• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Czernin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Olkuszem

(9)
  • Budynek biurowo, handl-usług blisko autostrady
    1 / 11
    Budynek biurowo, handl-usług blisko autostrady

    Chrzanów

    • 1 900 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 4 043 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedamy budynek , lokal użytkowy– Chrzanów, ul. Trzebińska Oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 470 m² (460 m² użytkowej), położony w bardzo do...

  • Lokal biurowy / usługowy, duży, jasny, widoczny, 40m2 Krzeszowice
    Lokal biurowy / usługowy, duży, jasny, widoczny, 40m2 Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 2 250 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    ENGLISH BELOW Do wynajęcia lokal biurowo / usługowy o powierzchni ok. 40 m², położony w samym sercu Krzeszowic – przy zbiegu ulic Tadeusza Kościuszki i Daszyńs...

  • Wynajmę lokal pod handel
    Wynajmę lokal pod handel

    Chrzanów

    • 2 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę w Chrzanowie lokal 16m2 nadający się na handel. Lokal znajduje się przy ulicy - Trzebińskiej. Posiada własny parking.

  • Lokal Biurowy, 4 pokoje, 79m2, Centrum Klucze
    1 / 13
    Lokal Biurowy, 4 pokoje, 79m2, Centrum Klucze

    Klucze

    • 2 450 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    0% BEZ PROWIZJI DLA NAJEMCY! Agencja Nieruchomości Gwarek oferuje na wynajem lokal biurowy o powierzchni ok. 79 m2, w skład którego wchodzą 4 niezależne pokoje, położone w budynku...

  • Lokal użytkowy Krzeszowice
    1 / 9
    Lokal użytkowy Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 2 217 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 44 mkw, zlokalizowany w ruchliwym miejscu, blisko centrum Krzeszowic. Lokal w biurowcu z ochroną i monitoringiem, własny parking przed budynkie...

  • 1 / 2
    Lokal Krzeszowice ul. Rynek

    Krzeszowice » rynek Rynek

    • 5 800 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 5 687 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kamienica na Rynku Krzeszowic ( do remontu z możliwością rozbudowy) na działce ponad 16ar . Obecnie 1020m2 powierzchni użytkowej z możliwością rozbudowy o 490m2 . Plan zago...

  • Lokal użytkowy Krzeszowice
    1 / 14
    Lokal użytkowy Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 3 693 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 79 m 2 zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie centrum Krzeszowic. Pod każdą działalność handlowo-usługową oraz mało uciążliwą produkcję. Lokal d...

  • Lokal użytkowy Krzeszowice
    1 / 10
    Lokal użytkowy Krzeszowice

    Krzeszowice

    • 741 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia tanie, niewielkie (13-16 m 2 ) lokale z przeznaczeniem pod biuro lub usługi zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Krzeszowic. Lokale w biurowcu z monit...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Pisary ul. Zabierzów

    Pisary

    • 3 500 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i]Bez wynagrodzenia od kupującego ( kontakt [tel]) Do sprzedania RESTAURACJA z HODOWLĄ PSTRĄGA. Nieruchomość o niezwykłym potencjale. Idealne miejsce na imprezy dla firm i rod...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Lokal Zabierzów ul. Krakowska

    Zabierzów » ul. Krakowska

    • 4 667 € cena
    • 518 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Leach & Lang Property Consultants prezentują powierzchnię biurową zlokalizowaną w inwestycji EXIMIUS PARK w Zabierzowie. Prezentowany lokal biurowy położony jest na II piętrz...

  • Lokal Balice ul. Krakowska

    Balice » ul. Krakowska

    • 3 800 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 4 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWY OBIEKT MAGAZYNOWO BIUROWY o pow, 950m2 .Działka 30arów, swobodne parkowanie , teren płaski . Woda, prąd, gaz,kanalizacja światłowód na działce. Stan surowy zamknięty /moż...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Las » ul. Leśna

    • 4 500 000 zł cena
    • 54 352 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    U nas klient kupujący nie płaci prowizji. Szczegółowe informacje na temat nieruchomości pod nr tel. 534 pokaż telefon . Na sprzedaż obiekt agroturystyczny w miejscowości Salino, gm...

  • Lokal Modlnica ul. Jasnogórska

    Modlnica » ul. Jasnogórska

    • 13 980 000 zł cena
    • 2 330 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa o powierzchni 2330 m wysokiego składowania, z częścią biurową Budynek klasy A . Nowoczesna hala z możliwością kupna mniejszej powierzchni . Teren ponad 2 ha Konst...

  • Lokal Modlnica ul. Jasnogórska

    Modlnica » ul. Jasnogórska

    • 27 600 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala magazynowa o powierzchni 4600 m wysokiego składowania, z częścią biurową Budynek klasy A . Nowoczesna hala z możliwością kupna dowolnej powierzchni . Teren ponad 2 ha do pod...

  • Lokal Olszyny

    Olszyny

    • 7 000 zł cena
    • 361 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i] Nieruchomość komercyjna do wynajęcia Olszyny, gmina Wojnicz [/i] Szukasz funkcjonalnej i nowoczesnej przestrzeni dla swojego biznesu? Oferujemy do wynajęcia nowoczesn...

  • Sala bankietowa do wynajecia w Gródkowie
    1 / 3
    Sala bankietowa do wynajecia w Gródkowie

    Psary

    • 2 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy na imprezy jednorazowe lub na dłuższy okres w Gródkowie o pow.160 m2 nadający się na każdą działalność , gastronomia, ciucholand, biuro nieruchomości, kręgi...

  • 1 / 3
    Lokal Mników ul. Mników

    Mników

    • 11 000 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 5 239 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NOWOCZESNY, ENERGOOSZCZĘDNY OBIEKT MAGAZYNOWO BIUROWY , KLASA A . Blisko lotniska Balice. Działka ponad 60 arów.Bardzo dobry dojazd TIR. Hala o powierzchni 1 980 m2 z czego 1...

  • Lokal Szyce ul. Olkuska

    Szyce » ul. Olkuska

    • 4 800 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    [i]Oferujemy Państwu wyjątkowy lokal o powierzchni 125 m, idealny do prowadzenia różnorodnej działalności usługowej, produkcyjnej lub magazynowej. Jego atutem jest nie tylko przest...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 80 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynową w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A zlokalizowanym z Balicach. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 2
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 49 550 zł cena
    • 1 980 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia halę, magazyn o całkowitej powierzchni ok. 1980m2. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z Krakowem oraz dostęp do autostrady A4. Ofe...

  • Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 3
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 40 000 zł cena
    • 2 777 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Sala bankietowa do wynajecia
    1 / 2
    Sala bankietowa do wynajecia

    Psary

    • 2 500 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę salę na imprezy jednorazowe lub na dluzszy okres 180 m2 znajdujaca sie w Gródkowie nadającą sie na różną działalność np biuro nieruchomości, kwiaciarnię, biuro turystyczne...

  • Lokal Morawica

    Morawica

    • 48 760 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia nowa hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1907,60m 2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym o pow. 29,70m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa, og...

  • Lokal Modlnica

    Modlnica

    • 9 677 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 215,05 m 2 w Modlnicy. Na powierzchnię lokalu składa się 5 pokoi biurowych położonych na I-szym piętrze reprezentacyjnego budynku bi...

  • Lokal Morawica

    Morawica

    • 56 808 zł cena
    • 2 183 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1980m 2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym o pow. 203m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa, ogrzewana (o...

  • Wynajmę lokal
    1 / 2
    Wynajmę lokal

    Żarki

    • 1 200 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal pod zakład fryzjerski lub kosmetyczny na Zagórczu , Żarki w centrum przy głównej drodze astronautów.trasa Libiąż.chrzanow przystanek 20m.moze być pod żabkę.jest lokal...

  • Wynajmę lokal
    1 / 2
    Wynajmę lokal

    Żarki

    • 1 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal pod żabkę lub sklep .

  • Wynajme
    1 / 2
    Wynajme

    Żarki

    • 1 500 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia lokal użytkowy w Żarkach .lokal do remontu mogę przez rok nie brać czynszu moze być pod Żabkę.tylko za media .lokal pod zakład kosmetyczny ,paznokcie czy bioro.swi...

  • Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś
    1 / 5
    Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś

    Modlniczka

    • 120 000 zł cena
    • 6 900 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A w Modlniczce. SPECYFIKACJA POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ: - powierz...

  • Lokal Modlnica

    Modlnica

    • 20 569 zł cena
    • 374 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala/magazyn o powierzchni 373,98 m 2 w Modlnicy. Powierzchnia hali obejmuje: - sala sprzedaży 83m 2 z wejściem głównym i witrynami od strony park...

  • LOKAL USŁUGI HANDEL GASTRONOMIA 620 m2 PARKING
    1 / 12
    LOKAL USŁUGI HANDEL GASTRONOMIA 620 m2 PARKING

    Bolechowice

    • 27 810 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia od lipca/sierpnia - LOKAL o powierzchni 618 m2 w Bolechowicach przy ul. Łąkowej z możliwością przeznaczenia na SKLEP, USŁUGI czy GASTRONOMIĘ. W cenie najmu jest bardzo...

  • Lokal użytkowy Mników gm. Liszki
    1 / 15
    Lokal użytkowy Mników gm. Liszki

    Mników

    • 3 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    | LOKAL USŁUGOWO-HANDLOWO-MAGAZYNOWY / DO WYNAJĘCIA / 82 M2 / Z POTENCJAŁEM NA RÓŻNORODNE DZIAŁALNOŚCI / CENTRUM MNIKOWA / PARTER / PARKING KTO MOŻE WYNAJĄĆ ❓ Lokal...

  • Lokal użytkowy Michałowice-Osiedle gm. Michałowice
    1 / 5
    Lokal użytkowy Michałowice-Osiedle gm. Michałowice

    Michałowice

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do wynajęcia lokal o powierzchni 50metrów kwadratowych, posiadający wydzieloną część socjalną i łazienką. Bezpośredni dostęp do dr...

  • Lokal użytkowy Michałowice-Osiedle gm. Michałowice
    1 / 5
    Lokal użytkowy Michałowice-Osiedle gm. Michałowice

    Michałowice

    • 17 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    do wynajęcia powierzchnia 350 m 2 w cenie 45 zł/m2 możliwość wynajecia mniejszych powierzchni Numer oferty: 78/LU/2010

  • Lokal Morawica

    Morawica

    • 49 682 zł cena
    • 1 982 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 1970m2 z biurem i zapleczem socjalnym o łącznej pow. 12m 2 położona w okolicy lotniska Balice. Hala stalowa z regałami,...

  • Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś
    1 / 5
    Lokal użytkowy Modlniczka gm. Wielka Wieś

    Modlniczka

    • 110 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

• Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów
    1 / 2
    Lokal użytkowy Balice gm. Zabierzów

    Balice

    • 47 675 zł cena
    • 1 907 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia halę, magazyn o całkowitej powierzchni ok. 1907m2. Położenie magazynu zapewnia doskonałą komunikację z Krakowem oraz dostęp do autostrady A4. Ofe...

  • Lokal Pilica

    Pilica

    • 1 560 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 7 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom w otoczeniu Natura 2000 i Krajobrazowego Parku Orlich Gniazd. Miejscowość Złożeniec gmina Pilica. Idealna propozycja dla większej rodziny, która chce mieszkać z dala od miasta...

  • Wynajme
    Wynajme

    Kroczyce

    • 2 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal o powierzchni 100m2 . wolno stojący. Można przeznaczyć na handel,usługi lub biura.Adres; Kroczyce Przyłubsko na wprost przystanku.