• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lubawą

(108)
  • Grunty rolne 11 ha !!!
    1 / 2
    Grunty rolne 11 ha !!!

    Lipowo

    • 600 000 zł cena
    • 108 508 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż – grunty rolne 10,8508 ha – Lipowo k. Kruklanek Na sprzedaż nieruchomość rolna o łącznej powierzchni 10,8508 ha, położona w obrębie Lipowo, w gminie Kruklanki, około 20...

  • Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 w Iławie
    1 / 16
    Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 w Iławie

    Iława

    • 549 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na trzecim, ostatnim, piętrze bloku przy ul. Zielonej 76 w Iławie. Budynek usytuowany jest z dala od r...

  • Mieszkanie na sprzedaż nad Jeziorakiem
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż nad Jeziorakiem

    Iława

    • 880 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowy Apartament nad samym Brzegiem Jezioraka – Iława Marzysz o porannej kawie z widokiem na taflę jeziora? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która łączy bezkompromisowy s...

  • Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek
    1 / 16
    Dom: 3 sypialnie, 2 łazienek

    Marcinkowo

    • 399 000 zł cena
    • 177 m2 powierzchnia
    • 2 255 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duży dom, ok 176,8m2 plus 2 działki po 780m2 w miejscowości Marcinkowo, gmina Purda położony na Warmii, kilka kilometrów od granicy Mazur. W okolicy lasy, rzeki, rezerwat przyrody...

  • Lokal mieszkalny - Iława

    Iława

    • 168 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Mirosława Bittela w upadłości konsumenckiej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 2, położonego w...

  • Na sprzedaż część bliźniaka z działką 656 m²
    1 / 9
    Na sprzedaż część bliźniaka z działką 656 m²

    Zwiniarz

    • 199 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 062 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Zwiniarz, w województwie Województwo warmińsko-mazurskie, w powiecie nowomiejskim,...

  • Twoje nowe mieszkanie przy ulicy Piastowskiej.
    1 / 9
    Twoje nowe mieszkanie przy ulicy Piastowskiej.

    Iława

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,2 m², położone na parterze bloku. Nieruchomość składa się z trzech ustawnych pokoi, co zapewnia wygodną przestrzeń...

  • 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Iławie,
    1 / 14
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Iławie,

    Iława

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Gdańskiej 10B w Iławie. Przed budynkiem znajduje się duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Spichlerz Iława apartament dwupoziomowy
    1 / 16
    Spichlerz Iława apartament dwupoziomowy

    Iława

    • 978 480 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    W sercu Iławy, w wyjątkowej inwestycji Spichlerz, znajduje się dwupoziomowy loft o powierzchni 122 m², który łączy historię z nowoczesnością w najlepszym wydaniu. Budynek z 1935 r...

  • Dom, który daje nam wiele możliwości!
    1 / 16
    Dom, który daje nam wiele możliwości!

    Samborowo

    • 1 490 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 6 209 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o powierzchni 240 m² położony w miejscowości Samborowo (gmina Ostróda, region Mazury), w otoczeniu lasów i jezior, 500 m od rzeki Drwęca oraz w pobliżu jeziora Jezi...

  • Działki budowlane - Marcinkowo, gm. Mrągowo.
    1 / 13
    Działki budowlane - Marcinkowo, gm. Mrągowo.

    Marcinkowo

    • 122 900 zł cena
    • 1 245 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marcinkowo to dynamicznie rozwijająca się miejscowość w gminie Mrągowo, położona w sercu Mazur, zaledwie kilka minut od Mrągowo. To doskonała propozycja dla osób, które chcą korzys...

  • mieszkanie nad jeziorem
    1 / 14
    mieszkanie nad jeziorem

    Rybno

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na jeziorem w miejscowości Rybno, w odległości 400 m znajduje się ładna plaża i kąpielisko przy jeziorze Zarybińskim w pobliżu którego jest restaur...

  • Zabytkowy zespół dworsko-parkowy na Mazurach
    1 / 14
    Zabytkowy zespół dworsko-parkowy na Mazurach

    Rybno

    • 599 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 1 517 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Tylko teraz w okazyjnej cenie! Na sprzedaż zespół dworsko-parkowy z budynkiem dworu o powierzchni 395 m2 oraz przeszło trzema ha działki (35 454 m2), położonej w Równinie Górnej (...

  • Uzbrojona Działka Budowlana w otulinie Parku Krajobrazowego
    1 / 5
    Uzbrojona Działka Budowlana w otulinie Parku Krajobrazowego

    Iława

    • 280 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W pełni uzbrojona działka budowlana w Kwirach koło Iławy o powierzchni 3200m2. Administracja Wola Kamieńska 94/11. Szybko rozwijająca się dzielnica willi i domków jednorodzinnych....

  • Lokal użytkowy Iława Iława, Jana III Sobieskiego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Iława Iława, Jana III Sobieskiego

    Iława

    • 652 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 315 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Jeśli szukasz lokalu, który od pierwszego dnia daje Ci realną przewagę - sprawdź to ogłoszenie. Lokal o powierzchni 70,68 m² znajduje się na parterze Galerii Nenufar, w ścisłym c...

  • Dom Iława ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Iława » ul. Dąbrowskiego

    • 1 349 000 zł cena
    • 359 m2 powierzchnia
    • 3 758 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Wyjątkowy lokal mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 359 m² nad jeziorem Jeziorak w centrum Iławy. Świetna lokalizacja! To unikalna oferta dla osób poszukujących nieruchomości...

  • Lokal Iława ul. Jarosława Dąbrowskiego

    Iława » ul. Dąbrowskiego

    • 1 450 000 zł cena
    • 359 m2 powierzchnia
    • 4 039 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Sprzedaż Uzbrojonych Działek w Otulinie Parku Krajobrazowego
    1 / 6
    Sprzedaż Uzbrojonych Działek w Otulinie Parku Krajobrazowego

    Wola Kamieńska

    • 280 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedaż Dwóch Działek Budowlanych w Otulinie Parku Krajobrazowego Pojezierza Iławskiego W pełni uzbrojone działki budowlane w Kwirach koło Iławy. Administracyjnie Wola Kamieńska...

  • ZAKŁAD PRODUKCYJNY Z DUŻĄ DZIAŁKĄ TOP LOKALIZACJA

    Nowe Miasto Lubawskie » ul. Jagiellońska

    • 9 800 000 zł cena
    • 26 660 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ODKRYJ POTENCJAŁ INWESTYCYJNY WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ SPECJALNEJ STREFY EKONOMICZNEJ! DZIAŁKA USYTUOWANA NA TERENIE PRZEZNACZONYM POD ZABUDOWĘ PRZEMYSŁOWO USŁUGOWĄ POŁOŻENIE PRZY DROD...

  • Działka Marwałd gm. Dąbrówno
    1 / 13
    Działka Marwałd gm. Dąbrówno

    Marwałd

    • 895 000 zł cena
    • 150 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe 15 ha pod Twoją inwestycję - 600m od Marwałdu, widoki jak ze Wzgórz Dylewskich! Szukasz miejsca, które oferuje absolutną prywatność, a jednocześnie daje nieogra...