• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gierlachów
  • Miłomłyn +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Miłomłynem

(193)
  • Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg
    Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg

    Jędrychówko

    • 219 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DOM PRZY STAWIE JUŻ CZEKA! Działka 1200 m² z fundamentami + projekt 98 m² + opłacony kierownik budowy | Jędrychówko, gmina Morąg | - Idealne miejsce dla Twojej rodziny...

  • Domek letniskowy z tarasem i ogrodem - Murawki
    1 / 16
    Domek letniskowy z tarasem i ogrodem - Murawki

    Urowo

    • 439 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Drewniany domek letniskowy z przestronnym ogrodem – Twoje wymarzone miejsce na relaks! – Murawki, gmina Zalewo Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatyczn...

  • Klimatyczne 3 pokoje blisko jeziora Ostróda
    1 / 15
    Klimatyczne 3 pokoje blisko jeziora Ostróda

    Ostróda

    • 449 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 4 828 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem… i takie, które wybiera się sercem. To mieszkanie łączy jedno i drugie – solidną przestrzeń oraz klimat, który trudno podrobić. Na spr...

  • kawalerka w centrum
    1 / 3
    kawalerka w centrum

    Ostróda

    • 179 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Ostróda, ul. Pieniężnego – tylko 10 minut pieszo do urokliwej promenady nad jeziorem Drwęckim! Na sprzedaż kompaktowe i przemyślane mieszkanie o powierzchni 28,20 m², idealne zarów...

  • ???? Na sprzedaż: połowa domu – całe piętro + garaż!
    1 / 12
    ???? Na sprzedaż: połowa domu – całe piętro + garaż!

    Małdyty

    • 350 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 4 023 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż całe piętro domu dwurodzinnego wraz z przynależnym garażem w bryle budynku. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni z niezależnym wejściem, spok...

  • Mazury zachodnie, działka na sprzedaż
    1 / 5
    Mazury zachodnie, działka na sprzedaż

    Idzbark

    • 326 000 zł cena
    • 1 630 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dwie malowniczo położone działki budowlane w miejscowości Idzbark k/Ostródy w województwie warmińsko-mazurskim. Istnieje możliwość zakupu jednej. Działki zgodnie z miejsco...

  • GIERŁOŻ gmina Ostróda-działka przy lesie-OKAZJA
    GIERŁOŻ gmina Ostróda-działka przy lesie-OKAZJA

    Gierłoż Polska

    • 59 000 zł cena
    • 1 718 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w kompleksie innych działek które już otrzymały Warunki Zabudowy. Rozpoczął się proces zabudowy terenów obok. doprowadzania mediów oraz niwelacji drogi wewnętrznej. Jeden A...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, Czarnieckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, Czarnieckiego

    Ostróda

    • 629 000 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 6 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w sercu Ostródy (Pasaż) - przestrzeń, funkcjonalność i wygoda w jednym miejscu! Marzysz o przestronnym, słonecznym mieszkaniu, w którym k...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka rekreacyjna nad jeziorem.
    1 / 4
    Działka rekreacyjna nad jeziorem.

    Wilamowo

    • 99 000 zł cena
    • 1 235 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Oferuję na sprzedaż działkę rekreacyjną nad jeziorem Ruda Woda. Powierzchnia 1235 m2 Cena 99 000 zł. Przeznaczenie terenów na cele: zabudowy rekreacji indywidualnej Odległość od l...

  • Działka nad jeziorem Ruda Woda- Wilamowo.
    1 / 5
    Działka nad jeziorem Ruda Woda- Wilamowo.

    Wilamowo

    • 79 000 zł cena
    • 2 043 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

     Działka na sprzedaż – tereny zielone, blisko natury!  Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej, zielonej okolicy – idealna na wypoczynek, rekreację lub inwestycję! O...

  • Działki budowlane nad Jeziorakiem.
    1 / 5
    Działki budowlane nad Jeziorakiem.

    Matyty

    • 295 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 197 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane na wzgórzu z widokiem na Jeziorak w miejscowości Matyty , gmina Zalewo , powiat iławski. Działka budowlana w cenie 343 500 zł z możliwością dokupienia udziału w...

  • 2pok. mieszkanie z balkonem widok na park, jezioro
    1 / 15
    2pok. mieszkanie z balkonem widok na park, jezioro

    Ostróda

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Rozkładowe, widne, z pięknym widokiem na korony drzew i jezioro - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w niskim bloku z 2001 r. przy ul. Racławickiej w OStródzie. Posesja...

  • Posiadłość na wzgórzu z widokiem i basenem
    1 / 15
    Posiadłość na wzgórzu z widokiem i basenem

    Morąg

    • 2 099 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom w stylu śródziemnomorskim położony na wzgórzu z przepięknym widokiem z przeszklonego salonu, z basenem zewnętrznym i jacuzzi. Elegancko i przytulnie urządzony, sprzedawa...

  • Oferta inwestycyjna, mpzp, możliwość podziału
    1 / 9
    Oferta inwestycyjna, mpzp, możliwość podziału

    Ruś

    • 1 200 000 zł cena
    • 16 645 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Urokliwa działka w Rusi z potencjałem inwestycyjnym lub pod okazałą rezydencję. Teren objęty MPZP z możliwością podziału na działki budowlane. Doskonała lokalizacja z szybkim dojaz...

  • Atrakcyjna działka z możliwością zabudowy
    1 / 7
    Atrakcyjna działka z możliwością zabudowy

    Ruś

    • 344 885 zł cena
    • 2 999 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Rusi pod zabudowę jednorodzinną lub jako inwestycja, teren objęty MPZP. Doskonała lokalizacja z szybkim dojazdem do Olsztyna. LOKALIZACJA Ruś - urokliwa podolsztyńska mi...

  • Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg
    1 / 12
    Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg

    Żabi Róg

    • 972 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 4 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom położony jest na działce o pow. 3010 m2, w miejscowości Żabi Róg, gmina Morąg. Żabi Róg to przepięknie położona wieś turystyczna, w bliskim sąsiedztwie takich mi...

  • Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg
    1 / 11
    Działka budowlana Jędrychówko gm. Morąg

    Jędrychówko

    • 799 999 zł cena
    • 53 400 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Są nieruchomości, które kupuje się rozsądkiem. I są takie, które kupuje się sercem, bo dają coś, czego dziś brakuje najbardziej: przestrzeń, prywatność i prawdziwy spokój ....

  • Dom rekreacyjny nad jeziorem w cichej okolicy
    1 / 16
    Dom rekreacyjny nad jeziorem w cichej okolicy

    Bartężek

    • 449 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom rekreacyjny nad Jeziorem Bartężek w spokojnej okolicy pośród lasów. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w miejscowości Bartężek, nr budynku 121, gmina Morąg, około 16 km od...

  • Sprzedam domek letniskowy z widokiem na jezioro w Siemianach
    1 / 8
    Sprzedam domek letniskowy z widokiem na jezioro w Siemianach

    Siemiany

    • 150 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek letniskowy ocieplony z widokiem na jezioro w miejscowości Siemiany. Domek 50m kw, oraz taras 15m. W domku jest salon z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Z tar...

  • Przytulne M w Bynowie z ogrodem (gmina Miłomłyn)
    1 / 11
    Przytulne M w Bynowie z ogrodem (gmina Miłomłyn)

    Bynowo

    • 119 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Twoje M z duszą i ogródkiem – w samym sercu mazurskiego slow life. Masz już dość korków, szumu miasta i walki o miejsce w tramwaju? Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie cisza nie...