• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piastów +20 km
  • Kożanówka
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Niemczą

(198)
  • Wynajmę Domek blisko Gór Sowich

    Pieszyce

    • 250 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    wynajmę Domek 3km do Gór Sowich cena 250zł za dobę za 4 osoby ,minimum 2/3 doby . na dole salon z aneksem kuchennym .wyjście na ogród na piętrze sypialnia...

  • Działka Rolna (3000 m2) Słupice
    1 / 6
    Działka Rolna (3000 m2) Słupice

    Słupice

    • 59 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER CENY!! Do sprzedania Działki rolne w Słupicach - gmina Łagiewniki nr 146 Przy drodze asfaltowej. Idealne miejsce by spędzać czas i wypoczywać na własnych warunkach. Idealne...

  • Na sprzedaz

    Ziębice

    • 85 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 35 m w miejscowości Ziębice przy ul.Gliwickiej 8/2 .Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy wielorodzinnej.w skład mieszkania w...

  • 1 / 3
    Zielone działki - Księginice Małe, Sobótka (bezpośrednio) 489/13

    Księginice Małe

    • 158 470 zł cena
    • 2 438 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zielone działki - Księginice Małe, Sobótka (bezpośrednio) Do sprzedania bez pośredników, doskonałe działki rolne w Księginicach Małych koło Sobótki. Są to działki o numerze 489/...

  • 1 / 3
    Zielone działki - Księginice Małe, Sobótka (bezpośrednio) 489/5

    Księginice Małe

    • 143 975 zł cena
    • 2 215 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

• 1 / 4
    2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem, I piętro

    Dzierżoniów

    • 250 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,29 m², położone na pierwszym piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Dzierżoniowa.Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz ła...

  • udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom
    udział w wysokości 1/6 nieruchomość - działka zabudowana dom

    Dzierżoniów

    • 50 000 zł cena
    • 741 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk Masy Upadlosci Jolanty Kępa, osoby fizycznej nieprowadzacej dzialalnosci gospodarczej, sprzeda prawo wlasnosci: - udział 1/6 w nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę ew...

  • Mieszkanie Ziębice ul. Kościelna

    Ziębice » ul. Kościelna

    • 110 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Niewielkie, wygodne mieszkanie w centrum - gotowe do zamieszkania!Szukasz niewielkiego, funkcjonalnego mieszkania z duszą, w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji?To może być właśnie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar
    dom polowa 150m2 z budynkami i działką 47ar

    Stoszowice

    • 153 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 020 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Połowa domu 150m2, z działką 47 arów i zabudowaniami gosp.,,strych,ogród, Stoszowice k.Ząbkowic Śl.,drogi asfaltowe,,miłe spokojne sąsiedztwo, okazja 153000zł. nr.ksiąg wieczystyc...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Pieszyce

    • 190 630 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 5 607 zł/m2 cena za metr

Komorowice

    • 6 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Jacka Koniecznego, jako osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki: udział wynoszący 1/2 w...

  • sprzedam mieszkanie

    Bielawa

    • 320 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie rozkładowe 3 pokoje ,widna kuchnia , łazienka z WC w pobliżu miejska komunikacja ,markety, szkoły ,żłobek i góry z okna--

  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    ZĄBKOWICE SL. - OSIEDLE XX-LECIA - Sprzedam mieszkanie 37 m , 3 piętro . Mieszkanie jest po remoncie, w bardzo dobrej lokalizacji. tel. [tel].

  • SPRZEDAM MIESZKANIE

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ZĄBKOWICE ŚL. - OSIEDLE XX- LECIA - mieszkanie 37 m , 3 piętro . Mieszkanie po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji.

  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 190 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 37 m na OSIEDLU XX-LECIA w Ząbkowicach Śl. , 3 piętro. Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji.

  • Sprzedam mieszkanie.

    Ząbkowice Śląskie

    • 245 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w Ząbkowicach na Osiedlu XX-lecia, 37m, 3 piętro. Mieszkanie jest po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji. Tel.[tel].

  • Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl
    Połowa domu z działką Stoszowice koło Ząbkowic Śl

    Stoszowice

    • 150 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu ze strychem, z działką uprawową pod zabudowę + ogrodowa,całość 0,45ha ,blisko Ząbkowic Śl. ,Stoszowice nr.6, kierunek Srebrna Góra, zabudowania gosp., do remontu, ci...

  • dom do sprzedania

    Pieszyce

    • 500 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    ładny domek fajnie wyglądający blisko lasy

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 290 000 zł cena
    • 4 247 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Działka Wilcza ul. Wilcza

    Wilcza

    • 158 470 zł cena
    • 1 219 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OSTATNIE 3 DZIAŁKI Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 1363m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o za...

  • Dom Marcinowice

    Marcinowice

    • 1 499 000 zł cena
    • 224 m2 powierzchnia
    • 6 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty - pięknego domu wolnostojącego, idealnego dla osób ceniących przestrzeń, komfort i bezpieczeństwo. Nieruchomość znajduje się na przestronne...

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Wojbórz

    • 209 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 1 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Stefanowice

    Stefanowice

    • 399 100 zł cena
    • 5 918 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w bliskich okolicach Świdnicy! STEFANOWICE/przy Marcinowicach. Działka o powierzchni ok. 60 arów! Działka znajduje się w cichej i spokojnej oko...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 442 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Prezentujemy Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Marcinowicach! CENA DO NEGOCJACJI! Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na balkon, 3 pokoje, osob...

  • Dom Tomkowa

    Tomkowa

    • 684 900 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 661 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferta dewelopera prowizja 0 % Nowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w Tomkowej. Dom o powierzchni użytkowej 120 m2. Dom został podzielony na strefę dzien...

  • Dom Milikowice

    Milikowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Elegancki, komfortowo urządzony dom położony nieopodal Świdnicy - Milikowice! Wnętrze domu zostało zaprojektowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dom wykończony m...

  • Dom Tomkowa

    Tomkowa

    • 945 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 473 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący położony pod samą Świdnicą! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią oraz wyjściem na taras i do o...

  • Dom Chwałków ul.

    Chwałków

    • 299 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 2 355 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz miejsca z duszą, przestrzenią do życia lub tworzenia i niepowtarzalnym widokiem na górę Ślężę?Ta nieruchomość w miejscowości Sady (gmina Marcinowice)to wyjątkowa propozycja...

  • Dom Milikowice

    Milikowice

    • 799 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 5 057 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w Milikowicach zaledwie 5,5 km od Świdnicy. To idealna propozycja dla osób ceniących...

  • Syndyk sprzeda udział w drodze

    Boguszyn

    • 3 667 zł cena
    • 596 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk masy upadłości sprzeda z wolnej ręki udział w wysokości 1/6 w prawie własności do nieruchomości gruntowej niezabudowanej w granicach działki o nr. ewidencyjnym 74/7 AM-1...

  • Na sprzedaż nieruchomość  gruntowa Dębowina
    1 / 5
    Na sprzedaż nieruchomość gruntowa Dębowina

    Dębowina

    • 887 000 zł cena
    • 19 200 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne grunty pod zabudowę mieszkaniową (WZ)  położone w pod górzystej miejscowości Dębowina , gmina Bardo, działka  o powierzchni 1.92 ha. Dz...

  • Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza
    1 / 4
    Na sprzedaż działka budowlana z lasem Wilcza

    Wilcza

    • 305 880 zł cena
    • 7 647 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni łącznej 76.47 a w Wilcza. Działka składa się z trzech sąsiadujących ze sobą działek: - Działka numer 1 pod za...

  • Mieszkanie Jędrzejów

    Jędrzejów

    • 135 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 3 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 44 m, położone na parterze w spokojnej miejscowości Jędrzejów (gm. Grodków). W skład nieruchomości wchodzą: - 2 ustawne pokoje -...

  • Nieruchomość na sprzedaż
    1 / 11
    Nieruchomość na sprzedaż

    Kamiennik

    • 351 000 zł cena
    • 23 417 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Syndyk Masy Upadłości Eko Zielona Energia Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Skarbimierzu – Osiedlu (KRS: 0000487001, NIP: 7471893857) informuje o sprzedaży z wolnej ręki, w formi...

  • Lokal Kamiennik ul. Plac Dworcowy

    Kamiennik » pl. Plac Dworcowy

    • 129 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 1 898 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    # OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE# Ślężańskie biuro AP Powierska Nieruchomości mieszczące się w Sobótce przy ulicy Rynek 9 prezentuje:Lokal użytkowy w centrum Kamiennika - doskonała l...

  • Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa
    1 / 9
    Na sprzedaż 3 działki budowlane Sosnowa

    Sosnowa

    • 168 120 zł cena
    • 1 868 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Sosnowa, oddalonej ok. 4 km od Kamieńca Ząbkowickiego. Działki budowlane o następujących...

  • Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo
    1 / 9
    Na sprzedaż mieszkanie w Brzeźnicy - Bardo

    Brzeźnica

    • 190 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 2 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy – Brzeźnica, gm. Bardo Jeśli marzysz o własnym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, w spokojnej wsi, a jednocześnie blisko miasta –...

  • Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza
    1 / 11
    Na sprzedaż 13 działek budowlanych Wilcza

    Wilcza

    • 223 200 zł cena
    • 1 860 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości Wilcza u podnóża gór Bardzkich.  Poszczególne działki mają następujące powierzchnie  1. Działka numer 11...

  • Mieszkanie Marcinowice

    Marcinowice

    • 220 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 46,8m2, położony w Marcinowicach z niezależnym wejściem i przynależnym ogródkiem . Zgodnie z dokumentacją lokal stanowi mieszkani...

  • Działka budowlana Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice
    1 / 3
    Działka budowlana Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice

    Milikowice

    • 320 400 zł cena
    • 2 670 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu przestronną ok. 27 arową działkę, położoną w spokojnej miejscowości Milikowice. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie zabud...

  • Nieruchomość na sprzedaż

    Kamiennik

    • 351 000 zł cena
    • 23 417 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

• Dom Marcinowice, Wirki
    1 / 15
    Dom Marcinowice, Wirki

    Marcinowice

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ WIRKI | BLISKO ŚWIDNICY I GÓRY ŚLĘŻY Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wirki, na skraju wsi, w cich...

  • Lokal Milikowice ul. Parkowa

    Milikowice » ul. Parkowa

    • 400 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 2 235 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość z wolnostojącym pawilonem handlowo-usługowym, położona w Milikowicach. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz wygodny dojazd dzięki bezpoś...

  • Dom Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice
    Dom Milikowice gm. Jaworzyna Śląska, Milikowice

    Milikowice

    • 1 170 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 358 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom Zarezerwowany Komfortowy dom jednorodzinny o wysokim standardzie wykończenia, położony w cichej i spokojnej lokalizacji. Dom wykończony materiałami wysokiej jakości - gotowy...

  • Dom Milikowice gm. Świdnica, Milikowice
    Dom Milikowice gm. Świdnica, Milikowice

    Milikowice

    • 350 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu na dużej działce - Milikowice! Dom wymaga kapitalnego remontu, daje duże możliwości adaptacyjne. Na powierzchnię domu składają się trzy poziomy: - parter - część go...

  • Dom Łączna ul.

    Łączna

    • 380 000 zł cena
    • 337 m2 powierzchnia
    • 1 128 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    #OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE #Ślężańskie biuro Powierska Nieruchomości prezentujeJeśli szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, dużą działką oraz spokojną lokali...

  • Budynek produkcyjny o powierzchni ok 1000m2 w Chwałkowie
    1 / 8
    Budynek produkcyjny o powierzchni ok 1000m2 w Chwałkowie

    Chwałków

    • 1 500 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Budynek produkcyjny o powierzchni ok 1000m2. Położony na trzech działkach około 15000m2 łącznie. Lokalizacja przy samym lesie stwarza koncepcję budowy domu opieki społecznej lub in...

  • 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy
    3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy

    Głuszyca Górna

    • 120 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze w odnowionej kamienicy. Na powierzchnię 45 mkw składa się pokój dzienny, 2 małe sypialnie, kuchnia, łazienka, garderoba oraz przedpokój. To jedy...