• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Nowym Stawem

(16)
  • Wynajmę lokal użytkowy
    1 / 5
    Wynajmę lokal użytkowy

    Malbork

    • 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal użytkowy 30 m, po gabinecie kosmetycznym. Lokal przy ulicy Tczewskiej w handlowym centrum dzielnicy Kałdowo. Lokal znajduje się na piętrze,wejście przez salon fryzj...

  • Lokal użytkowy Tczew, al. Zwycięstwa
    1 / 15
    Lokal użytkowy Tczew, al. Zwycięstwa

    Tczew

    • 225 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o łącznej powierzchni 41,70 m, położony w pasażu handlowym FLISAK w Tczewie przy Alei Zwycięstwa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość z księgą w...

  • Lokal usługowy 1650 m²
    1 / 5
    Lokal usługowy 1650 m²

    Tczew

    • 12 000 zł cena
    • 1 650 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem nieruchomość komercyjna z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Przeznaczenie usługowo – komercyjne, była siedziby Harcerskiej Orkiestry Dętej, lokal wcześniej pełnił...

  • Lokal użytkowy ( sklep, salon... )
    1 / 3
    Lokal użytkowy ( sklep, salon... )

    Malbork

    • 2 800 000 zł cena
    • 313 m2 powierzchnia
    • 8 946 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal o łącznej pow. 312m2 znajduje się na parterze ( 219m2)i w podpiwniczeniu ( zaplecze 93,5m2 ) budynku położonego na terenie nieruchomości w 82-200 Malborku przy ulicy T. Koś...

  • lokal użytkowy
    1 / 6
    lokal użytkowy

    Malbork

    • 1 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal użytkowy dwukondygnacyjny w centrum dzielnicy Kałdowo, pod każdą działalność. Cena do negocjacji.

  • Lokal Malbork ul. Aleja Wojska Polskiego

    Malbork » ul. Aleja Wojska Polskiego

    • 2 450 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!Na wynajem lokal handlowo-usługowy z przynależnymi 7 miejscami parkingowymi.LOKAL: przestronny, ustawny, po remoncie o łącznej powierzchni użytkowej 58,49 m2. W skład l...

  • Lokal Malbork ul. Aleja Wojska Polskiego

    Malbork » ul. Aleja Wojska Polskiego

    • 239 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 4 121 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS!Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z przynależnymi 7 miejscami parkingowymi.LOKAL: przestronny, ustawny, po remoncie o łącznej powierzchni użytkowej 58,49 m2. W skład...

  • Lokal Tczew ul. 30 Stycznia

    Tczew » ul. Stycznia

    • 2 300 000 zł cena
    • 1 790 m2 powierzchnia
    • 1 285 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WIELE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCH, RÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI, BLISKO DO CENTRUM MIASTA!TCZEWLOKALIZACJA:Tczew to miasto należące do aglomeracji trójmiejskiej, położone w pradolinie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Tczew ul. 30 Stycznia

    Tczew » ul. Stycznia

    • 30 000 zł cena
    • 1 790 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS na wynajemRÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI, BLISKO DO CENTRUM MIASTA!LOKALIZACJA:Tczew to miasto należące do aglomeracji trójmiejskiej, położone w pradolinie Wisły, w odległo...

  • Lokal Tczew ul. Rokicka

    Tczew » ul. Rokicka

    • 17 000 000 zł cena
    • 1 868 m2 powierzchnia
    • 9 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko u nas!Na sprzedaż hotel, restauracja z salami na przyjęcia okolicznościowe oraz zakład pogrzebowy z bezpośrednim dostępem do cmentarza komunalnego.Część zakładu pogrzebowego...

  • Lokal Kliniska Wielkie

    Cedry Wielkie

    • 2 500 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania obiekt wolnostojący na działce 1500m/2 - ogrodzony. Obiekt ma dwie bramy wjazdowe na duże auta, oraz osobne wejście dla pracowników - obsługi. Jest wydzielone m...

  • Lokal Tczew ul. 30-Go Stycznia

    Tczew » ul. Stycznia

    • 9 900 000 zł cena
    • 2 467 m2 powierzchnia
    • 4 013 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    UNIKATOWA OFERTA NIERUCHOMOŚCI !!NA SPRZEDAŻ PROSPERUJĄCY KOMPLEKS MOTORYZACYJNO-USŁUGOWO-PRZEMYSŁOWY O POWIERZCHNI 2466 M2 !!DOSKONAŁA OFERTA DLA DEALERA SAMOCHODOWEGO - DOBRY ROI...

  • Lokal Tczew ul. Rokicka

    Tczew » ul. Rokicka

    • 10 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko u nas!Na wynajem nowo wybudowany, w pełni wyposażony dom pogrzebowy z parkingiem oraz BEZPOŚREDNIM dostępem do cmentarza komunalnego.Obiekt jest gotowy i przystosowany do pro...

  • Lokal Tczew ul. Skarszewska

    Tczew » ul. Skarszewska

    • 15 600 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia całe piętro w nowoczesnym budynku z niezależnym wejściem - budynek z cichobieżną windą i klimatyzacjąATUTY: -  specjalna strefa ekonomiczna; - niezależne wejście z kla...

  • Lokal Tczew ul. Skarszewska

    Tczew » ul. Skarszewska

    • 15 600 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Duże powierzchnie biurowe:- w specjalnej strefie ekonomicznej -  w nowoczesnym budynku z cichobieżną windą i klimatyzacją- z zapleczem socjalnymLOKAL:Oferujemy do wynajęcia piętro...

  • Lokal Nowy Dwór Gdański ul. Rzeczna

    Nowy Dwór Gdański » ul. Rzeczna

    • 1 990 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 2 488 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS, BEZ PROWIZJILOKALIZACJA:Oferta dotyczy sprzedaży terenu z dwoma halami nieopodal Trasy S7 w miejscowości Orłowo w Gminie Nowy Dwór Gdański. Nieruchomość z bardzo dobry...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Lokal Trąbki Wielkie ul. Pocztowa

    Trąbki Wielkie » ul. Pocztowa

    • 1 489 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 1 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WIELE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNYCH, POD RÓŻNE RODZAJE DZIAŁALNOŚCI! OBIEKTY PO ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM OSM MAĆKOWY!LOKALIZACJA:Trąbki Wielkie to wieś położona w powiecie gdańskim, w gm...

  • Lokal Sobowidz ul. Tadeusza Kościuszki

    Sobowidz » ul. Kościuszki

    • 1 500 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    WARSZTATA BLACHARSKO-LAKIERNICZY Z DOBRĄ MARKĄ DO PRZEJĘCIA WRAZ Z BAZĄ KLIENTÓW I PEŁNYM WYPOSAZENIEM LOKALIZACJA:Sobowidz to miejscowość  znajdująca się w odległości ok. 30 km od...

  • Lokal Sobowidz ul. Tadeusza Kościuszki

    Sobowidz » ul. Kościuszki

    • 1 495 000 zł cena
    • 439 m2 powierzchnia
    • 3 406 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL MIESZKALNO USŁUGOWY - GOTOWY DO PROWADZENIA TRZECH NIEZALEŻNYCH DZIAŁANOŚCI.  W PEŁNI WYPOSAŻONY DLA GASTRONOMI - SALA BANKIETOWA/BIESIADNA NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE- ZAKŁAD...

  • Lokal Ryjewo ul. Grunwaldzka

    Ryjewo » ul. Grunwaldzka

    • 699 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 3 093 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko u nas! Na sprzedaż obiekt handlowy z własnym parkingiem, gotowy do prowadzenia działalności handlowo-usługowej.LOKALIZACJA: Ryjewo - duża wieś w północnej Polsce w województw...

  • Lokal Ryjewo ul. Grunwaldzka

    Ryjewo » ul. Grunwaldzka

    • 699 000 zł cena
    • 226 m2 powierzchnia
    • 3 093 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Tylko u nas!Na sprzedaż obiekt handlowy z własnym parkingiem, gotowy do prowadzenia działalności handlowo-usługowej.LOKALIZACJA: Ryjewo - duża wieś w północnej Polsce w województwi...

  • Lokal Straszyn

    Straszyn

    • 17 900 000 zł cena
    • 20 155 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zakupu działki zabudowanej w sercu logistycznej części trójmiasta: Przedmiot oferty: Nieruchomość o powierzchni 2 ha skłąda się z: -Działka nr 189/11 o p...

  • Hala warsztat garaż do wynajęcia koło Elbląga
    1 / 13
    Hala warsztat garaż do wynajęcia koło Elbląga

    Komorowo Żuławskie

    • 2 500 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warsztaty, Hale do wynajęcia Mieszkanie w trakcie montażu łazienek oraz prysznica Mieszkanie 2x wc 2 hale każda ma wc Hala 100m2 ️ powierzchnia łączna obiektu to 300 m2 ️ Cena...

  • Lokal Różyny ul. Gdańska

    Różyny » ul. Gdańska

    • 2 999 000 zł cena
    • 652 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NASSuper lokalizacja | Restauracja | Pensjonat | Możliwość rozbudowyObiekt działający  z bazą stałych klientówBUDYNEK:Pensjonat  14 pokoi  z restauracją o powierzchni 652,1...

  • Lokal Przejazdowo ul. Kasztanowa

    Przejazdowo » ul. Kasztanowa

    • 14 400 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 6 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA SPRZEDAŻY FUNKCJONUJĄCEGO HOTELU - nieruchomość z całym know-how - przejmujesz gotowy, rozkręcony biznes od pierwszego dnia po nabyciu prawa własności!Z przyjemnością prezen...

  • Lokal Różyny ul. Gdańska

    Różyny » ul. Gdańska

    • 2 999 000 zł cena
    • 652 m2 powierzchnia
    • 4 600 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Elbląg ul. Jagiellońska

    Elbląg » ul. Jagiellońska

    • 849 000 zł cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 3 644 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    AS NIERUCHOMOŚCI POLECA ATRAKCYJNY DOM W TOLKMICKU Tolkmicko, ul. Jagiellońska *Powierzchnia działki 757 mkw . *Powierzchnia domu 233 mkw. *Budynek niemieszkalny 30 mkw. *...

  • Kompleks produkcyjno -magazynowy.

    Gronowo Górne

    • 9 999 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 1 818 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nieruchomość składa się z hal produkcyjnych, zaplecza magazynowego oraz części socjalno-biurowej. Teren jest zagospodarowany, posiada odpowiednią infrastrukturę techniczną oraz dog...

  • Lokal Straszyn

    Straszyn

    • 25 000 zł cena
    • 883 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Specyfikacja obiektu: - Powierzchnia całkowita: 883 m - Część magazynowa: 757 m - Część biurowo-socjalno-składowa: 126 m (4 pomieszczenia) - Ogrzewany pompą ciepła (nazie...

  • Lokal Różyny ul. Młyńska

    Różyny » ul. Młyńska

    • 8 900 zł cena
    • 251 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca pod działalność handlową, usługową, gastronomiczną  lub biurową z szybkim dostępem do Trójmiasta?Ten nowo wybudowany obiekt w Różynach to doskonała lokalizacja i no...

  • Lokal Juszkowo ul. Cisowa

    Juszkowo » ul. Cisowa

    • 8 500 zł cena
    • 378 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem hala/magazyn wraz z utwardzonym placem.Lokalizacja tuż przy Obwodnicy Trójmiasta. Dojazd do nieruchomości możliwy od strony Pruszcza Gdańskiego i Straszyna. Magazyn o po...

  • Lokal Straszyn

    Straszyn

    • 34 500 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Najemca nie płaci prowizji. Zapraszamy do wynajęcia powierzchni produkcyjno-magazynowo-montażowej: Lokal: - Hala o powierzchni 769 m ze sprawną atestowaną suwnicą o udźwi...

  • Lokal Bielawki ul.

    Bielawki

    • 9 900 000 zł cena
    • 3 279 m2 powierzchnia
    • 3 020 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSKONAŁA INWESTYCJA | WYSOKI STANDARD OBIEKTU | DUŻA DZIAŁKA 18 864 M2.Obecnie na terenie obiektu znajduje się w pełni wyposażony zakład - masarnia - gotowy do natychmiastowego ro...

  • Lokal Kąty Rybackie ul. Rybacka

    Kąty Rybackie » ul. Rybacka

    • 9 166 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL POD SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY!DOSTĘPNY OD 1 LISTOPADA 2025 ROKUPRZY GŁÓWNEJ ULICY - IDEALNA LOKALIZACJA!TYLKO U NAS!!!LOKALIZACJA:Kąty Rybackie to jedna z najbardziej popula...

  • Lokal Straszyn ul. Szmaragdowa

    Straszyn » ul. Szmaragdowa

    • 3 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 4 572 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom dający nieskończone możliwości aranżacyjne!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana w Straszynie, który prężnie rozwija się od wczesnych lat dwutysięcznych. Większość tutejszej z...

  • Hala magazynowa 880 mkw warsztat Gdańsk/Straszyn Obwodnica
    1 / 9
    Hala magazynowa 880 mkw warsztat Gdańsk/Straszyn Obwodnica

    Straszyn

    • 29 500 zł cena
    • 880 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowo-warsztatowa z zapleczem biurowo/socjalnym w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6, drogi wojewódzkiej 222. Obiekt o powierzchni 883 m.kw. składa się z:...

  • Lokal handlowy, sklep ścisłe centrum, ul. Leszno /Giermków
    1 / 16
    Lokal handlowy, sklep ścisłe centrum, ul. Leszno /Giermków

    Elbląg

    • 1 090 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 6 056 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIEPOWTARZALNA OKAZJA, OBIEKT HANDLOWY W ŚCISŁYM CENTRUM MIASTA Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek handlowo-usługowy o pow. około 180 m2 położony przy ul. Leszno (bezpośrednio...

  • Lokal Jagatowo ul.

    Jagatowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową (lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.LOKA...

  • Lokal Jagatowo ul.

    Jagatowo

    • 1 650 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Rzadko spotykana nieruchomość łącząca wygodny dom mieszkalny z dużym, pięknym ogrodem częścią warsztatową ( lub magazynową) z wydzielonym biurem lub mieszkaniem dla pracowników.LOK...

  • Hala produkcyjna magazyn 1012 mkw Straszyn Obwodnica Gdańsk
    Hala produkcyjna magazyn 1012 mkw Straszyn Obwodnica Gdańsk

    Straszyn

    • 34 500 zł cena
    • 1 012 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia hala magazynowo-warsztatowa z zapleczem biurowo/socjalnym w sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta S6, drogi wojewódzkiej 222. Cena netto plus media (prąd, woda) wg. zużyci...

  • Lokal usługowy obok urzędu ok. 130 m2 - Pszczółki
    1 / 13
    Lokal usługowy obok urzędu ok. 130 m2 - Pszczółki

    Pszczółki

    • 5 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Szukasz miejsca na biznes, w świetnej lokali, blisko centrum życia mieszkańców Pszczółek? Ten lokal ma dokładnie to, czego potrzebujesz: widoczność, przepływ ludzi i elastyczność a...

  • Lokal Skowarcz ul. Wiosenna

    Skowarcz » ul. Wiosenna

    • 120 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GARAŻ NR 5 o pow. 18,5m2, na osiedlu przy ul. Wiosennej w SkowarczuLOKALIZACJAObiekt położony na znanym osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu. Garaż sąsiadujący zarówno z Osiedlem...

  • Lokal Skowarcz ul. Wiosenna

    Skowarcz » ul. Wiosenna

    • 120 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 6 316 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GARAŻ NR 6 o pow. 18,5m2, na osiedlu przy ul. Wiosennej i Srebrnej w SkowarczuLOKALIZACJAObiekt położony na znanym osiedlu przy ul. Wiosennej w Skowarczu. Garaż sąsiadujący zarówno...

  • Lokal użytkowy - Elbląg Stare Miasto
    1 / 15
    Lokal użytkowy - Elbląg Stare Miasto

    Elbląg

    • 3 600 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferta lokalu w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście w Elblągu. Stary Rynek - główna arteria Starego Miasta w Elblągu. Lokal położony nieopodal Bramy Targowej i popularnej st...

  • Lokal Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 2 650 000 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 5 521 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży budynek pod działalność gastronomiczną, przy drodze krajowej nr 91 Pruszcz Gdański - TczewATUTY:-budynek po remoncie w 2021-2 kondygnacje-winda towarowa-miej...

  • Lokal Kolnik ul. Tczewska

    Kolnik » ul. Tczewska

    • 16 500 zł cena
    • 480 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do wynajęcia cały budynek pod działalność gastronomiczną, przy drodze krajowej  nr 91 Pruszcz Gdański  - TczewATUTY:-budynek po remoncie w 2021-2 kondygnacje-winda towaro...