• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Nowym Stawem

(82)
  • Działka Lichnowy

    Lichnowy

    • 124 400 zł cena
    • 7 266 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości.ogłasza przeta...

  • Działka Lichnowy

    Lichnowy

    • 105 520 zł cena
    • 6 386 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka łoza

    Łoza

    • 155 280 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 346 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 159 281 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki  Do sprzedaży działka budowlana o p...

  • 1 / 3
    Działka Drewnica ul. Słoneczna

    Drewnica » ul. Słoneczna

    • 149 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 919 m², położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.Działka ma r...

  • Działka Tczew ul. Wąska

    Tczew » ul. Wąska

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 674 m2 powierzchnia
    • 1 494 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka inwestycyjna z projektem budynku wielorodzinnego i pozwoleniem na budowę - Tczew, Stare MiastoOFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przedstawiamy unikalną okazję inwest...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 159 281 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Cedry Wielkie ul. Adama Mickiewicza

    Cedry Wielkie » ul. Mickiewicza

    • 250 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1251 m² (nr 340/29), położona w malowniczej miejscowości Cedry Wielkie.Nieruchomość usyt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Świerznica ul.

    Świerznica

    • 160 000 zł cena
    • 7 066 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    !!! Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse !!!Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 7.066m2Świerznica to piękna wieś położona w sercu Żuław Wiślanych, w pobliżu popularnych nadm...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 193 551 zł cena
    • 1 299 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 3
    Działka Piaskowiec ul.

    Piaskowiec

    • 119 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 1030 m2 we wsi Piaskowiec, położonej w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim,...

  • 1 / 3
    Działka Drewnica ul. Słoneczna

    Drewnica » ul. Słoneczna

    • 189 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 158 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m², położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.Działka ma...

  • Działka Marzęcino ul. Graniczna

    Marzęcino » ul. Graniczna

    • 125 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2 600 m², położona w miejscowości Marzęcino, gmina Nowy Dwór Gdański, województwo pomorskie. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Przeznaczenie w MPZP...

  • Działka Cedry Wielkie ul. Bażantowa

    Cedry Wielkie » ul. Bażantowa

    • 219 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 917 m², z gotowym projektem domu jednorodzinnego, położona w miejscowości Cedry Wielkie, przy ul. Bażantowej.Działka znajduje...

  • Działka o pow. 4642m2 w Stobcu gmina Stegna
    1 / 9
    Działka o pow. 4642m2 w Stobcu gmina Stegna

    Stobiec

    • 195 000 zł cena
    • 4 642 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oaza ciszy i spokoju na łonie natury, ziemia rolna w malowniczej części Żuław, nad rzeką Stara Tuja. Działka rolna o pow. 4642m2 położona nad dopływem Szkarpawy w miejscowości Sto...

  • Usługowa działka z potencjałem w Cedrach Wielkich.

    Cedry Wielkie » ul. Sportowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 2 996 m2 powierzchnia
    • 384 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej usługowej przy ul. Sportowej w Cedrach Wielkich.nr działki: 57/1Grunt niezabudowany o łącznej powierzchni 2966m² w Cedrach...

  • Działka Lichnowy ul. Jesionowa

    Lichnowy » ul. Jesionowa

    • 125 000 zł cena
    • 1 607 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Tylko u nas!Na sprzedaż 3 działki w miejscowości Lichnowy. Działki posiadają wydane WARUNKI ZABUDOWY.LOKALIZACJA: Lichnowy - wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w pow...

  • Działka budowlana Cisy gm. Malbork
    1 / 2
    Działka budowlana Cisy gm. Malbork

    Cisy

    • 100 000 zł cena
    • 903 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną - 903 m² w miejscowości Cisy, niedaleko Malborka (na zdjęciu zaznaczona na czerwono) + droga dojazdowa współwłasnościowa (zaznaczona na żółto). Działka z...

  • Działka budowlana 959m2 – ok. 25 minut do Gdańska
    1 / 13
    Działka budowlana 959m2 – ok. 25 minut do Gdańska

    Cedry Małe

    • 229 000 zł cena
    • 959 m2 powierzchnia
    • 239 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną o powierzchni 959m2, położoną w Cedrach Wielkich, przy ulicy Jaskółczej w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, na...

  • Działka budowlana Tczew, Głowackiego
    1 / 15
    Działka budowlana Tczew, Głowackiego

    Tczew

    • 242 320 zł cena
    • 932 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane w Tczewie ulica GŁOWACKIEGO. Obecnie w sprzedaży 7 działek budowlanych: - dz. 183/16 o pow. 932 m2 za 242.200,00 zł - dz. 183/24 o pow. 947 m2 za 246.220,00 zł...