• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Doruchów
  • Biskupice
  • Dobroszyce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Lipowa

(1)
  • Rodowe Siedlisko Lechja w Lipowej | Energylandia | Zator Pokoje

    Lipowa

    • 3 600 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • gospodarstwo

    Rodowe Siedlisko w Lipowej to marzenie dla rodzin pragnących sielankowego relaksu pełnego ciepła i harmonii, w otoczeniu pięknego bajkowego sadu. 5 minut do lokalnej budki nad W...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    do w miejscowości

    Spytkowice

    • 179 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 580 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Do sprzedania dom wybudowany pod koniec XIX wieku z bali o grubości ok 20 cm. Nieruchomość położona jest na niewielkiej działce o pow. ok 3 arów, w całości ogrodzona, a dojazd do n...

  • Działka w Spytkowicach
    Działka w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 135 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Spytkowicach o powierzchni 8ar, woda, kanalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura! Studio ArtDom Nieruchomości 34-400 Nowy Targ al....

  • Działka Ryczów ul. Spacerowa

    Ryczów » ul. Spacerowa

    • 169 000 zł cena
    • 4 047 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki w bardzo atrakcyjnym miejscu przy ul. Spacerowej w Ruczowie ul. Spacerowa. Nieruchomość składa się z dwóch działek. 1 - Działak w części budowlana 583 m2 i rolna 1273...

  • Działka Ryczów ul. Spacerowa

    Ryczów » ul. Spacerowa

    • 174 000 zł cena
    • 6 309 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w bardzo dobrej cenie Działak o powierzchni 6309 m2 Część budowlana to ok 1097 m2 (szerokość 28 m2 długość 39 m2) pozostała część Serdecznie zap...

  • Dom Łączany ul. Wiślana

    Łączany » ul. Wiślana

    • 649 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Łączony spokojna miejscowość położona nad Wisłą. sklepy, restauracja, szkoła przedszkole. Cała infrastruktura spokojnego pięknego życia. Dom położony na ładnej prostokątnej dz...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczów

    • 87 300 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Spółka Restrukturyzacje i Konsumenckie Sp. z o.o. („Syndyk”), która wyznaczona została syndykiem masy upadłości Andrzeja Matyjasika („Upadły”) - osoby fizycznej nieprowadzącej dz...

  • Działka budowlana Podłęże gm. Niepołomice
    1 / 11
    Działka budowlana Podłęże gm. Niepołomice

    Podłęże

    • 590 000 zł cena
    • 2 413 m2 powierzchnia
    • 245 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA CENOWA! Działka inwestycyjna/budowlana w Podłężu idealna pod dom lub zabudowę bliźniaczą! Szukasz miejsca na wymarzony dom blisko Krakowa? A może myślisz o sprawdzonej inwes...

  • Dom Spytkowice
    1 / 14
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 399 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 3 070 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom do remontu w Ryczowie (gmina Spytkowice) o powierzchni zabudowy 130 m 2 , a o pow. użytkowej ok. 100 m 2 w Ryczowie. Położony na działce liczącej 14 arów. N...

  • 1 / 4
    Nieruchomość niezabudowana - Ryczów

    Ryczów

    • 63 074 zł cena
    • 2 570 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka budowlana, 2311m2, dobra cena,
    1 / 5
    Działka budowlana, 2311m2, dobra cena,

    Brodła

    • 175 000 zł cena
    • 2 311 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana 2311 m² – Brodła, gmina Alwernia, powiat chrzanowski Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 2311 m², położona w miejscowości Bro...

  • Atrakcyjna działka Niepołomice
    1 / 5
    Atrakcyjna działka Niepołomice

    Podłęże

    • 1 392 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 290 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę działki budowlanej zlokalizowanej w Podłężu k. Niepołomic. To świetna propozycja działki inwestycyjnej z doskonałym połączeni...

  • Działka budowlana Spytkowice
    1 / 4
    Działka budowlana Spytkowice

    Spytkowice

    • 99 000 zł cena
    • 943 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 9,43 ar | płaska | media | Spytkowice Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,43 ar, położona w miejscowości Spytkowice przy ul. Wiślanej. Najważniejsze...

  • Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka
    1 / 5
    Mieszkanie Podłęże gm. Niepołomice Podłęże, Podłęże, Krótka

    Podłęże

    • 589 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesne 4 pokoje z balkonem i strychem + 2 miejsca postojowe | Podłęże Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować nową, kameralną inwestycję deweloperską zlokalizowaną...

  • Dom wolnostojący Spytkowice
    1 / 16
    Dom wolnostojący Spytkowice

    Spytkowice

    • 535 000 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 2 489 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w Spytkowicach Lokalizacja: Spytkowice 424 Rynek: wtórny Rok budowy: 1984 Powierzchnia użytkowa: 215 m² Liczba pokoi: 9 Sypialnie: 3-4 (w zależności od aranżacji) Łazienki: 2...

  • Dom Spytkowice
    Dom Spytkowice

    Spytkowice

    • 329 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 2 350 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni netto 140 mkw położony w Spytkowicach, powiat wadowicki. Powierzchnia użytkowa mieszkalna wynosi 82 mkw, składają się na...

  • Dom do remontu w Spytkowicach
    1 / 14
    Dom do remontu w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 259 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz domu do remontu, w którym stworzysz miejsce do życia po swojemu? Zapraszam do malowniczych Spytkowic, gdzie cisza i spokój łączą się z wygodą codziennego życia. Na sprzeda...