• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nowym Stawem

(219)
  • Usługowa działka z potencjałem w Cedrach Wielkich.

    Cedry Wielkie » ul. Sportowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 2 996 m2 powierzchnia
    • 384 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej usługowej przy ul. Sportowej w Cedrach Wielkich.nr działki: 57/1Grunt niezabudowany o łącznej powierzchni 2966m² w Cedrach...

  • Mieszkanie Tczew ul. Wodna

    Tczew » ul. Wodna

    • 419 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 312 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Doskonała przestrzeń dla rodziny, pary bądź singla!Piękny widok na Wisłę!LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Tczewa - przy Starym Mieści...

  • Mieszkanie  na wynajem- centrum Malborka.
    1 / 8
    Mieszkanie na wynajem- centrum Malborka.

    Malbork

    • 1 800 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia od zaraz umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mickiewicza w Malborku. Mieszkanie o powierzchni 47,8 m2, położone na 2 piętrze niskiego bloku mieszk...

  • Działka Lichnowy ul. Jesionowa

    Lichnowy » ul. Jesionowa

    • 125 000 zł cena
    • 1 607 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż 3 działki w miejscowości Lichnowy. Działki posiadają wydane WARUNKI ZABUDOWY.LOKALIZACJA: Lichnowy - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w pow...

  • Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo
    1 / 11
    Przestronne mieszkanie z działką i pom.gospodarczym, Fiszewo

    Fiszewo

    • 199 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 2 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny oraz działka z pomieszczeniem gospodarczym, w uroczej wsi Fiszewo, 18 km od Elbląga. Mieszkanie o powierzchni 92,15 m2 położone na komfortowym I piętr...

  • Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.
    1 / 16
    Siedlisko z domem i budynkami – 1,5 ha ziemi.

    Starocin

    • 940 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 3 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Na sprzedaż siedlisko z dużym domem wolnostojącym na 1,5 ha ziemi w miejscowości Starocin, gm. Nowy Dwór Gdański, woj. pomorskie Budynek mieszkalny z jedną kondygnacją podziemną...

  • Działka budowlana Cisy gm. Malbork
    1 / 2
    Działka budowlana Cisy gm. Malbork

    Cisy

    • 100 000 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 903 m² w miejscowości Cisy, niedaleko Malborka (na zdjęciu zaznaczona na czerwono) + droga dojazdowa współwłasnościowa (zaznaczona na żółto). Działka z...

  • Mieszkanie Tczew, Stroma
    1 / 11
    Mieszkanie Tczew, Stroma

    Tczew

    • 415 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 5 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w kamienicy ( II piętro), zlokalizowane w spokojnej okolicy Parku Miejskiego (ulica Stroma). Lokal z ogrzewaniem miejskim. W skład powierzchni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana 959m2 – ok. 25 minut do Gdańska
    1 / 13
    Działka budowlana 959m2 – ok. 25 minut do Gdańska

    Cedry Małe

    • 229 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 959m2, położoną w Cedrach Wielkich, przy ulicy Jaskółczej w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, na...

  • Działka budowlana Tczew, Głowackiego
    1 / 15
    Działka budowlana Tczew, Głowackiego

    Tczew

    • 242 320 zł cena
    • 932 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Tczewie ulica GŁOWACKIEGO. Obecnie w sprzedaży 7 działek budowlanych: - dz. 183/16 o pow. 932 m2 za 242.200,00 zł - dz. 183/24 o pow. 947 m2 za 246.220,00 zł...

  • Lokal użytkowy Tczew, al. Zwycięstwa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tczew, al. Zwycięstwa

    Tczew

    • 225 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o łącznej powierzchni 41,70 m, położony w pasażu handlowym FLISAK w Tczewie przy Alei Zwycięstwa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość z księgą w...

  • Mieszkanie Tczew, Żeglarska
    1 / 15
    Mieszkanie Tczew, Żeglarska

    Tczew

    • 349 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 576 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2018 roku (deweloper Pad-Pol) w Tczewie przy ul. Żeglarskiej 6. Lokal znajduje się na I piętrze i posiada balkon...

  • Dom w spokojnej okolicy
    1 / 9
    Dom w spokojnej okolicy

    Lisewo Malborskie

    • 590 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 1 833 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o dużym potencjale, położony w spokojnej miejscowości Lisewo Malborskie. To dobra propozycja dla osób, które szukają przestrzeni dla rodziny lub nieruchomości, któr...

  • Mieszkanie Tczew ul. Christiana Andersena

    Tczew » ul. Andersena

    • 470 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Doskonała przestrzeń dla rodziny, osób starszych, pary bądź singla!2 pokoje z oddzielną kuchnią na OSIEDLU BAJKOWYMMIESZKANIE: Na sprzedaż ustawne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkani...

  • Sprzedaż
    1 / 16
    Sprzedaż

    Tczew

    • 589 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 13 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz mieszkania, ktore daje poczucie przestrzeni I spokoju, a jednoczesnie jest doskonale skomunikowanne? Zapraszam do obejrzenia lokalu wykonczonego w wysokim standardzie, gdzi...

  • Na sprzedaż dom w Nowym Dworze Gdańskim
    1 / 16
    Na sprzedaż dom w Nowym Dworze Gdańskim

    Nowy Dwór Gdański

    • 620 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 4 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom wolnostojący położony w spokojnej i cenionej części Nowego Dworu Gdańskiego, przy ul. Tczewskiej 41. To wyjątkowo przyjemna, c...

  • Dom z dużą działką koło Malborka.
    1 / 16
    Dom z dużą działką koło Malborka.

    Lasowice Wielkie

    • 548 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 2 610 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w urokliwej miejscowości Lasowice Wielkie w powiecie malborskim. Dom z dużą działką o powierzchni 2997 m2. Część domu o powierzchni 60 m2 jest na osobnej księdze...

  • Szprzedam działkę rekreacyjną ROD
    1 / 2
    Szprzedam działkę rekreacyjną ROD

    Tczew

    • 14 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD im. W.Witosa w Tczewie, 300m2. Bezpośrednie sąsiedztwo osiedla Bajkowego. Tel [tel]

  • Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe
    1 / 5
    Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe

    Malbork

    • 120 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe własnosciowe 40 m2 użytkowych co przekłada się na około 50 m2 przestrzeni, zlokalizowane na 1 piętrze (poddasze) budynku wielorodzinnego W miejscowoś...

  • Mieszkanie Tczew, Okulickiego
    1 / 15
    Mieszkanie Tczew, Okulickiego

    Tczew

    • 479 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację komfortowego mieszkania o powierzchni 54,23 m, położonego na III piętrze budynku wielorodzinnego z 2012 roku. Lokal jest funkcjonalnie rozplanowany i ide...