• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Olkuszem

(26)
  • Mieszkanie na sprzedaż (woj. małopolskie). Trzebinia, 235 000 PLN, 60,85 m2
    Mieszkanie na sprzedaż (woj. małopolskie). Trzebinia, 235 000 PLN...

    Trzebinia

    • 235 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, lokalizowane przy ul. Jana Pawła II, na osiedlu Energetyków w Trzebini. LOKALIZACJA: Mieszkanie zlokalizow...

  • Mieszkanie w DOMU z podwórkiem
    Mieszkanie w DOMU z podwórkiem

    Bukowno

    • 1 500 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuje do wynajęcia 2 pokoje + kuchnia|+ łazienka + przedpokój w domu jednorodzinnym w Bukownie ul. Sławkowska . Płatne z góry + media według zużycia

  • SPRZEDAM MIESZKANIE

    Krzeszowice

    • 340 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Witam mam do sprzedania mieszkanie w bloku na 3 piętrze składa się z 3 pokoi do 2 osobne wejście A z 3 jest wejście do kuchni łazienka i korytarz do tego pienia użytkowa , więc...

  • Mieszkanie gotowe do wynajęcia!!!

    Klucze

    • 1 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mam do wynajęcia mieszkanie w bloku. Jest to wynajem okazjonalny. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko przystanek autobusowy, sklepy, banki, przychodnia idp... W wolnej chwili czas sp...

  • Mieszkanie M5

    Bukowno

    • 280 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 3 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Słoneczne mieszkanie M5, parter, 72 MKW. Osiedle Niepodległości Pełen rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z: dużego, ustawnego salonu wyjściem na balkon, kuchni, 3 syp...

  • Mieszkanie Chrzanów
    Mieszkanie Chrzanów

    Chrzanów

    • 185 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,78 m2 w Chrzanowie na ulicy Grunwaldzkiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Balice rynek pierwotny ul. Jurajska

    Balice » ul. Jurajska

    • 798 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 6 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Pytaj o promocje! Załatwiamy najlepszy kredyt! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruch...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Modlnica

    • 1 119 670 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    FSK Development Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Podolsze

    • 1 400 000 zł cena
    • 176 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrowice

    • 600 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 7 408 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Aleksandrowice

    • 600 000 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania 101m2+ 46m2 Iwanowice  PROMOCJA!!
    1 / 4
    Mieszkania 101m2+ 46m2 Iwanowice PROMOCJA!!

    Wola Więcławska

    • 689 800 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wielka Wieś » ul. Częstochowska

    • 729 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS2 Rynek Pierwotny
    Biuro nieruchomości

  • 20 min od Krakowa 100 m2 w dobrej cenie
    1 / 6
    20 min od Krakowa 100 m2 w dobrej cenie

    Zalesie

    • 734 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament za miastem - kredyt z dopłatami !!!
    1 / 13
    Apartament za miastem - kredyt z dopłatami !!!

    Zalesie

    • 690 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Apartament za miastem - kredyt z dopłatami !!!
    1 / 16
    Apartament za miastem - kredyt z dopłatami !!!

    Zalesie

    • 769 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 690 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania w bardzo dobrej ceny Zalesie
    1 / 10
    Mieszkania w bardzo dobrej ceny Zalesie

    Zalesie

    • 610 955 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokojowe mieszkanie z dopłatami rządowymi
    1 / 7
    4 pokojowe mieszkanie z dopłatami rządowymi

    Zalesie

    • 689 795 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokojowe mieszkanie blisko Krakowa |0%| bez PCC
    1 / 6
    4 pokojowe mieszkanie blisko Krakowa |0%| bez PCC

    Zalesie

    • 655 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 8 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak  + 3 msc postojowe w cenie + ogródek
    1 / 6
    Bliźniak + 3 msc postojowe w cenie + ogródek

    Modlnica

    • 1 076 920 zł cena
    • 113 m2 powierzchnia
    • 9 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Bliźniak 20 min od Centrum Krakowa|bezprowizyjnie
    1 / 6
    Bliźniak 20 min od Centrum Krakowa|bezprowizyjnie

    Modlnica

    • 1 119 670 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 9 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania 73m2 Zalesie ogród 1,4a PROMOCJA!!
    1 / 5
    Mieszkania 73m2 Zalesie ogród 1,4a PROMOCJA!!

    Wola Więcławska

    • 609 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 459 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 978 950 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 146 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 915 897 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 970 630 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 998 950 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 900 097 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 978 600 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 144 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rząska » ul. Lipowa

    • 4 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie-Dom Rząska
    1 / 11
    Mieszkanie-Dom Rząska

    Rząska

    • 820 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Bezczynszowe, z dużym ogródkiem atrakcyjne 3-pok. mieszkanie zlokalizowane w centrum podkrakowskiej miejscowości; Rząska,w prężnie rozwijającej się gminie Zabierzów. Doskonała lo...

  • 4 pokoje, prywatny ogródek, 2 miejsca postojowe
    1 / 8
    4 pokoje, prywatny ogródek, 2 miejsca postojowe

    Michałowice

    • 650 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 157 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Michałowice II – nowoczesne mieszkania z ogródkami Inwestycja Michałowice II obejmuje 8 mieszkań o powierzchni 64.74 m2 lub 77.12 m².. Projekt został zaplanowany z myślą o funkcjo...

  • Mieszkanie Balice gm. Zabierzów, Szkolna
    1 / 15
    Mieszkanie Balice gm. Zabierzów, Szkolna

    Balice

    • 469 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    | Blisko lotniska a w ciszy. Dwupokojowe mieszkanie w Balicach. Jeśli szukają Państwo mieszkania blisko terenów zielonych to zapraszam do Balic. Budynek położony jest...

  • Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka
    1 / 5
    Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka

    Podłęże

    • 589 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 4 pokoje z balkonem i strychem + 2 miejsca postojowe | Podłęże Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję deweloperską zlokalizowaną...

  • Mieszkanie Rząska gm. Zabierzów, Krakowska
    Mieszkanie Rząska gm. Zabierzów, Krakowska

    Rząska

    • 2 800 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Rząska, ul. Krakowska Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone na parterze 1 piętrowego domu. Mieszkanie składające się z dwóch niezależnych poko...

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Bibice

    • 996 450 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 274 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Liszki
    Mieszkanie Liszki

    Liszki

    • 809 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 355 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem w Liszkach koło Krakowa. Marzysz o własnym domu, w którym masz przestrzeń, ciszę i ogród tylko dla siebie ale nadal chcesz b...