• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olkusz +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olkuszem

(142)
  • Złożeniec Pilica dom w lesie, inwestycja lub dla rodziny
    1 / 16
    Złożeniec Pilica dom w lesie, inwestycja lub dla rodziny

    Złożeniec

    • 1 500 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w otoczeniu Natura 2000 i Krajobrazowego Parku Orlich Gniazd. Miejscowość Złożeniec gmina Pilica. Idealna propozycja dla większej rodziny, która chce mieszkać z dala od miasta...

  • Działka budowlana Krzeszowice
    1 / 15
    Działka budowlana Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 340 000 zł cena
    • 2 456 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 24,56 ar, położona w Krzeszowicach, osiedle Żbik. w MPZP blisko 9 ar oznaczone jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, pozostałe po...

  • Lokal użytkowy Krzeszowice
    1 / 9
    Lokal użytkowy Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 2 217 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 44 mkw, zlokalizowany w ruchliwym miejscu, blisko centrum Krzeszowic. Lokal w biurowcu z ochroną i monitoringiem, własny parking przed budynkie...

  • Działka rolna Krzeszowice
    1 / 12
    Działka rolna Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 114 400 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 26 ar, zlokalizowana w miejscowości Zalas (gmina Krzeszowice). W MPZP w całości oznaczona jako tereny rolne. CENA: 114 400,00 zł (4 400...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 303 180 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 384 720 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Działka Budowlana z garażem i domkiem letniskowym TRZYCIĄŻ
    1 / 16
    Działka Budowlana z garażem i domkiem letniskowym TRZYCIĄŻ

    Trzyciąż

    • 399 900 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 20 arową budowlaną, uzbrojoną działkę z murowanym garażem i drewnianym domkiem letniskowym położoną w malow...

  • Działka Bębło ul. Leśna

    Bębło » ul. Leśna

    • 832 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działa 26 arowa budowlano rolna są wszystkie media : prąd , woda, gaz , kanalizacja . 14 arów budowlne, 12 arów rolne. Objęta miejscowym planem zagospodarowania . Możliwa zabudo...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Radwanowice gm. Zabierzów - widokowa 53-arowa działka rolna
    1 / 5
    Radwanowice gm. Zabierzów - widokowa 53-arowa działka rolna

    Radwanowice

    • 220 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kształtna, widokowa działka o pow. 5300 m2 położona w Radwanowicach gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej, utwardzonej drodze gminnej. Ma kształt zbliżony do prostokąta o sze...

  • Działka Tenczynek ul. Działkowa

    Tenczynek » ul. Działkowa

    • 87 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka na terenie ROD w Tenczynku - Stowarzyszenie Ogrodowe Tenczyńskie Skałki. Pięknie położona działka o powierzchni 4 ar z domkiem typu Brda (35m2 plus ok 20m2 p...

  • Radwanowice gm. Zabierzów - działka rolna 6300 m2
    1 / 6
    Radwanowice gm. Zabierzów - działka rolna 6300 m2

    Radwanowice

    • 120 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o pow.6300 m2 położona w m. Radwanowice gm. Zabierzów. Jest usytuowana przy bocznej drodze gminnej. Ma kształt zbliżony do kwadratu o szerokości ok.80m. Działka jest...

  • Nieruchomość - Balin

    Balin

    • 80 812 zł cena
    • 4 822 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Jolanty Poręby, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki prawa własności nieruchomośc...

  • Działka budowlana Trzebinia
    1 / 11
    Działka budowlana Trzebinia

    Trzebinia

    • 119 000 zł cena
    • 789 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W razie dodatkowych pytań lub w celu umówienia się na prezentację, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości. Zapewniamy weryfikację stanu prawnego nieruchomości, obsług...

  • 1 / 2
    Dom Krzeszowice ul. Rynek

    Krzeszowice » rynek Rynek

    • 5 800 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Kamienica na Rynku Krzeszowic ( do remontu z możliwością rozbudowy) na działce ponad 16ar . Obecnie 1020m2 powierzchni użytkowej z możliwością rozbudowy o 490m2 . Plan zago...

  • 1 / 2
    Lokal Krzeszowice ul. Rynek

    Krzeszowice » rynek Rynek

    • 5 800 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wola Kalinowska

    • 990 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Lokal użytkowy Krzeszowice
    1 / 14
    Lokal użytkowy Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 3 693 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 79 m 2 zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum Krzeszowic. Pod każdą działalność handlowo-usługową oraz mało uciążliwą produkcję. Lokal d...

  • Lokal użytkowy Krzeszowice
    1 / 10
    Lokal użytkowy Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 741 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia tanie, niewielkie (13-16 m 2 ) lokale z przeznaczeniem pod biuro lub usługi zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Krzeszowic. Lokale w biurowcu z monit...

  • Działka rolna Krzeszowice
    1 / 15
    Działka rolna Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 72 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 25 ar, zlokalizowana w miejscowości Zalas (gmina Krzeszowice). W MPZP w całości oznaczona jako tereny rolne. Działka w bliskiej odległości od...

  • Działka Zawada

    Zawada

    • 220 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka budowlano-rolna 6 km od centrum Tarnowa!!! Do sprzedaży oferuję działkę położoną w malowniczej miejscowości ZAWADA , gmina TARNÓW, powiat tarnowski o powierzchni 6...