• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Witoszewo
  • Książnik
  • Słonecznik
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Ornowo

(1)
  • Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda

    Ornowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 374 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad jeziorem Morliny - marzenie dla wędkarzy i miłośników natury Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1374 m², położona w malowniczej...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 435 290 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ostróda
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ost...

    Kajkowo

    • 337 440 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 485 275 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 427 140 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. Ostróda
    1 / 5
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. O...

    Kajkowo

    • 253 022 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 326 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka budowlana w Tyrowie

    Tyrowo

    • 140 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Tyrowie (pod Ostródą). Powierzchnia działki - 15 arów. Położona bezpośrednio przy drodze gruntowej. Działka uzbrojona. Możliwość podłączenia...

  • Działka Brzydowo

    Brzydowo

    • 124 999 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 124 999 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Brzydowo, gmina Ostróda, powiat ostródzki. Super atrakcyjna działka budowlana, z wjazdem od drogi asfaltowej. Działka ogrodzona od frontu ozdobnym, kutym płotem osadzonym na podm...

  • sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie
    sprzedam pół domu 200m od plaży albo zamienie na mieszkanie

    Kajkowo

    • 300 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    sprzedam pół domu z działką w kajkowie na jeziornej 200 metrów od plaży. Rozwarze wszelkie propozycje z zamianami również .cena 300 tys .tel.[tel].albo zamiana na mieszkanie