• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olkusz +20 km
  • Ozimek
  • Pionki
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Olkuszem

(142)
  • Mieszkanie na sprzedaż !

    Chrzanów

    • 235 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 3 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mam do zaoferowania przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m², usytuowane na wysokim parterze w dwulokalowym budynku przy ul. Orkana. To doskonała lokalizacja z wygodnym dojazdem...

  • Działka Tenczynek ul. Działkowa

    Tenczynek » ul. Działkowa

    • 95 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka na terenie ROD w Tenczynku - Stowarzyszenie Ogrodowe Tenczyńskie Skałki. Pięknie położona działka o powierzchni 4 ar z domkiem typu Brda (35m2 plus ok 20m2 p...

  • Działka Krzeszowice ul. Rudno

    Krzeszowice » ul. Rudno

    • 2 700 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 208 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PRAWIE 1,3 HEKTARA z pozwoleniem na budowę osiedla 6 domów o nowoczesnej eleganckiej bryle .Domy o powierzchni 180m2 : 4 pokojowe + salon z aneksem kuchennym + łazienką + wiatr...

  • Dom Bębło ul. Zachodnia

    Bębło » ul. Zachodnia

    • 1 200 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ENERGOOSZCZĘDNY DOM W STANIE DEWELOPERSKIM ZBUDOWANY Z WYSOKIEJ KLASY MATERIAŁÓW NA 7 AROWEJ DZIAŁCE , Jasne pomieszczenia wschodnio południowa ekspozycja . Elegancki , indywid...

  • Działka Karniowice ul. Rycerska

    Karniowice » ul. Rycerska

    • 489 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 612 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SZEROKA ,PŁASKA , NASŁONECZNIONA, 8arowa [i] Pozwolenie na budowę domu z garażem II stanowiskowym/ indywidualny projekt . [/i] Okolica ul Rycerskiej , działka przy spokojnej uli...

  • Syndyk sprzeda udział w prawie własności nieruchomości zabudowane...

    Tenczynek

    • 109 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 1 043 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI – UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI W TENCZYNKU, GMINA KRZESZOWICE Syndyk masy upadłości Sylwii Kozakowskiej i Nikoli Kozakowskiej zaprasza do składania ofert na za...

  • Pisary gm. Zabierzów - widokowa 15-arowa działka budowlana
    1 / 3
    Pisary gm. Zabierzów - widokowa 15-arowa działka budowlana

    Pisary

    • 330 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Widokowa działka budowlana o pow. 1500 m2 ( do wydzielenia geodezyjnego z większej całości),położona w Pisarach gm. Zabierzów. Dojazd do działki asfaltową drogą gminną, a następnie...

  • Sprzedam dzialki
    1 / 2
    Sprzedam dzialki

    Wola Filipowska

    • 2 999 888 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 6 dzialek w Woli Filipowskiej - przy drodze głownej

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Karniowice ul. Krakowska

    Karniowice » ul. Krakowska

    • 589 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    70 AROWA ,WIDOKOWA , zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania budowlano rolna.Działka rozłożysta , widokowa pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą . Około 36arów to teren...

  • Działka Czubrowice ul. Czubrowice

    Czubrowice

    • 5 000 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [i] 2,5 HEKTARA Czubrowice kierunek na Olkusz.[/i] Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania . Są dwa dojazdy do działki.W planie dodatkowo kolejne dwie drogi. Na działce...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Zawada

    • 467 250 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 13 350 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Ogrodzieniec

    • 595 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 3 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    MBDG Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Będkowice

    • 2 679 000 zł cena
    • 602 m2 powierzchnia
    • 4 451 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 36,4m2 289tys Młoszowa PROMOCJA
    1 / 6
    Mieszkanie 36,4m2 289tys Młoszowa PROMOCJA

    Trzebinia

    • 289 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Tylko 473 tysięcy za  4pokoje, 70m2- 50 min do KRK
    1 / 6
    Tylko 473 tysięcy za 4pokoje, 70m2- 50 min do KRK

    Krzeszowice

    • 473 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 765 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 2 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 492 tysięcy
    1 / 5
    2 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 492 tysięcy

    Zawada

    • 492 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy
    1 / 5
    Kawalerka 1/2 h do centrum Krakowa 342 tysięcy

    Zawada

    • 342 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 680 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!
    1 / 4
    3 pokoje 1/2 h do centrum Krakowa 619 tysięcy !!

    Zawada

    • 619 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 457 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Bolesław

    • 649 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • 4 pokoje blisko Krakowa!!!! 7590 zł/ m kw!!!
    1 / 6
    4 pokoje blisko Krakowa!!!! 7590 zł/ m kw!!!

    Trzebinia

    • 532 549 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości