• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Miłomłynem

(73)
  • Działka Bartężek gm. Morąg
    1 / 15

    Nowe

    Działka Bartężek gm. Morąg

    Bartężek

    • 699 000 zł cena
    • 125 614 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: wyjątkowa działka 12,56 ha w otoczeniu przyrody - tylko 170 metrów od jeziora Bartężek, tuż przy lesie państwowym Jeśli szukasz miejsca z duszą - dużej przest...

  • Działka budowlana Morąg Morąg, Łąkowa
    1 / 13
    Działka budowlana Morąg Morąg, Łąkowa

    Morąg

    • 111 699 zł cena
    • 1 182 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane - Osiedle Kolonia Robotnicza, miasto Morąg Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone na osiedlu domów jednorodzinnych Kolonia Robotnicza w Morą...

  • Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda
    Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda

    Samborowo

    • 84 160 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek budowlanych w Samborowie Lokalizacja i przeznaczenie : Na sprzedaż 12 atrakcyjnych działek położonych w Samborowie przy ulicy Krótkiej. Wszystkie ob...

  • Działka budowlana Duba gm. Zalewo
    Działka budowlana Duba gm. Zalewo

    Duba

    • 320 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Na sprzedaż działki budowlane Duba, gm. Zalewo (woj. warmińsko-mazurskie)** Oferuję na sprzedaż trzy atrakcyjne działki o powierzchni 1200 m każda, położone w malowniczej miejsc...

  • Działka budowlana Florczaki gm. Łukta
    Działka budowlana Florczaki gm. Łukta

    Florczaki

    • 145 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu atrakcyjnych działek położonych w obrębie Florczaki, gmina Łukta, powiat ostródzki. Te parcele to idealna okazja dla osób marzących o własnym domu w o...

  • Działka budowlana Wynki gm. Łukta
    1 / 15
    Działka budowlana Wynki gm. Łukta

    Wynki

    • 175 600 zł cena
    • 1 756 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynki | działki 140 m od jeziora | MPZP | media przy działkach Nie każda działka blisko jeziora jest naprawdę dobrą okazją. Tu masz coś więcej niż sam grunt. Na spr...

  • Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława
    Działka siedliskowa Frednowy gm. Iława

    Frednowy

    • 98 900 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż 2 atrakcyjne działki rolne z możliwością zabudowy zagrodowej - Frednowy, gmina Iława Oferujemy dwie sąsiadujące działki o powierzchni 3000 m² każda , położone w ur...

  • Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg
    Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg

    Jędrychówko

    • 219 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DOM PRZY STAWIE JUŻ CZEKA! Działka 1200 m² z fundamentami + projekt 98 m² + opłacony kierownik budowy | Jędrychówko, gmina Morąg | - Idealne miejsce dla Twojej rodziny...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mazury zachodnie, działka na sprzedaż
    1 / 5
    Mazury zachodnie, działka na sprzedaż

    Idzbark

    • 326 000 zł cena
    • 1 630 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie malowniczo położone działki budowlane w miejscowości Idzbark k/Ostródy w województwie warmińsko-mazurskim. Istnieje możliwość zakupu jednej. Działki zgodnie z miejsco...

  • GIERŁOŻ gmina Ostróda-działka przy lesie-OKAZJA
    GIERŁOŻ gmina Ostróda-działka przy lesie-OKAZJA

    Gierłoż Polska

    • 59 000 zł cena
    • 1 718 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w kompleksie innych działek które już otrzymały Warunki Zabudowy. Rozpoczął się proces zabudowy terenów obok. doprowadzania mediów oraz niwelacji drogi wewnętrznej. Jeden A...

  • Działka rekreacyjna nad jeziorem.
    1 / 4
    Działka rekreacyjna nad jeziorem.

    Wilamowo

    • 99 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę rekreacyjną nad jeziorem Ruda Woda. Powierzchnia 1235 m2 Cena 99 000 zł. Przeznaczenie terenów na cele: zabudowy rekreacji indywidualnej Odległość od l...

  • Działka nad jeziorem Ruda Woda- Wilamowo.
    1 / 5
    Działka nad jeziorem Ruda Woda- Wilamowo.

    Wilamowo

    • 79 000 zł cena
    • 2 043 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

     Działka na sprzedaż – tereny zielone, blisko natury!  Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej, zielonej okolicy – idealna na wypoczynek, rekreację lub inwestycję! O...

  • Działki budowlane nad Jeziorakiem.
    1 / 5
    Działki budowlane nad Jeziorakiem.

    Matyty

    • 295 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na wzgórzu z widokiem na Jeziorak w miejscowości Matyty , gmina Zalewo , powiat iławski. Działka budowlana w cenie 343 500 zł z możliwością dokupienia udziału w...

  • Oferta inwestycyjna, mpzp, możliwość podziału
    1 / 9
    Oferta inwestycyjna, mpzp, możliwość podziału

    Ruś

    • 1 200 000 zł cena
    • 16 645 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka w Rusi z potencjałem inwestycyjnym lub pod okazałą rezydencję. Teren objęty MPZP z możliwością podziału na działki budowlane. Doskonała lokalizacja z szybkim dojaz...

  • Atrakcyjna działka z możliwością zabudowy
    1 / 7
    Atrakcyjna działka z możliwością zabudowy

    Ruś

    • 344 885 zł cena
    • 2 999 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Rusi pod zabudowę jednorodzinną lub jako inwestycja, teren objęty MPZP. Doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do Olsztyna. LOKALIZACJA Ruś - urokliwa podolsztyńska mi...

  • Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg
    1 / 11
    Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg

    Jędrychówko

    • 799 999 zł cena
    • 53 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem. I są takie, które kupuje się sercem, bo dają coś, czego dziś brakuje najbardziej: przestrzeń, prywatność i prawdziwy spokój ....

  • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną
    Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną

    Ostróda

    • 55 890 zł cena
    • 17 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości ROMUALD ARŁUKOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ROMEX w Ostródzie: Ostróda, ul. Gustawa Gizewiusza, nr 34B, 14-100, NIP: 7411003446, REGON:...

  • Działka budowlana Raj gm. Morąg
    1 / 8
    Działka budowlana Raj gm. Morąg

    Raj

    • 99 000 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twój własny kawałek Raju - Działka pod lasem z widokiem na staw 2 km od Morąga ! Szukasz miejsca, gdzie zapach lasu towarzyszy Ci przy porannej kawie, a do miasta dojedzies...

  • Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda

    Ornowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 374 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad jeziorem Morliny - marzenie dla wędkarzy i miłośników natury Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1374 m², położona w malowniczej...

  • Działka budowlana Winiec gm. Miłomłyn
    1 / 15
    Działka budowlana Winiec gm. Miłomłyn

    Winiec

    • 150 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokój, natura i bliskość jeziora - idealna działka na Twój wymarzony dom! Jeśli marzysz o zamieszkaniu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta jest wł...