• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Miłomłynem

(193)
  • Wynajmę mieszkanie Ostróda
    1 / 5
    Wynajmę mieszkanie Ostróda

    Ostróda

    • 1 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę mieszkanie w Ostródzie blisko centrum cena 1700zl.media , prąd woda gaz ogrzewania według zużycia.tel.[tel]

  • Ostróda, 78,56 m2, dwupoziomowe, m. parkingowe
    1 / 16
    Ostróda, 78,56 m2, dwupoziomowe, m. parkingowe

    Ostróda

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. użytkowej 78,56 m2 (po podłodze ok. 130 m2) zlokalizowane w centrum Ostródy przy ul. Czarnieckiego. Pod budynkiem miejsca parkingowe dla m...

  • Syndyk sprzeda budynek wielorodzinny w budowie z działką
    1 / 4
    Syndyk sprzeda budynek wielorodzinny w budowie z działką

    Ostróda

    • 1 419 930 zł cena
    • 978 m2 powierzchnia
    • 1 452 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ROMUALD ARŁUKOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ROMEX w Ostródzie: Ostróda, ul. Gustawa Gizewiusza, nr 34B, 14-100, NIP: 7411003446, REGON:...

  • Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną
    Syndyk sprzeda nieruchomość gruntową niezabudowaną

    Ostróda

    • 55 890 zł cena
    • 17 500 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Mieszkanie wynajmę prywatnie, na biuro
    1 / 14
    Mieszkanie wynajmę prywatnie, na biuro

    Ostróda

    • 4 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie do wynajęcia z możliwością zagospodarowania od zaraz Mile widziane oferty 604 78 44 12

  • Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda
    1 / 16
    Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda

    Ostróda

    • 260 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,50 m², położone na parterze budynku przy ul. Jagiełły 13a w Ostródzie. Lokal przeznaczony do gener...

  • Dom, który daje nam wiele możliwości!
    1 / 16
    Dom, który daje nam wiele możliwości!

    Samborowo

    • 1 490 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 240 m² położony w miejscowości Samborowo (gmina Ostróda, region Mazury), w otoczeniu lasów i jezior, 500 m od rzeki Drwęca oraz w pobliżu jeziora Jezi...

  • Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości lokalowej niemi
    1 / 7
    Syndyk sprzeda prawo własności nieruchomości lokalowej niemi

    Ostróda

    • 290 700 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 643 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk ogłasza konkurs na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowej niemieszkalnej w Ostródzie Syndyk masy upadłości, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarcze...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Raj gm. Morąg
    1 / 8
    Działka budowlana Raj gm. Morąg

    Raj

    • 99 000 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twój własny kawałek Raju - Działka pod lasem z widokiem na staw 2 km od Morąga ! Szukasz miejsca, gdzie zapach lasu towarzyszy Ci przy porannej kawie, a do miasta dojedzies...

  • Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda
    1 / 7
    Działka budowlana Ornowo gm. Ostróda

    Ornowo

    • 220 000 zł cena
    • 1 374 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad jeziorem Morliny - marzenie dla wędkarzy i miłośników natury Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1374 m², położona w malowniczej...

  • Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Mickiewicza
    1 / 10
    Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Mickiewicza

    Ostróda

    • 399 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 4 337 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Parterowy lokal usługowy 92 m² • duże witryny • ul. Mickiewicza • możliwość gastronomii Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy o powierzchni 92 m², położony na parterze kamienicy...

  • Działka budowlana Winiec gm. Miłomłyn
    1 / 15
    Działka budowlana Winiec gm. Miłomłyn

    Winiec

    • 150 000 zł cena
    • 1 202 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokój, natura i bliskość jeziora - idealna działka na Twój wymarzony dom! Jeśli marzysz o zamieszkaniu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, ta oferta jest wł...

  • Działka rolna Liwa gm. Miłomłyn
    1 / 16
    Działka rolna Liwa gm. Miłomłyn

    Liwa

    • 1 022 250 zł cena
    • 218 000 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Grunty orne w wysokiej kulturze rolnej ! Na sprzedaż kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni blisko 21,80 ha , położony w miejscowości Liwa, gmina Miłomłyn (woj. w...

  • Dom Zwierzewo gm. Ostróda
    1 / 15
    Dom Zwierzewo gm. Ostróda

    Zwierzewo

    • 932 000 zł cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa nieruchomość z klimatem i możliwościami! !!!Dwa domy + garaż + warsztat - idealne dla majsterkowicza lub inwestora!!! Kup swoje miejsce, swój dom...

  • Działka rekreacyjna Ostróda Ostróda, Mazurska
    1 / 5
    Działka rekreacyjna Ostróda Ostróda, Mazurska

    Ostróda

    • 15 000 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Na sprzedaż działka ROD przy ul. Mazurskiej w Ostródzie - 460 m² Mam do zaoferowania atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 460 m² zlokalizowaną na terenie Rodzinnych Ogro...

  • Działka 943 m² | 200 m od jeziora | Kretowiny, las
    1 / 6
    Działka 943 m² | 200 m od jeziora | Kretowiny, las

    Kretowiny

    • 148 000 zł cena
    • 943 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 943 m², położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Kretowiny, w gminie Morąg, powiat ostródzki. To idealne miejsce dla os...

  • Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Jana III Sobieskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Ostróda Ostróda, Jana III Sobieskiego

    Ostróda

    • 787 200 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 934 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OSTRÓDA - Lokal 72,39 m² na parterze + miejsce postojowe w garażu podziemnym. Na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 72,39 m², zlokalizowany w centrum Ostródy...

  • Mieszkanie Ostróda, Stefana Czarnieckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Ostróda, Stefana Czarnieckiego

    Ostróda

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 50,7 m² po remoncie - Czarnieckiego 63/16, Ostróda Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,7 m² , położone na 3. piętrze bloku przy ul. Czarnieckiego w Ostródz...

  • Mieszkanie Ostróda Ostróda, Pułaskiego
    1 / 10
    Mieszkanie Ostróda Ostróda, Pułaskiego

    Ostróda

    • 235 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Ekonomiczne 2 pokoje w Ostródzie - ul. Pułaskiego | Niskie koszty! Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego portfela? Na sprzedaż oferujemy ustawne, dwupokojo...

  • Sprzedam domek letniskowy
    1 / 7
    Sprzedam domek letniskowy

    Siemiany

    • 75 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 2 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam domek drewniany letniskowy w pełni wyposażony z podłączeniami energetycznymi i kanalizacyjnymi. Ogrzewany i klimatyzowany. Wielkość 35m, kuchnia, salon, sypialnia, łazien...