• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Miłomłyn

(1)
  • Działka budowlana 11 ar – Miłomłyn – uzbrojona, super lok.
    1 / 5
    Działka budowlana 11 ar – Miłomłyn – uzbrojona, super lok.

    Miłomłyn

    • 170 000 zł cena
    • 1 105 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1105 m², położona w urokliwym miasteczku Miłomłyn, woj. warmińsko-mazurskie, powiat ostródzki. Działka znajduje się w granicach miasta,...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działki budowlane Zwierzewo

    Zwierzewo

    • 128 500 zł cena
    • 2 373 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki położone w miejscowości Zwierzewo (gmina Ostróda). Województwo Warmińsko mazurskie. Działki budowlane objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego o...

  • 1 / 4
    Działka Ruś

    Ruś

    • 160 000 zł cena
    • 4 420 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tylko 36zł/m2 działka budowlana, uzbrojona w odległości 800m od jeziora Ruskie, z prywatnym lasem, przy drodze asfaltowej. Ruś, gmina Morąg, woj. warmińsko-mazurskie. 10 minut od...

  • 1 / 3
    Działka Kretowiny

    Kretowiny

    • 260 000 zł cena
    • 1 704 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Posiadamy w ofercie działkę budowlaną w malowniczej miejscowości Kretowiny. Działka położona na wzniesieniu z częściowym widokiem na jezioro Narie. Działka z podstawowym przeznacz...

  • 1 / 3
    Działka Małdyty

    Małdyty

    • 1 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ok 170m linii brzegowej kanału ostródzko-elbląskiego. Działka położona w malowniczym krajobrazie mazurskim. . Około 800 m do jeziora Ruda Woda ścieżką wzdłuż kanału. Dojazd droga...

  • Działka Kretowiny

    Kretowiny

    • 450 000 zł cena
    • 3 220 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną w turystycznej miejscowości Kretowiny. Działka położona jest na wzniesieniu 150m od linii brzegowej i roztacza się z niej przepiękny wid...

  • 1 / 2
    Działka budowlana w Tyrowie

    Tyrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Tyrowie (pod Ostródą). Powierzchnia działki - 15 arów. Położona bezpośrednio przy drodze gruntowej. Działka uzbrojona. Możliwość podłączenia...

  • Działka Boreczno rynek pierwotny ul.

    Boreczno

    • 220 000 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Są miejsca, które nie tylko się odwiedza - są miejsca, w których się żyje. Właśnie tutaj, na działce o powierzchni 1530 m², w malowniczej okolicy blisko jeziora, możesz stworzyć sw...

  • Działka Szymonowo rynek pierwotny ul.

    Szymonowo

    • 175 000 zł cena
    • 1 347 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz przestronnej działki w otoczeniu natury, idealnej pod budowę domu całorocznego, letniskowego lub inwestycję turystyczną? Ta działka budowlana o powierzchni 1347m2 spełni Tw...

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 1 549 000 zł cena
    • 22 088 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w Zwierzewie - Idealna dla Inwestora: Możliwość Budowy 9 Domów Jednorodzinnych lub Pensjonatu + las na własność! 600 m do Jeziora Szeląg Wielki! LOKALIZACJA:Zwier...

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 1 399 000 zł cena
    • 12 892 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Budowlana w Zwierzewie - Idealna dla Inwestora: Możliwość Budowy 9 Domów Jednorodzinnych lub Pensjonatu600 m do Jeziora Szeląg Wielki! LOKALIZACJA:Zwierzewo to malownicza m...

  • Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) - przy rzece
    1 / 10
    Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) - przy rzece

    Idzbark

    • 50 000 zł cena
    • 3 001 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam 4 działki w Idzbarku (gm. Ostróda) – zielone tereny przy rzece, idealne na wypoczynek i inwestycję blisko jezioro. Na sprzedaż atrakcyjny teren nad rzeką o łącznej powie...

  • sprzedam dużą działkę nad jeziorem - Mazury
    1 / 9
    sprzedam dużą działkę nad jeziorem - Mazury

    Idzbark

    • 420 000 zł cena
    • 10 597 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie piękne działki z widokiem na jezioro, idealne pod dom lub inwestycję. Bezpośrednio od właściciela – bez pośredników i prowizji! Idzbark, Mazury (woj. warmińsko-mazurskie, gm...

  • DZIAŁKA działki budowlana Łukta od 2500 do 4500 MK
    1 / 13
    DZIAŁKA działki budowlana Łukta od 2500 do 4500 MK

    Łukta

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki malowniczo położone o powierzchni od 2500 - 6000m2 (do wyboru), cena od 101 PLN dot. 1mk, w kształcie prostokątów o różnych wymiarach, położone na obrzeżach Łukta (ul. Wa...

  • Działka Zwierzewo ul.

    Zwierzewo

    • 150 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA POD TWÓJ DOM Z MPZP! 600 m do Jeziora Szeląg Wielki! LOKALIZACJA:Zwierzewo to malownicza miejscowość położona w województwie warmińsko-mazurskim, zaledwie 6 km od Ostródy....

  • Sprzedam działkę w Idzbarku gmina Ostróda
    1 / 6
    Sprzedam działkę w Idzbarku gmina Ostróda

    Idzbark

    • 165 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę w Idzbarku (gmina Ostróda).Działka częściowo ogrodzona,doprowadzony prąd. Wielkość działki to 3600 m kwadratowych. Istnieje możliwość podzielenie dzi...

  • Działka budowlana Reszki gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Reszki gm. Ostróda

    Reszki

    • 61 620 zł cena
    • 1 580 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu w pełni uzbrojonych działek budowlanych w kameralnej miejscowości Reszki położonej w odległości 12 km od Ostródy . Oferta idealna dla osób ceniących sobie...

  • Działka budowlana Worliny gm. Łukta
    1 / 15
    Działka budowlana Worliny gm. Łukta

    Worliny

    • 174 000 zł cena
    • 1 539 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki z panoramicznym widokiem w Worlinach - 450 m od plaży nad jeziorem! Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Worliny w gminie Łukta, w s...

  • Działka 943 m² | 200 m od jeziora | Kretowiny, las
    1 / 6
    Działka 943 m² | 200 m od jeziora | Kretowiny, las

    Kretowiny

    • 148 000 zł cena
    • 943 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 943 m², położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Kretowiny, w gminie Morąg, powiat ostródzki. To idealne miejsce dla os...

  • Działka budowlana Winiec gm. Miłomłyn
    1 / 15
    Działka budowlana Winiec gm. Miłomłyn

    Winiec

    • 150 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokój, natura i bliskość jeziora - idealna działka na Twój wymarzony dom! Jeśli marzysz o zamieszkaniu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta jest wł...

  • Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda

    Ornowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 374 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad jeziorem Morliny - marzenie dla wędkarzy i miłośników natury Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1374 m², położona w malowniczej...

  • Działka budowlana Raj gm. Morąg
    1 / 8
    Działka budowlana Raj gm. Morąg

    Raj

    • 99 000 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twój własny kawałek Raju - Działka pod lasem z widokiem na staw 2 km od Morąga ! Szukasz miejsca, gdzie zapach lasu towarzyszy Ci przy porannej kawie, a do miasta dojedzies...

  • Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg
    1 / 11
    Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg

    Jędrychówko

    • 799 999 zł cena
    • 53 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem. I są takie, które kupuje się sercem, bo dają coś, czego dziś brakuje najbardziej: przestrzeń, prywatność i prawdziwy spokój ....

  • Atrakcyjna działka z możliwością zabudowy
    1 / 7
    Atrakcyjna działka z możliwością zabudowy

    Ruś

    • 344 885 zł cena
    • 2 999 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Rusi pod zabudowę jednorodzinną lub jako inwestycja, teren objęty MPZP. Doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do Olsztyna. LOKALIZACJA Ruś - urokliwa podolsztyńska mi...

  • Mazury zachodnie, działka na sprzedaż
    1 / 5
    Mazury zachodnie, działka na sprzedaż

    Idzbark

    • 326 000 zł cena
    • 1 630 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie malowniczo położone działki budowlane w miejscowości Idzbark k/Ostródy w województwie warmińsko-mazurskim. Istnieje możliwość zakupu jednej. Działki zgodnie z miejsco...

  • Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg
    Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg

    Jędrychówko

    • 219 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DOM PRZY STAWIE JUŻ CZEKA! Działka 1200 m² z fundamentami + projekt 98 m² + opłacony kierownik budowy | Jędrychówko, gmina Morąg | - Idealne miejsce dla Twojej rodziny...

  • Działka budowlana Wynki gm. Łukta
    1 / 15
    Działka budowlana Wynki gm. Łukta

    Wynki

    • 175 600 zł cena
    • 1 756 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynki | działki 140 m od jeziora | MPZP | media przy działkach Nie każda działka blisko jeziora jest naprawdę dobrą okazją. Tu masz coś więcej niż sam grunt. Na spr...

  • Działka budowlana Florczaki gm. Łukta
    Działka budowlana Florczaki gm. Łukta

    Florczaki

    • 145 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu atrakcyjnych działek położonych w obrębie Florczaki, gmina Łukta, powiat ostródzki. Te parcele to idealna okazja dla osób marzących o własnym domu w o...

  • Działka budowlana Duba gm. Zalewo
    Działka budowlana Duba gm. Zalewo

    Duba

    • 320 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **Na sprzedaż działki budowlane Duba, gm. Zalewo (woj. warmińsko-mazurskie)** Oferuję na sprzedaż trzy atrakcyjne działki o powierzchni 1200 m każda, położone w malowniczej miejsc...

  • Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda
    Działka budowlana Samborowo gm. Ostróda

    Samborowo

    • 84 160 zł cena
    • 1 052 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży działek budowlanych w Samborowie Lokalizacja i przeznaczenie : Na sprzedaż 12 atrakcyjnych działek położonych w Samborowie przy ulicy Krótkiej. Wszystkie ob...

  • Działka Bartężek gm. Morąg
    1 / 15

    Nowe

    Działka Bartężek gm. Morąg

    Bartężek

    • 699 000 zł cena
    • 125 614 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: wyjątkowa działka 12,56 ha w otoczeniu przyrody - tylko 170 metrów od jeziora Bartężek, tuż przy lesie państwowym Jeśli szukasz miejsca z duszą - dużej przest...