• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Lubawą

(108)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 335 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Gierłoż Polska

    • 219 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 2 067 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 349 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Rudzienice

    • 4 440 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 22 090 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Pietrzwałd

    Pietrzwałd

    • 980 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 167 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż siedlisko na Wzgórzach Dylewskich, ok 1 km od Góry Dylewskiej (312 m n. p. m.). Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy wsiami Piet...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 1 299 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 24 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława Sobieskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w centrum Iławy - blisko najdłuższego w Polsce 27 km jeziora Jeziorak.
    Mieszkanie w centrum Iławy - blisko najdłuższego w Polsce 27 km j...

    Iława » ul. Obrońców Westerplatte

    • 285 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI W.Gutkowski, I.Gutkowska Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom nad jeziorem Kałdun w gminie Iława na Mazurach Zach.
    1 / 15
    Dom nad jeziorem Kałdun w gminie Iława na Mazurach Zach.

    Kałduny

    • 1 190 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 9 917 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI W.Gutkowski, I.Gutkowska Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wikielec

    • 1 190 000 zł cena
    • 354 m2 powierzchnia
    • 3 362 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Dom w samym sercu Mazur
    1 / 20
    Dom w samym sercu Mazur

    Pustki

    • 999 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 5 877 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iława

    • 535 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 17 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Iława

    • 845 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 6 402 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam działkę budowlną w Marwałdzie ( zabudowaną).

    Marwałd

    • 96 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    W wsi Marwałd na Mazurach Zachodnich sprzedam działkę budowlaną 212/4 o pow. 0,32 zabudowana drewnianą stodołą  o pow. 190 m/kw i poniemiecką oborą o pow. 170 m/kw. Drewniana stod...

  • Lokal Rybno

    Rybno

    • 3 980 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje Państwu doskonale prosperujący, dochodowy ośrodek wypoczynkowy w Rybnie pow. działdowski. Nieruchomość składa się z 4 domów znajdujących się n...

  • Dom Rybno

    Rybno

    • 3 980 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 7 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Frednowy

    Frednowy

    • 327 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 2 973 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom o powierzchni ok 110m2 w miejscowości Frednowy 12km od Iławy 20km od Ostródy. Wieś położna przy drodze krajowej nr 16. W centrum wsi znajduje s...

  • sprzedam działkę

    Rybno

    • 80 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż działkę budowlaną o numerze 345/8 w miejscowości Rybno, powiat Działdowski. Działka zlokalizowana jest przy ulicy Topolowej. Powierzchnia działki wynosi...

  • Okazja-dzialki budowlane.
    1 / 8
    Okazja-dzialki budowlane.

    Bratian

    • 72 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki na warunkach zabudowy przy ul Dlugiej w Bratianie.Dzialki sa oddalone od ulicy ok 100m,wielkosc od 1185m2 do 1226m2.Cena 60zl za m2.Mozliwosc konfiguracji wielkosci.Dodatko...

  • Działka z możliwością zabudowy

    Gryźliny

    • 1 519 848 zł cena
    • 19 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek z własnym dostępem do jeziora oraz przepięknym widokiem. Zespół działek nad jeziorem Gryźliny o powierzchn...