• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Lublin
  • Tworóg
  • Kombornia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Nowym Stawem

(219)
  • Działka Lichnowy

    Lichnowy

    • 124 400 zł cena
    • 7 266 m2 powierzchnia
    • 18 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości.ogłasza przeta...

  • Działka Lichnowy

    Lichnowy

    • 105 520 zł cena
    • 6 386 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka łoza

    Łoza

    • 155 280 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 346 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWAODDZIAŁ TERENOWY W PRUSZCZU GDAŃSKIMpodaje do publicznej wiadomości informację o przetargu nieograniczonymna sprzedaż nieruchomości. ogłasza prze...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 159 281 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atuty nieruchomości: około 12 minut autem do plaży w Stegnie, wydane Warunki Zabudowy, uzbrojenie, możliwość wyboru powierzchni działki  Do sprzedaży działka budowlana o p...

  • 1 / 3
    Działka Drewnica ul. Słoneczna

    Drewnica » ul. Słoneczna

    • 149 000 zł cena
    • 919 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 919 m², położona w miejscowości Drewnica (gmina Stegna), w spokojnej i rozwijającej się okolicy o charakterze mieszkaniowym.Działka ma r...

  • Działka Tczew ul. Wąska

    Tczew » ul. Wąska

    • 2 500 000 zł cena
    • 1 674 m2 powierzchnia
    • 1 494 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka inwestycyjna z projektem budynku wielorodzinnego i pozwoleniem na budowę - Tczew, Stare MiastoOFERTA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Przedstawiamy unikalną okazję inwest...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 159 281 zł cena
    • 1 069 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie Malbork ul. Stare Miasto

    Malbork » ul. Stare Miasto

    • 325 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 6 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    !!OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPERHOUSE!!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- duży balkon,- jasne wnętrze,- doskonała lokalizacja,- pełne zaplecze handlowo- usługowe,- blisko komunikacji miejskiej.-...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Tczew ul. Obrońców Westerplatte

    Tczew » ul. Obrońców Westerplatte

    • 459 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 4 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- przestronne i słoneczne mieszkanie,- wysokość pomieszczeń ok. 3,5 m!- dwustronna ekspozycja,- komfortowa lokal...

  • Dom Krzywe Koło ul.

    Krzywe Koło

    • 1 349 000 zł cena
    • 153 m2 powierzchnia
    • 8 817 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY:- nowoczesny i kompletnie urządzony!- jasne, przestronne wnętrze!- duża ilość miejsc do przechowywania!- klimatyczny, zadba...

  • Działka Cedry Wielkie ul. Adama Mickiewicza

    Cedry Wielkie » ul. Mickiewicza

    • 250 000 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1251 m² (nr 340/29), położona w malowniczej miejscowości Cedry Wielkie.Nieruchomość usyt...

  • Działka Świerznica ul.

    Świerznica

    • 160 000 zł cena
    • 7 066 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    !!! Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse !!!Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 7.066m2Świerznica to piękna wieś położona w sercu Żuław Wiślanych, w pobliżu popularnych nadm...

  • Dom Ostaszewo rynek pierwotny ul. Piękna

    Ostaszewo » ul. Piękna

    • 570 240 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 4 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowe osiedle pięknych domów przy ul. Pięknej!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 3 lub 4 pokoje ( możliwa zmiana aranżacji na poddaszu z 2 pokoi na 3)- okna trzyszybowe- ogrzewanie podłogowe- now...

  • Dom Świerznica ul.

    Świerznica

    • 820 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 3 797 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferta dostępna wyłącznie w Pepperhouse! Pow. całkowita w m2 -216,2Pow. użytkowa w m2 - 139,6 Na sprzedaż dom jednorodzinny z wygodnym rozmieszczeniem pomieszczeń, częściowo podp...

  • Działka Tujsk ul.

    Tujsk

    • 193 551 zł cena
    • 1 299 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Mieszkanie Nowy Dwór Gdański ul. Gen. Tadeusza Kościuszki

    Nowy Dwór Gdański » ul. Kościuszki

    • 580 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy. Na około 90m2 powierzchni po podłodze składają się z:- ustawny jasny pokój d...

  • 1 / 3
    Działka Piaskowiec ul.

    Piaskowiec

    • 119 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni około 1030 m2 we wsi Piaskowiec, położonej w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim,...

  • Mieszkanie Jazowa ul.

    Jazowa

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,72 m², położone w spokojnej i zielonej okolicy Jazowa niedaleko Nowego Dworu Gdańskiego. ATUTY NIERUCHOMOŚCI- ogródek idealny do wypoczynku-...

  • Dom Malbork ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego

    Malbork » ul. Kraszewskiego

    • 699 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 3 040 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż przestronny budynek mieszkalny położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Malborka - przy ul. Kraszewskiego. Nieruchomość idealna zarówno dla dużej rodziny, ja...

  • Mieszkanie Tczew ul. Słowackiego

    Tczew » ul. Słowackiego

    • 599 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 8 941 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!WYJĄTKOWY APARTAMENT 67,1 m² Z GARAŻEM | TCZEW, UL. SŁOWACKIEGOUnikalna propozycja w Centrum Tczewa - apartament 67,1 m², położony na I piętrze w kame...