• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ozimek
  • Pionki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Olkuszem

(26)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 354 750 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Paczółtowice gm. Krzeszowice
    1 / 15
    Mieszkanie Paczółtowice gm. Krzeszowice

    Paczółtowice

    • 690 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | 2 pokoje 64,72 m² | golf | wysoki standard | taras | Paczółtowice | Krzeszowice Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,72 m² , położone w ka...

  • Mieszkanie Chrzanów
    1 / 10
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 399 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 60,86 m2 w Chrzanowie przy ul. Puchalskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze. Częściowo umeblowane. W skład m...

  • APARTAMENTY-  ZAWADA- POD KRAKOWEM
    1 / 14
    APARTAMENTY- ZAWADA- POD KRAKOWEM

    Zawada

    • 428 584 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    APARTAMENTY NA WZGÓRZACH – KAMERALNE OSIEDLE POD KRAKOWEM Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie 18 km od centrum Krakowa ATUTY INWESTYCJI: Kameralne osiedle – idealne dla osób...

  • Mieszkanie Chrzanów
    1 / 15
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 275 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 53,16 m2. Chrzanów, os. Młodości, przy ul. Tadeusza Urbańczyka. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze bloku bez windy....

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 303 180 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 384 720 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 012 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie na sprzedaż !

    Chrzanów

    • 235 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do zaoferowania przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m², usytuowane na wysokim parterze w dwulokalowym budynku przy ul. Orkana. To doskonała lokalizacja z wygodnym dojazdem...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zawada

    • 467 250 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 36,4m2 289tys Młoszowa PROMOCJA
    1 / 6
    Mieszkanie 36,4m2 289tys Młoszowa PROMOCJA

    Trzebinia

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Tylko 473 tysięcy za  4pokoje, 70m2- 50 min do KRK
    1 / 6
    Tylko 473 tysięcy za 4pokoje, 70m2- 50 min do KRK

    Krzeszowice

    • 473 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 492 tysięcy
    1 / 5
    2 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 492 tysięcy

    Zawada

    • 492 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy
    1 / 5
    Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy

    Zawada

    • 342 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!
    1 / 4
    3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!

    Zawada

    • 619 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokoje blisko Krakowa!!!! 7590 zł/ m kw!!!
    1 / 6
    4 pokoje blisko Krakowa!!!! 7590 zł/ m kw!!!

    Trzebinia

    • 532 549 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje blisko Krakowa!!!! 7 890 zł/ m kw!!!
    1 / 6
    2 pokoje blisko Krakowa!!!! 7 890 zł/ m kw!!!

    Trzebinia

    • 287 432 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 985 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 419 650 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 424 550 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 076 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chrzanów

    • 423 850 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 065 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • Spokojna okolica z dojazdem do Krakowa
    1 / 2
    Spokojna okolica z dojazdem do Krakowa

    Zawada

    • 467 250 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 10 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości