• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niemczą

(198)
  • Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich
    1 / 6
    Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 170 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w samym sercu Ząbkowic Śląskich! Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania położonego na czwartym piętrze w centrum miasta. To idealna propozycja za...

  • Do wynajęcia lokal użytkowy Ząbkowice Śląskie
    1 / 5
    Do wynajęcia lokal użytkowy Ząbkowice Śląskie

    Ząbkowice Śląskie

    • 700 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 37,28 m², zlokalizowanego na parterze kamienicy w Ząbkowice Śląskie. Lokal składa się z przestronnej sali ekspo...

  • Do wynajęcia lokale biurowe Ząbkowice Śląskie
    1 / 16
    Do wynajęcia lokale biurowe Ząbkowice Śląskie

    Ząbkowice Śląskie

    • 568 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu do wynajęcia   pomieszczenie biurowe usytuowane na pierwszym i drugim  piętrze budynku dawnego banku Zachodniego , dzisiaj Santander Bank w Ząbkowicach Śląski...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż Ząbkowice Śląskie
    1 / 5
    Lokal użytkowy na sprzedaż Ząbkowice Śląskie

    Ząbkowice Śląskie

    • 270 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 4 822 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy na sprzedaż  położony na parterze kamienicy, bardzo blisko centrum  w Ząbkowicach Śląskich.  Lokal użytkowy  o powierzchni 56,95 m²  składa się...

  • Duży lokal na parterze w centrum na salon kosmetyczny, sklep
    Duży lokal na parterze w centrum na salon kosmetyczny, sklep

    Dzierżoniów

    • 2 900 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal na parterze w centrum Dzierżoniowa ( 50 m od Rynku) Lokal o powierzchni 230 m2 z możliwością podzielenia na mniejsze o pow. 100 m2 i 130 m2 z zapleczem socjalnym oraz...

  • Ziębice - działki zabudowane domem +zabudowa gospodarcza
    1 / 16
    Ziębice - działki zabudowane domem +zabudowa gospodarcza

    Ziębice

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 493 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ Nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 80m2 oraz zabudową gospodarczą położoną w spokojnej części miasta Ziębice w obrębie Nies...

  • Domek okolice Strzelin
    1 / 12
    Domek okolice Strzelin

    Karszów

    • 790 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 5 525 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Domek w który włożyliśmy dużo naszego serca. Dojazd 5 minut do Strzelina. Zaletą są niskie koszty utrzymania ze względu na ogrzewanie z sieci gazowej, oczyszczalnie biologiczną, z...

  • Działka Mościsko

    Mościsko

    • 380 000 zł cena
    • 4 631 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Mościsko. To idealne miejsce do zamieszkania. Powierzchnia działki: 4631m2 Atuty lokali...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ząbkowice Śląskie

    • 499 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 5 145 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SDP Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Syndyk sprzeda udział w działce nr 427/2

    Starczów

    • 5 167 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) Udział 1/12 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej nr 426

    Starczów

    • 1 600 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) Udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Starczów

    • 3 563 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki Udziały w prawie własności nieruchomości gruntowej, tj.: 1) udział 1/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w...

  • Apartamenty w Dzierżoniowie do wynajęcia na doby
    1 / 6
    Apartamenty w Dzierżoniowie do wynajęcia na doby

    Dzierżoniów

    • 260 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Do wynajęcia w pełni wyposażone apartamenty od 1 doby. Przystosowane dla od 1 do 4 osób W apartamencie znajduje się: m.in. w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, sypialnia. W kuchni...

  • Mieszkanie na sprzedaż
    1 / 11
    Mieszkanie na sprzedaż

    Dzierżoniów

    • 360 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w Dzierżoniowie na ładnym osiedlu , dużo przestrzeni i zieleni,usytuowanie na parterze powierzchnia 52m do mieszkania przynależy piwnica oraz duży przestr...

  • Działka rekreacyjna 500m2 Dzierżoniów - ROD "JAR"

    Dzierżoniów

    • 7 500 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo do działki rekreacyjnej, znajdującej się w Dzierżoniowie przy ul. Złotej 10 - ROD "JAR". Działka posiada murowaną altankę wraz z oddzielnym schowkiem na narzędzia....

  • działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów
    1 / 4
    działka z widokiem na panoramę gór Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 380 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    cena 380 000zł · powierzchnia 1267m2 · działka budowlana znajduje się w nowo projektowanej willowej dzielnicy miasta · miejscowy plan TAK · przeznaczenie działki: teren mieszka...

  • Lokal Dzierżoniów

    Dzierżoniów

    • 3 500 000 zł cena
    • 722 m2 powierzchnia
    • 4 848 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania odrestaurowany dwupiętrowy obiekt mieszkalny z 14 loftowymi lokalami mieszkalnymi o podwyższonym standardzie, blisko w Centrum Dzierżoniowa Obiekt znajduję...

  • Mieszkanie Prusy ul.

    Prusy

    • 145 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 2 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Omega Estate prezentuje mieszkanie w uroczej miejscowości Prusy, położonej na terenie otoczonym naturą, delikatnymi pagórkami oraz malowniczymi lasami. Mieszkanie czeka na nowego w...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 215 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Poszukujesz swojego małego kącika, który idealnie nada się na spędzanie czasu z samym sobą oraz odrobiną relaksu. Omega Estate proponuje do zakupu nieruchomość położoną w bardzo at...

  • Lokal Ziębice ul.

    Ziębice

    • 184 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 381 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Omega Estate spełnia marzenia! Proponujemy do zakupu lokal usługowy o powierzchni 42,32m2 w samym sercu miasta Ziębice. Lokal jest położony przy spokojnej ulicy prowadzącej do Ryn...