• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Międzyzdroje +20 km
  • Kętrzyn +20 km
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lubawą

(108)
  • Dom wolnostojący Nowe Miasto Lubawskie

    Nowe Miasto Lubawskie

    • 550 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wolnostojący dom w mieście, z zagospodarowanym ogrodem. Główne atuty nieruchomości: • cicha i spokojna okolica• rozkład pomieszczeń• Nieruchomość złożona z: Parter - kor...

  • Mieszkanie 62m2 na podleśnym

    Iława

    • 315 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie bez pośredników przy ulicy Brata Alberta 6a w Iławie z widokiem na las w cichej okolicy. Mieszkanie w drugiej połowie 2015 roku przeszło kapitalny remont...

  • Sprzedam działkę budowlaną 3700 m2 okolice Iławy/Karaś
    Sprzedam działkę budowlaną 3700 m2 okolice Iławy/Karaś

    Iława

    • 250 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Karaś/k. Iławy, bardzo dobra lokalizacja, spokojna i ładna okolica. Skrzynka z prądem przy działce. Blisko przyłącze do wody i kanalizacji. Kla...

  • Iława, ul. Skłodowskiej / 2 pokoje z OGRÓDKIEM – Twoja baza w sercu miasta!
    Iława, ul. Skłodowskiej / 2 pokoje z OGRÓDKIEM – Twoja baza w ser...

    Iława

    • 389 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przestań szukać kompromisów między życiem w centrum a dostępem do zieleni. To mieszkanie przy ul. Skłodowskiej w Iławie to rzadki rynkowy okaz: 51 m2 z ogródk...

  • działka na mazurach
    działka na mazurach

    Kamień Duży

    • 300 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka siedlisko. na działce :woda (centrum), prąd-6 m od działki, gaz 25 m.. Do jeziora Łabędz 70 m, Jeziorak- 2 km. Miasta Iławy 600 m. sklep DINO 100 m. Prze...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Skarlin

    • 435 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 905 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Iława

    • 3 300 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Skarlin

    • 790 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Niestoja
    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Niestoja

    Niestoja

    • 105 000 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Niestoja w województwie warmińsko - mazurskim, powiecie działdowskim, gminie Działdowo. Działka o powierzchni 1528 m 2 o numerze ewide...

  • 1 / 4
    Działka Grzybiny

    Grzybiny

    • 990 000 zł cena
    • 12 600 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 1,26 ha z linią brzegową j. Grzybiny, pow. działdowski, Mazury Na sprzedaż działka o powierzchni 1,26 hektara z linią brzegową jeziora Grzybiny o pow. 13ha i głębokości 6....

  • Dom bliźniak
    1 / 19
    Dom bliźniak

    Nowa Wieś

    • 669 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 5 484 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Goryń

    • 1 750 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 10 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Działka Murawki

    Murawki

    • 114 990 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    MURAWKI, gmina Zalewo, powiat iławski. Na sprzedaż, bardzo atrakcyjna działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 1'100m2 Działka ta powstanie wyniku podziału działki o powi...

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Nowa Wieś

    • 460 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 5 477 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • GOSPODARSTWO z dojsciem do stawu 17000 m^2
    1 / 4
    GOSPODARSTWO z dojsciem do stawu 17000 m^2

    Zalesie

    • 229 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • gospodarstwo

    Dzień dobry. Sprzedam lub zamienię gospodarstwo z domem 90m2. Na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze stodoła około 216 metrów, garaż, obora/chlew 165 metrów. Przy gospod...

  • 1 / 2
    Działka, 1 160 m², Bryńsk

    Bryńsk

    • 46 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    GiOŚ.6840.10.2025 Lidzbark, dnia 8 grudnia 2025 r. O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R...

  • Działka budowlana Murawki gm. Zalewo
    1 / 15
    Działka budowlana Murawki gm. Zalewo

    Murawki

    • 139 000 zł cena
    • 2 401 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej w miejscowości Murawki , która stanowi kolonię wsi Urowo położoną nad jez. Gil Wielki z ogólnodostępną plażą gminną. Murawki maj...

  • Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa
    1 / 13
    Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa

    Dąbrówno

    • 195 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!! OKAZJA DO ZAKUPU W NOWEJ CENIE !!! Mieszkanie w sercu malowniczego Dąbrówna - 2 pokoje, kominek, garaż i własne działki Na sprzedaż przytulne i odświeżone mieszkani...

  • Lokal do wynajęcia 122 m2
    1 / 15
    Lokal do wynajęcia 122 m2

    Nowa Wieś

    • 4 880 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny Lokal 122 m² – Nowa Wieś k. Iławy | Idealny pod Biura lub Usługi Szukasz miejsca, które dostosuje się do Twojego biznesu, a nie odwrotnie? Oferujemy na wynajem funkcjo...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 240 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 1 820 000 zł cena
    • 16 250 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej
    1 / 16
    Dom w Dąbrównie dla rodzinny wielopokoleniowej

    Dąbrówno

    • 549 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 2 387 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz domu do własnej aranżacji i możliwością wydzielenia 2 mieszkań w jednym budynku, to zapraszam Cię do zapoznania się z tą ofertą! OTOCZENIE: Dąbrówno w województwie...

  • Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO
    1 / 4
    Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO

    Dąbrówno

    • 451 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA! Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki rolne nr. 79 i 81 położone bezpośrednio obok siebie w malowniczej miejscowości Dąbrówno. Łączna powierzchnia nieruchomości to 4100 m², co...

  • Z widokiem na jezioro (50 m), możliwość zabudowy
    1 / 11
    Z widokiem na jezioro (50 m), możliwość zabudowy

    Mały Łęck

    • 330 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka na obrzeżach kameralnej wsi, otoczonej lasami, z widokiem na wodę. Położona zaledwie 50 m od brzegu jeziora Gil Mały. Działka posiada wydane są warunki zabudowy...

  • TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, 34128zł

    Łęgowo

    • 34 128 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, od 34128zł, 36 zł/m.kw. OKAZJA INWESTYCYJNA!Powierzchnie od 948 do 1450 m.kw., działki w trakcie podziału geodezyjnego. Nieruchomość z warunk...

  • Wyjątkowa Działka na Warmii – Nowa Wieś, gm. Purda
    1 / 9
    Wyjątkowa Działka na Warmii – Nowa Wieś, gm. Purda

    Nowa Wieś

    • 210 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Dom pod samym lasem? To możliwe! Działka w Nowej Wsi (gm. Purda)  Szukasz ciszy, której nie zakłóci żaden sąsiad? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kluczowe informacje o nieruc...

  • Działka 1378 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1378 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 159 000 zł cena
    • 1 378 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1378 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1775 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1775 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 195 000 zł cena
    • 1 775 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1775 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 2326 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 2326 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 255 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 2326 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 2652 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 2652 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 290 000 zł cena
    • 2 652 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 2652 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1200 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1200 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 139 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1200 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1296 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1296 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 149 000 zł cena
    • 1 296 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1296 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1713 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1713 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 189 000 zł cena
    • 1 713 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1713 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka usługowa Nowa Wieś gm. Iława, Koralowa
    Działka usługowa Nowa Wieś gm. Iława, Koralowa

    Nowa Wieś

    • 114 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Atrakcyjne działki budowlane 1200 m² w Nowej Wsi (gmina Iława) - Twoje miejsce na wymarzone życie na Mazurach Wyobraź sobie: budzisz się w ciszy, otoczony zielenią, a kilka...

  • Działka rolna Nowa Wieś gm. Iława
    Działka rolna Nowa Wieś gm. Iława

    Nowa Wieś

    • 599 000 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna z linią brzegową nad Jeziorem Iławskim - Nowa Wieś, gmina Iława, 3,15 ha Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3,15 ha , położona w...

  • Dom 70 m² blisko Olsztyna Nowa wieś
    1 / 15
    Dom 70 m² blisko Olsztyna Nowa wieś

    Nowa Wieś

    • 249 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 3 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mieszkanie w Domu wielorodzinnym w otoczeniu lasów– idealne miejsce na odpoczynek lub inwestycję. Ta nieruchomość w Nowej Wsi łączy w sobie bliskość Olsztyna z ciszą i naturą, ofe...

  • Działka Nowa Wieś ul.

    Nowa Wieś

    • 129 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o spokojnym domu na wsi, gdzie codzienność płynie w rytmie natury, a jednocześnie chcesz mieć szybki i wygodny dostęp do miasta? Ta wyjątkowa działka o pow. 5500 m² to idea...

  • Działka usługowa Uzdowo gm. Działdowo
    Działka usługowa Uzdowo gm. Działdowo

    Uzdowo

    • 96 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położonych w miejscowości Uzdowo, gmina Działdowo . To propozycja dla osób, któr...