• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olkuszem

(142)
  • Działka budowlana Krzeszowice, Żbicka
    1 / 11
    Działka budowlana Krzeszowice, Żbicka

    Krzeszowice

    • 880 000 zł cena
    • 2 953 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę o powierzchni 2953m2 (z możliwością kupienia połowy) położona w miejscowości Krzeszowice, Żbik, ul. Żbicka. Przeznaczenie: p...

  • REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa
    1 / 11
    REZERWACJA! Szeroka działka 1200m2 Chechło ul.Widokowa

    Chechło

    • 160 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży bardzo ustawną, szeroką, kwadratową, 1200 m2 budowlaną działkę, położoną w malowniczym i spok...

  • Działka 1123 m2 z warunkami zabudowy
    1 / 5
    Działka 1123 m2 z warunkami zabudowy

    Trzebinia

    • 199 000 zł cena
    • 1 123 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana (nr 2623) przy ul. Okrężnej w Trzebini na osiedlu Trzebionka. Działka płaska, w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 27 x 42 m. W naj...

  • Działka budowlana Krzeszowice, Żbicka
    1 / 11
    Działka budowlana Krzeszowice, Żbicka

    Krzeszowice

    • 440 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę o powierzchni 1200m2 (z możliwością dokupienia większej powierzchni) położona w miejscowości Krzeszowice, Żbik, ul. Żbicka....

  • Działka budowlana Żbik gm. Krzeszowice
    1 / 9
    Działka budowlana Żbik gm. Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3000 m2 położona w miejscowości Krzeszowice przy ul. Żbickiej. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznacz...

  • Sprzedam dom
    1 / 15
    Sprzedam dom

    Sławków

    • 950 000 zł cena
    • 183 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dwa domy.Jeden stan surowy zamknięty,drugi po remoncie.Domy znajdują sie w Sławkowie na Rynku,maja dwie księgi wieczyste,dwa lokale pod działalność gospodarczą.(Jeden jest...

  • Działka Leśna, 15420 m2, Zederman
    1 / 10
    Działka Leśna, 15420 m2, Zederman

    Zederman

    • 125 000 zł cena
    • 15 420 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę leśną Nr 731 o powierzchni 15420 m2 położoną w Zedermanie, gmina Olkusz. Działka o regularnym kszt...

  • Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2
    1 / 7
    Widokowa Działka Budowlano-Rolna Kwaśniów Górny 2300m2

    Kwaśniów Górny

    • 135 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta na wyłączność. Agencja Gwarek Nieruchomości oferuje do sprzedaży 23 a budowlano-rolną działkę, położoną w malowniczym i spokojnym miejscu w Kwaśniowie Górnym w gminie Klucz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Trzebinia
    1 / 11
    Działka budowlana Trzebinia

    Trzebinia

    • 190 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1204 m 2 , zlokalizowana w Trzebini - Trzebionka. Aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Działka oznaczona...

  • Dom Karniowice

    Karniowice

    • 2 199 000 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 8 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej wynoszącej ok. 342,2m 2 położony na działce o pow. 15,74a w okolicy ul. Rycerskiej. Teren wokół ogrodzony i w pełni zagospodar...

  • Działka budowlana Krzeszowice
    1 / 8
    Działka budowlana Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 450 000 zł cena
    • 2 262 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 22,62 ar, położona w Krzeszowicach, osiedle Żbik. W MPZP w całości przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Wraz z działką sprzedawany jest...

  • Wynajmę lokal pod handel
    Wynajmę lokal pod handel

    Chrzanów

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę w Chrzanowie lokal 16m2 nadający się na handel. Lokal znajduje się przy ulicy - Trzebińskiej. Posiada własny parking.

  • Działka budowlana Krzeszowice, Kościuszki
    1 / 15
    Działka budowlana Krzeszowice, Kościuszki

    Krzeszowice

    • 2 100 000 zł cena
    • 8 700 m2 powierzchnia
    • 242 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano -rolno- usługowa w Krzeszowicach . Centrum Krzeszowic , doskonałe połączenie z Krakowem, Zabierzowem , Chrzanowem : busy, autobusy , pociągi. Działka 87 arowa p...

  • Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy
    1 / 4
    Działka Inwestycyjna Przemysłowa Usługowa Niegowonice Łazy

    Niegowonice

    • 429 000 zł cena
    • 13 949 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje do sprzedaży szeroką, 13949 m2 działkę usługową nieopodal Dąbrowy Górniczej w Niegowonicach w gminie Łazy. Teren w całości w Miejscowym Planie...

  • Sprzedam lake na Ziemi chrzanowskiej
    Sprzedam lake na Ziemi chrzanowskiej

    Trzebinia

    • 50 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Obecnie jest to laka 10 arow powierzchni w zwartej formie,w niedalekiej przyszlosci piekna dzialka budowlana. Znajduje sie w Gorach Luszowskich kolo Chrzanowa nieopodal drogi Trz...

  • Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczówek

    • 53 613 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Działka inwestycyjna- Zawada/Tarnów z WZ
    1 / 9
    Działka inwestycyjna- Zawada/Tarnów z WZ

    Zawada

    • 950 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży działkę budowlaną w msc. Zawada koło Tarnowa. Nieruchomość o powierzchni 66 arów z wydanymi warunkami  zabudowy. Działka oferuje nie tylko potencjał inw...

  • APARTAMENTY-  ZAWADA- POD KRAKOWEM
    1 / 14
    APARTAMENTY- ZAWADA- POD KRAKOWEM

    Zawada

    • 428 584 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENTY NA WZGÓRZACH – KAMERALNE OSIEDLE POD KRAKOWEM Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie 18 km od centrum Krakowa ATUTY INWESTYCJI: Kameralne osiedle – idealne dla osób...

  • Działka budowlana-Zawada-Tarnów-Małopolska
    1 / 12
    Działka budowlana-Zawada-Tarnów-Małopolska

    Zawada

    • 610 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy do sprzedaży  działkę budowlaną pod rezydencję. Kształt nieregularny o dominujących wymiarach 65x64m i powierzchni 29 arów, z lekkim nachyleniem w północnej stronie d...

  • Działka Niegowoniczki

    Niegowoniczki

    • 319 000 zł cena
    • 1 981 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka znajdująca się w miejscowości Niegowoniczki gmina Łazy. Powierzchnia 1981m2 Wymiary 20,1m od ulicy, 101 i 98,5m po bokach oraz 19,3m z tyłu działki. Teren jest...