• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Szczenurze
  • Opole-Świerczyna
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niemczą

(198)
  • Dom Radzików ul.

    Radzików

    • 285 900 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Omega Estate oferuje dom w świetnej lokalizacji, który ma ogromny potencjał.Nieruchomość położona jest około 2 kilometrów od Łagiewnik, 28 kilometrów od Bielan Wrocławskich, a do s...

  • Lokal Ziębice ul.

    Ziębice

    • 189 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz nowego miejsca na swój biznes? A może dopiero planujesz rozpocząć tę przygodę na własną rękę? Omega Estate proponuje na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 42,32m2 w samy...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul.

    Dzierżoniów

    • 370 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz komfortowego mieszkania w dogodnej lokalizacji?Omega Estate przedstawia przestronne mieszkanie w Dzierżoniowie, idealne dla rodziny lub osób ceniących sobie przestrzeń i wy...

  • Mieszkanie Dzierżoniów ul. Osiedle Jasne

    Dzierżoniów » ul. Osiedle

    • 207 999 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 8 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Szukasz zakupu prostego, łatwej transakcji i natychmiastowych zysków? Może jednak nie pod inwestycję, a dla siebie mieszkania niewymagającego wkładu finansowego? Omega Estate propo...

  • BIURO WYNAJMĘ
    1 / 4
    BIURO WYNAJMĘ

    Strzelin

    • 650 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mamy do wynajęcia pomieszczenie 9,m2 z dostępem do toalety i kuchni wewnątrz naszej firmy AMT przy ul. Dzierżoniowska 14 Strzelin. Pomieszczenie posiada klimatyzację wyposażenie bi...

  • dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia)
    1 / 9
    dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia)

    Dzierżoniów

    • 380 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 1 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    dom powierzchnia 220m2 Bielawa (60 km od Wrocławia) • Cena 380000zł • dom wolnostojący - stan surowy zamknięty • powierzchnia 220m2 • powierzchnia działki 544m2 • ilość kondygnac...

  • Dom jednorodzinny o pow. 220 m2 cał., do zamieszkania, super
    1 / 16
    Dom jednorodzinny o pow. 220 m2 cał., do zamieszkania, super

    Dzierżoniów

    • 1 550 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 046 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w rewelacyjnej lokalizacji w Dzierżoniowie. Blisko szkoły, przedszkoli, sklepów. Spokojna lokalizacja, ale wszędzie blisko. Dom gotowy do zamieszkani...

  • Kamienicę z apartamentami oraz częścią zorganizowanego przedsiębiorstwa sprzedam
    Kamienicę z apartamentami oraz częścią zorganizowanego przedsiębi...

    Dzierżoniów

    • 2 899 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 2 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Okazja. Sprzedam firmę handlowo usługową wraz z kamienicą ( żółto czerwona) oraz z wyposażeniem i kontrahentami. W kamienicy mieści się: 10 mieszkań (4 umeblowane i jedno nieumebl...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Okazja. Sprzedam Kamienicę w Dzierżoniowie
    1 / 16
    Okazja. Sprzedam Kamienicę w Dzierżoniowie

    Dzierżoniów

    • 2 990 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Okazja. Sprzedam część zorganizowanego przedsiębiorstwa wraz kamienicą ( czerwono żółta) pow 1006 m2 wraz z wyposażeniem. Cena do negocjacji !!! W kamienicy mieści się: 10 mieszkań...

  • Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 4
    Do wynajęcia mieszkanie w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 1 350 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 32,60 m² – Ząbkowice Śląskie Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 32,60 m², położone na II piętrze kamienicy w Ząbkowicach Śląskich. Układ...

  • Na sprzedaż działka w Ząbkowicach Śląskich
    1 / 7
    Na sprzedaż działka w Ząbkowicach Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 199 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną, niezabudowaną nieruchomość gruntową stanowiącą działkę o numerze ewidencyjnym 56/2, położoną w Ząbkowicach Śląskich , przy ulicy Ludowej. Jest to...

  • Mieszkanie Strzelin ul. Rynek

    Strzelin » rynek Rynek

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Jeśli marzysz o mieszkaniu, z którego wszystko masz na wyciągnięcie ręki - to właśnie tutaj poczujesz się jak w domu.Czy wyobrażasz sobie poranki z wi...

  • Mieszkanie Czerńczyce
    1 / 5
    Mieszkanie Czerńczyce

    Czerńczyce

    • 90 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 1 268 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferuję udział w wysokości 1/4 w nieruchomości położonej w miejscowości Czerńczyce, w gminie Ziębice, powiat ząbkowicki (woj. dolnośląskie). Przedmiotem udziału jest mi...

  • Dom Zarzyca ul.

    Zarzyca

    • 699 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 2 330 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    TYLKO W NASZYM BIURZE ## nie szukaj dalej#Biuro Powierska Nieruchomości prezentuje:Są takie miejsca, do których wchodzi się i od razu czuje spokój.Dom w Zarzycy, położony zaledwie...

  • Do wynajęcia lokal użytkowy Ząbkowice Śląskie
    1 / 9
    Do wynajęcia lokal użytkowy Ząbkowice Śląskie

    Ząbkowice Śląskie

    • 2 950 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedstawiamy Państwu do wynajęcia lokal użytkowy położony przy ulicy Kościuszki w centrum Ząbkowic Śląskich o powierzchni 78,08 mkw. Lokal posiada dwa poziomy sal ekspozycyjnych...

  • dom na sprzedaż k. Dzierżoniowa
    1 / 11
    dom na sprzedaż k. Dzierżoniowa

    Dzierżoniów

    • 995 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 338 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    dom powierzchnia 157m2 okolice Dzierżoniowa • Cena 995 000zł • dom wolnostojący szkieletowy • powierzchnia działki 5100m2 • ilość kondygnacji 2 • ilość pokoi 4, łazienki 2 • gara...

  • działka rolna powierzchnia 19317m2 Bielawa
    1 / 5
    działka rolna powierzchnia 19317m2 Bielawa

    Bielawa

    • 2 028 000 zł cena
    • 19 317 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    • cena 2028000 • działka rolna (łąki trwałe) • miejscowy plan TAK (teren upraw rolnych) • przeznaczenie działki: uprawy polowe • media: prąd, woda • • Chcesz wiedzieć więcej, skon...

  • Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich
    1 / 5
    Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich

    Ząbkowice Śląskie

    • 179 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 292 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ząbkowic Śląskich Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 34,65 m², położonego na drugim piętrze budynku z lat 80., usytu...

  • Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl
    1 / 7
    Na sprzedaż 5 pokojowe mieszkanie w Ząbkowicach Śl

    Ząbkowice Śląskie

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 1 piętro

    Obniżamy cenę ! Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 130,84 m² w kamienicy – Ząbkowice Śląskie Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego na pierwszym piętrze...

  • Na sprzedaż działka  budowlana Budzów
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana Budzów

    Budzów

    • 260 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 24 ar położoną u podnóża Srebrnej Góry z dostęp do drogi asfaltowej. Działka posiada kształt prostokąt...