• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ewelinów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Miłomłynem

(193)
  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, 21 Stycznia
    1 / 11
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, 21 Stycznia

    Ostróda

    • 240 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    4 Pokoje w Centrum Ostródy - Zaprojektuj Swoje Wymarzone Mieszkanie! Sprzedam mieszkanie o powierzchni 57,65 m² z ogromnym potencjałem, położone w świetnej lokalizacji p...

  • Działka Brzydowo

    Brzydowo

    • 124 999 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 124 999 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Brzydowo, gmina Ostróda, powiat ostródzki. Super atrakcyjna działka budowlana, z wjazdem od drogi asfaltowej. Działka ogrodzona od frontu ozdobnym, kutym płotem osadzonym na podm...

  • Działka Śliwa

    Śliwa

    • 110 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Śliwa, gmina Zalewo, powiat iławski. Na sprzedaż, pięknie położona działka budowlana, oznaczenie Bi, do zamieszkania na stałe lub jako siedlisko wakacyjne. Działka ogrodzona klima...

  • Działka Śliwa

    Śliwa

    • 60 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka budowlana Worliny gm. Łukta
    1 / 15
    Działka budowlana Worliny gm. Łukta

    Worliny

    • 174 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z panoramicznym widokiem w Worlinach - 450 m od plaży nad jeziorem! Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Worliny w gminie Łukta, w s...

  • Działka budowlana Reszki gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Reszki gm. Ostróda

    Reszki

    • 61 620 zł cena
    • 1 580 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu w pełni uzbrojonych działek budowlanych w kameralnej miejscowości Reszki położonej w odległości 12 km od Ostródy . Oferta idealna dla osób ceniących sobie...

  • Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las
    1 / 15
    Stare Jabłonki, domek letniskowy, jezioro, las

    Stare Jabłonki

    • 395 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 5 809 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 559 m2 zabudowana klimatycznym, drewnianym domkiem letniskowym z lat 70., położona w Starych Jabłonkach przy ul. Wczasowej 27. Nieruchomość znajdu...

  • Działka wśród natury – Liksajny 2200 m²
    1 / 4
    Działka wśród natury – Liksajny 2200 m²

    Liksajny

    • 150 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka 2200 m² w Liksajnach, gmina Miłomłyn (Mazury) idealna dla osoby, która szuka spokojnego miejsca do życia lub inwestycji w ziemię. Grunt ma status rolny, jednak...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę w Idzbarku gmina Ostróda
    1 / 6
    Sprzedam działkę w Idzbarku gmina Ostróda

    Idzbark

    • 165 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę w Idzbarku (gmina Ostróda).Działka częściowo ogrodzona,doprowadzony prąd. Wielkość działki to 3600 m kwadratowych. Istnieje możliwość podzielenie dzi...

  • sprzedam dom z dwoma działkami rolnymi
    1 / 8
    sprzedam dom z dwoma działkami rolnymi

    Słonecznik

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom bliźniak z dwoma działkami rolnymi pierwa działka o pow. 5100 m2 druga działka ma pow.1000 m2 . Dom jest wspólny z sąsiadem ale z osobnymi wejściami . W mieszkani...

  • Lokal Ostróda ul. Jana Pawła Ii

    Ostróda » pl. Jana Pawła II

    • 599 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 4 717 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES / ŚWIETNA INWESTYCJA !LOKAL:Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. L...

  • Dom na sprzedaz
    1 / 2
    Dom na sprzedaz

    Zalewo

    • 357 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 967 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DOM WOLNOSTOJACY WYMAGAJACY RENOWACJI NADAJACY SIE DO ZAMIESZKANIA innych CELOW lub dla fundacji.Cena do negocjacji.

  • Mieszkanie w kamienicy - centrum Ostródy, ul. Jana Pawła II
    1 / 7
    Mieszkanie w kamienicy - centrum Ostródy, ul. Jana Pawła II

    Ostróda

    • 821 070 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 9 023 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową, prywatną ofertę sprzedaży mieszkania w pięknej kamienicy z historią sięgającą lat przedwojennych XX wieku. Lokal przeznaczony jest do pełnego remont...

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 150 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA POD TWÓJ DOM Z MPZP! 600 m do Jeziora Szeląg Wielki! LOKALIZACJA:Zwierzewo to malownicza miejscowość położona w województwie warmińsko-mazurskim, zaledwie 6 km od Ostródy....

  • DZIAŁKA działki budowlana Łukta od 2500 do 4500 MK
    1 / 13
    DZIAŁKA działki budowlana Łukta od 2500 do 4500 MK

    Łukta

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki malowniczo położone o powierzchni od 2500 - 6000m2 (do wyboru), cena od 101 PLN dot. 1mk, w kształcie prostokątów o różnych wymiarach, położone na obrzeżach Łukta (ul. Wa...

  • sprzedam dużą działkę nad jeziorem - Mazury
    1 / 9
    sprzedam dużą działkę nad jeziorem - Mazury

    Idzbark

    • 420 000 zł cena
    • 10 597 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie piękne działki z widokiem na jezioro, idealne pod dom lub inwestycję. Bezpośrednio od właściciela – bez pośredników i prowizji! Idzbark, Mazury (woj. warmińsko-mazurskie, gm...

  • Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) - przy rzece
    1 / 10
    Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) - przy rzece

    Idzbark

    • 50 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) – zielone tereny przy rzece, idealne na wypoczynek i inwestycję blisko jezioro. Na sprzedaż atrakcyjny teren nad rzeką o łącznej powie...

  • Działka ŻABI RÓG Gmina Morąg
    1 / 2
    Działka ŻABI RÓG Gmina Morąg

    Żabi Róg

    • 270 000 zł cena
    • 13 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o powierzchni ok.13500 m2 w m.Żabi Róg w gminie Morąg , w pobliżu jez.Żabie. Istnieje możliwość zabudowy po uzyskaniu pozwolenia wg. MPZP. jak...

  • Dom wolnostojący nad jeziorem -Siemiany

    Siemiany

    • 540 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom z sauną, jacuzzi i basenem – Siemiany, JeziorakPowierzchnia 70 m2Działka 600 m2Ogrzewanie : kominek i elektryczne(promiennikami na podczerwień)Na sprzedaż wolnostojący dom na...

  • Działki budowlane nad Jeziorakiem.

    Matyty

    • 295 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na wzgórzu z widokiem na Jeziorak w miejscowości Matyty , gmina Zalewo , powiat iławski.Działka budowlana w cenie 343 500 zł z możliwością dokupienia udziału w dz...