• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Miłomłynem

(193)
  • Dom Wynki gm. Łukta
    Dom Wynki gm. Łukta

    Wynki

    • 699 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 196 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Gotowy domek nad jeziorem - sauna, działka 1503 m² | Wynki, gm. Łukta Na działce znajdują się obecnie trzy domki rekreacyjne. W przypadku zakupu jednego z nich, dwa pozos...

  • Działka Bartężek gm. Morąg
    1 / 15
    Działka Bartężek gm. Morąg

    Bartężek

    • 699 000 zł cena
    • 125 614 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: wyjątkowa działka 12,56 ha w otoczeniu przyrody - tylko 170 metrów od jeziora Bartężek, tuż przy lesie państwowym Jeśli szukasz miejsca z duszą - dużej przest...

  • Mieszkanie z potencjałem – ul. Olsztyńska, Ostróda
    1 / 16
    Mieszkanie z potencjałem – ul. Olsztyńska, Ostróda

    Ostróda

    • 189 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,80 m², położone na I piętrze w spokojnej części Ostródy. Do lokalu przynależą aż dwie piwnice o łącznej powierzchni 19,30 m², co...

  • Działka budowlana Morąg Morąg, Łąkowa
    1 / 13
    Działka budowlana Morąg Morąg, Łąkowa

    Morąg

    • 111 699 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane - Osiedle Kolonia Robotnicza, miasto Morąg Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone na osiedlu domów jednorodzinnych Kolonia Robotnicza w Morą...

  • Dom Wynki ul.

    Wynki

    • 1 350 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 7 942 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEWolnostojący dom w fantastycznym miejscu, nad jeziorem w miejscowości WynkiATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dom całoroczny, - duża działka- gotowy do zamieszkani...

  • Funkcjonalne mieszkanie 2pokojowe z dużym balkonem
    1 / 11
    Funkcjonalne mieszkanie 2pokojowe z dużym balkonem

    Ostróda

    • 349 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz z przyjemnością – jasne, ustawne mieszkanie, w którym każdy metr ma swoje przemyślane zastosowanie...

  • Dom z werandą
    Dom z werandą

    Samborowo

    • 420 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż urokliwy dom drewniany o powierzchni użytkowej 60m², zlokalizowany w  miejscowości Samborówko, zaledwie 10km od Ostródy. Cena nieruchomości wynosi 420 000 PLN. Dom z...

  • Nowe budownictwo, na parterze
    Nowe budownictwo, na parterze

    Ostróda

    • 1 700 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Rezerwacja • nowe budownictwo, blisko centrum • niski parter • sypialnia, salon z aneksem • 43,3...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Jaracza
    Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Jaracza

    Ostróda

    • 219 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 434 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal usługowy - Ostróda, ul. Jaracza | 90 m² | piwnica | możliwość powiększenia kupujący zwolniony z podatku PCC 2% - 219 000 zł brutto! Na sprzedaż lokal us...

  • Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Stefana Jaracza
    Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Stefana Jaracza

    Ostróda

    • 189 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal usługowy - Ostróda, ul. Jaracza | 42 m² | parter |witryna kupujący zwolniony z podatku PCC 2% - 189 000 zł brutto! Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowo-handlowy o...

  • Na sprzedaż pensjonat na Mazurach
    1 / 16
    Na sprzedaż pensjonat na Mazurach

    Ostróda

    • 2 400 000 zł cena
    • 6 554 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa posiadłość nad jeziorem – luksusowy pensjonat w sercu Mazur Zapraszamy do świata, w którym naturalne piękno Mazur spotyka się z ponadczasową elegancją i przemyślaną funk...

  • Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda
    Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda

    Samborowo

    • 84 160 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek budowlanych w Samborowie Lokalizacja i przeznaczenie : Na sprzedaż 12 atrakcyjnych działek położonych w Samborowie przy ulicy Krótkiej. Wszystkie ob...

  • Działka budowlana Duba gm. Zalewo
    Działka budowlana Duba gm. Zalewo

    Duba

    • 320 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Na sprzedaż działki budowlane Duba, gm. Zalewo (woj. warmińsko-mazurskie)** Oferuję na sprzedaż trzy atrakcyjne działki o powierzchni 1200 m każda, położone w malowniczej miejsc...

  • Działka budowlana Florczaki gm. Łukta
    Działka budowlana Florczaki gm. Łukta

    Florczaki

    • 145 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu atrakcyjnych działek położonych w obrębie Florczaki, gmina Łukta, powiat ostródzki. Te parcele to idealna okazja dla osób marzących o własnym domu w o...

  • Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Sobieskiego
    Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Sobieskiego

    Ostróda

    • 3 900 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal biurowy do wynajęcia w luksusowym biurowcu przy ul. Sobieskiego 4 Nasz biurowiec oferuje elastyczne i nowoczesne przestrzenie biurowe. Możliwość adaptacji lok...

  • Działka budowlana Wynki gm. Łukta
    1 / 15
    Działka budowlana Wynki gm. Łukta

    Wynki

    • 175 600 zł cena
    • 1 756 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynki | działki 140 m od jeziora | MPZP | media przy działkach Nie każda działka blisko jeziora jest naprawdę dobrą okazją. Tu masz coś więcej niż sam grunt. Na spr...

  • Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg
    Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg

    Żabi Róg

    • 1 090 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 5 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom położony jest na działce o pow. 3010 m2, w miejscowości Żabi Róg, gmina Morąg. Żabi Róg to przepięknie położona wieś turystyczna, w bliskim sąsiedztwie takich miej...

  • Na sprzedaż mieszkanie w pobliżu jeziora, Ostróda
    1 / 12
    Na sprzedaż mieszkanie w pobliżu jeziora, Ostróda

    Ostróda

    • 549 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    To mieszkanie nie próbuje być modne – ono już takie jest. Znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku i oferuje dokładnie tyle przestrzeni, ile trzeba, żeby...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, 1 Dywizji
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, 1 Dywizji

    Ostróda

    • 749 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie 67 m² - Ostróda, ul. 1 Dywizji 12 Ostatnie piętro z windą + garaż podziemny + balkon z widokiem na plac zabaw Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwie...

  • Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława
    Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława

    Frednowy

    • 98 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki rolne z możliwością zabudowy zagrodowej - Frednowy, gmina Iława Oferujemy dwie sąsiadujące działki o powierzchni 3000 m² każda , położone w ur...