa Góra

    • 850 000 zł cena
    • 10 448 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam mam do sprzedania piękną działkę budowlano rolna z lasem . Powierzchnia 10448 M2 Działka znajduje się w Nawojowej Górze 3 km od Krzeszowic 18 km od Krakowa. Nr działki 905/...

  • Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce
    Rokitno Szlacheckie działka budowlana spokojne miejsce

    Rokitno Szlacheckie

    • 128 310 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% PROWIZJI Działka pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 822m2 + 165m2 drogi we współwłasności, położona w Rokitnie Szlacheckim w pobliżu zabudowań mieszkaniowych. Wymiary 18,2m...

  • Atrakcyjne działki budowlane
    1 / 4
    Atrakcyjne działki budowlane

    Szklary

    • 160 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane 7 i 8 ar położone w miejscowości Szklary gmina Jerzmanowice-Przeginia powiat krakowski. Piękne okolice Parku krajobrazowego Dolina Szk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Krzeszowice, Rynek
    Dom Krzeszowice, Rynek

    Krzeszowice

    • 5 300 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 5 197 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kamienica na Rynku Krzeszowic ( do remontu z możliwością rozbudowy) na działce ponad 16ar . Obecnie 1020m2 powierzchni użytkowej z możliwością rozbudowy o 490m2 . Plan zagospoda...

  • Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Pisary
    1 / 7
    Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Pisary

    Pisary

    • 900 000 zł cena
    • 3 900 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie 40 arów w miejscowości Pisary . Działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania , Zabudowa jednorodzinna oraz bliźniacza . Media: gaz , woda, kanalizacja prąd....

  • Działka rolna Karniowice gm. Zabierzów, Gaj
    1 / 3
    Działka rolna Karniowice gm. Zabierzów, Gaj

    Karniowice

    • 569 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Widokowa działka w otoczeniu nowej zabudowy oraz pól .W obecnym planie zagospodarowania rolna w spokojnej okolicy Karniowic . Droga dojazdowa asfaltowa , ostatnie 40m to droga utw...

  • Działka budowlana Krzeszowice, Rudno
    Działka budowlana Krzeszowice, Rudno

    Krzeszowice

    • 1 700 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 1,3 HEKTARA z pozwoleniem na budowę osiedla 6 domów o nowoczesnej eleganckiej bryle .Domy o powierzchni 180m2 : 4 pokojowe + salon z aneksem kuchennym + łazienką + wiatrołap...

  • Dom Rokitno Szlacheckie

    Rokitno Szlacheckie

    • 433 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 186 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Niewielki dom położony w bardzo dobrej lokalizacji Rokitna Szlacheckiego. Dom ma powierzchnię ok 70m2, działka 848m2. Dom wybudowany w latach 30-tych ub wieku z cegły i kamienia,...

  • Lokal Biurowy, 4 pokoje, 79m2, Centrum Klucze
    1 / 13
    Lokal Biurowy, 4 pokoje, 79m2, Centrum Klucze

    Klucze

    • 2 450 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    0% BEZ PROWIZJI DLA NAJEMCY! Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 79 m2, w skład którego wchodzą 4 niezależne pokoje, położone w budynku...

  • Dom wolnostojacy, stan deweloperski, bez PCC
    1 / 10
    Dom wolnostojacy, stan deweloperski, bez PCC

    Rudno

    • 750 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 6 881 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący Grojec, gm. Alwernia | BEZ podatku PCC | 109 m² | Działka 5 arów Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Grojec (gm. Alwernia), realizowany według...

  • Mieszkanie Chrzanów
    1 / 15
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 53,16 m2. Chrzanów, os. Młodości, przy ul. Tadeusza Urbańczyka. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy....

  • Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Kasztanowa
    1 / 14
    Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Kasztanowa

    Pisary

    • 1 600 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    41 AROWA Działka z PRAWOMOCNYM POZWOLENIEM NA BUDOWĘ 8 DOMÓW jednorodzinnych. w pobliskich Pisarach . Działka 41ar , szeroka , bezpośredni wjazd na drogę gminną asfaltową. Zaproj...

  • Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Kasztanowa
    1 / 13
    Działka budowlana Pisary gm. Zabierzów, Kasztanowa

    Pisary

    • 800 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    18 AROWA Z ŁADNYM WIDOKIEM , SZEROKA z Prawomocnym POZWOLENIEM NA BUDOWĘ domu jednorodzinnego. Dom około 140 m2 , parter + poddasze. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowa...

  • Dom Bukowno ul. Sławkowska

    Bukowno » ul. Sławkowska

    • 665 700 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 3 026 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Rodzinny dom piętrowy - ul. Sławkowska, Bukowno. Na sprzedaż przestronny, rodzinny dom o powierzchni użytkowej 220 m² położony na bardzo dużej, prostokątnej działce...

  • Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni
    1 / 4
    Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni

    Bolesław

    • 100 000 zł cena
    • 6 565 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam 3 sąsiadujące ze sobą działki o łącznej powierzchni 6565 m2 w miejscowości Kolonia w okolicy ulicy Bolesławskiej w gminie Bolesław pow. olkuski, nr działki 434/5; 434/1; 4...