• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Krzewsk
  • Tuławki
  • Kolnik
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Słonecznik

(1)
  • sprzedam dom z dwoma działkami rolnymi
    1 / 8
    sprzedam dom z dwoma działkami rolnymi

    Słonecznik

    • 250 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 4 033 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam dom bliźniak z dwoma działkami rolnymi pierwa działka o pow. 5100 m2 druga działka ma pow.1000 m2 . Dom jest wspólny z sąsiadem ale z osobnymi wejściami . W mieszkani...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Sprzedaż domu 226 m2w miejscowości Ostrów Wielki

    Miłomłyn

    • 2 150 000 zł cena
    • 306 m2 powierzchnia
    • 7 027 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom w miejscowości Ostrów Wielki o powierzchni 226 m2 oraz dwa osobne apartamenty każdy o pow. 40 m2 – wszystko usytuowane w zaciszu na wzniesieniu pomiędzy dwoma jezio...

  • Dom na sprzedaż (woj. warmińsko-mazurskie). Morąg, 525 000 PLN, 70,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. warmińsko-mazurskie). Morąg, 525 000 PLN, 7...

    Morąg

    • 525 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kameralny dom po remoncie generalnym wolny od zaraz.Główne atuty nieruchomości: -˘ po remoncie generalnym-˘ zabudowa kuchni i sprzęt w cenie-˘ ogródekNieruchomość złożona z: -˘ sal...

  • Dom Morąg rynek pierwotny

    Morąg

    • 379 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym podpiwniczony znajdujący się na nowym osiedlu w Morągu. Dom ma powierzchnię 157m2 plus 18m2 piwnica. Nazwa projektu Dom w ma...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Morąg

    • 2 099 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    New House Łukasz Wróbel
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Majdany Wielkie

    • 285 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 850 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Miłomłyn

    • 660 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 125 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Florczaki

    • 390 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 2 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Miłomłyn ul. Ilińska

    Miłomłyn » ul. Ilińska

    • 3 799 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 8 635 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    *MIŁOMŁYN- WILLA Z PRYWATNYM POMOSTEM I 75M LINII BRZEGOWEJ JEZIORA ILIŃSKIEGO*Idealne miejsce dla miłośników wodnych aktywności oraz osób ceniących sobie spokój i piękno przyrody....

  • Dom Liksajny

    Liksajny

    • 208 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 4 838 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom typu bliźniak w Liksajnach, znajdujący się w pobliżu jezior Ruda Woda i Zgniłek. Wieś położona jest w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ostród...

  • Dom rekreacyjny nad jeziorem w cichej okolicy
    1 / 16
    Dom rekreacyjny nad jeziorem w cichej okolicy

    Bartężek

    • 449 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 442 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom rekreacyjny nad Jeziorem Bartężek w spokojnej okolicy pośród lasów. LOKALIZACJA Nieruchomość położona jest w miejscowości Bartężek, nr budynku 121, gmina Morąg, około 16 km od...

  • Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg
    1 / 12
    Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg

    Żabi Róg

    • 972 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 4 885 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom położony jest na działce o pow. 3010 m2, w miejscowości Żabi Róg, gmina Morąg. Żabi Róg to przepięknie położona wieś turystyczna, w bliskim sąsiedztwie takich mi...

  • Posiadłość na wzgórzu z widokiem i basenem
    1 / 15
    Posiadłość na wzgórzu z widokiem i basenem

    Morąg

    • 2 099 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom w stylu śródziemnomorskim położony na wzgórzu z przepięknym widokiem z przeszklonego salonu, z basenem zewnętrznym i jacuzzi. Elegancko i przytulnie urządzony, sprzedawa...

  • Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg
    Klimatyczny dom z działką nad jeziorem Marąg

    Żabi Róg

    • 1 090 000 zł cena
    • 199 m2 powierzchnia
    • 5 478 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom położony jest na działce o pow. 3010 m2, w miejscowości Żabi Róg, gmina Morąg. Żabi Róg to przepięknie położona wieś turystyczna, w bliskim sąsiedztwie takich miej...