• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nowym Stawem

(219)
  • Mieszkanie Tczewskie Łąki ul. Zajączkowska

    Tczewskie Łąki » ul. Zajączkowska

    • 469 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 9 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,80 m², zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym budynku z 2008 roku, na...

  • Mieszkanie Tczew ul. Saperska

    Tczew » ul. Saperska

    • 359 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 8 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,30m2 położone w centrum Tczewa. Nieruchomość wykończona w jasnych barwach. Możliwość wpr...

  • 1 / 3
    Działka Drewnica ul. Słoneczna

    Drewnica » ul. Słoneczna

    • 189 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m², położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.Działka ma...

  • Działka Marzęcino ul. Graniczna

    Marzęcino » ul. Graniczna

    • 125 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2 600 m², położona w miejscowości Marzęcino, gmina Nowy Dwór Gdański, województwo pomorskie. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przeznaczenie w MPZP...

  • Nie tylko metraż-to styl życia! 70m2|Tczew
    1 / 16
    Nie tylko metraż-to styl życia! 70m2|Tczew

    Tczew

    • 749 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 10 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LUKSUS, STYL I SPOKÓJ – Twoja oaza w sercu nowoczesnego Tczewa (Jednostka) Czy można połączyć wielkomiejski komfort z sielskim widokiem, którym nie powstydziliby się Barbie i Ken...

  • Dom czekający na Twój pomysł aranżacji | Tczew
    1 / 16
    Dom czekający na Twój pomysł aranżacji | Tczew

    Tczew

    • 549 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE GAUDIUM. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie państwo na naszej stronie. Przestronn...

  • Mieszkanie blisko morza
    Mieszkanie blisko morza

    Rybina

    • 360 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadamy na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe w miejscowości Rybina przy ulicy Długiej o powierzchni 60,8 m2. Nieruchomość znajduje się 6 km od morskiej plaży w Stegnie...

  • Mieszkanie Tczew, Tczewskich Saperów
    Mieszkanie Tczew, Tczewskich Saperów

    Tczew

    • 2 700 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę gotowe, pięknie urządzone, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m, położone w Tczewie przy ul. Tczewskich Saperów. Lokal znajduje się na IV piętrze nowoczesne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Cedry Wielkie ul. Bażantowa

    Cedry Wielkie » ul. Bażantowa

    • 219 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 917 m², z gotowym projektem domu jednorodzinnego, położona w miejscowości Cedry Wielkie, przy ul. Bażantowej.Działka znajduje...

  • Dom Nowy Dwór Gdański ul. Gen. Tadeusza Kościuszki

    Nowy Dwór Gdański » ul. Kościuszki

    • 529 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom w zabudowie bliźniaczej- układ poziomy! Zamieszkaj na parterze domu w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolic...

  • Mieszkanie Nowy Dwór Gdański ul. Gen. Tadeusza Kościuszki

    Nowy Dwór Gdański » ul. Kościuszki

    • 529 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 409 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zamieszkaj na parterze domu jednorodzinnego w samym Sercu Nowego Dworu Gdańskiego! Do mieszkania przynależy duży ogród aż 450m2! Cicha i spokojna okolica powojennych domów!*TYLKO U...

  • Mieszkanie Tczew, Ignacego Paderewskiego
    Mieszkanie Tczew, Ignacego Paderewskiego

    Tczew

    • 268 000 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 2 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    WYJĄTKOWE MIESZKANIE  KAMIENICA PRZY PARKU -  91 m² POTENCJAŁU I CZERWONEJ CEGŁY Szukasz nieruchomości z "duszą", którą możesz stworzyć od podstaw według własnej wizji? Prezentujem...

  • Wynajmę lokal użytkowy
    1 / 5
    Wynajmę lokal użytkowy

    Malbork

    • 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy 30 m, po gabinecie kosmetycznym. Lokal przy ulicy Tczewskiej w handlowym centrum dzielnicy Kałdowo. Lokal znajduje się na piętrze,wejście przez salon fryzj...

  • Mieszkanie Tczew, J. Sobieskiego
    Mieszkanie Tczew, J. Sobieskiego

    Tczew

    • 309 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 619 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania położonego w centrum miasta w Tczewie przy ulicy Sobieskiego. Mieszkanie o powierzchni 55,23 m2 położone jest w kamienicy na III...

  • Działka o pow. 4642m2 w Stobcu gmina Stegna
    1 / 9
    Działka o pow. 4642m2 w Stobcu gmina Stegna

    Stobiec

    • 195 000 zł cena
    • 4 642 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oaza ciszy i spokoju na łonie natury, ziemia rolna w malowniczej części Żuław, nad rzeką Stara Tuja. Działka rolna o pow. 4642m2 położona nad dopływem Szkarpawy w miejscowości Sto...

  • Stylowe mieszkanie z potencjałem
    1 / 12
    Stylowe mieszkanie z potencjałem

    Tczew

    • 480 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nieruchomość zlokalizowana jest w centrum miasta Tczew. Mieszkanie własnościowe. Powierzchnia mieszkaniowa to 69,5 m2, na którą składają się :  3 pokoje  kuchnia  łazienka  oso...

  • Mieszkanie Tczew, Al. Zwycięstwa
    Mieszkanie Tczew, Al. Zwycięstwa

    Tczew

    • 310 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    REZERWACJA!!!!!!   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,74 m², położone w Tczewie przy ul. Al. Zwycięstwa. Lokal znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku z 1980 roku. Nier...

  • Twoje 3 pokoje blisko natury!

    Rokitki » ul. Wiśniowa

    • 469 600 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 8 697 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,69 m², zlokalizowanego na 1 piętrze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej w...

  • Kameralne osiedle, mieszkanie z ogrodem!

    Tczew

    • 345 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,57 m², zlokalizowanego na parterze nowoczesnego, kameralnego osiedla przy ul. Tczewskiej w R...

  • Dom wolnostojący z potencjałem Cedry Wielkie.

    Cedry Wielkie » ul. Osadników Wojskowych

    • 950 000 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 4 872 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącej domu o powierzchni użytkowej 195 m², posadowionego na działce 370 m², zlokalizowanego na ul. Osadników Wojskowych Cedry Wielkie....