• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Lubawą

(36)
  • Mieszkanie Iława ul. Tadeusza Kościuszki

    Iława » ul. Kościuszki

    • 779 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie | Iława | 66 m²Na sprzedaż wyjątkowe, nowe mieszkanie z 2024 roku, położone p...

  • Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim.
    1 / 11
    Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim.

    Iława

    • 1 600 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz miejsca, które od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i wygody? To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie. Położone na trzecim piętrze, oferuje przyjemną prywatność i co...

  • Duże mieszkanie dwupoziomowe w centrum Iławy
    Duże mieszkanie dwupoziomowe w centrum Iławy

    Iława

    • 579 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 6 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 88,65 m² (ok. 100 m² po podłodze), położone na osiedlu Podleśnym w Iławie, w kameralnej plombie z 2003...

  • Mieszkanie Iława ul. Kazimierza Odnowiciela

    Iława » ul. Kazimierza Odnowiciela

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA TYLKO U NAS!3-pokojowe mieszkanie w Iławie na 2. piętrze o powierzchni 63,9 m² z balkonem piwnicą i garażem - gotowe do zamieszkania! Idealne dla rodzin z dziećmi, par szuka...

  • Mieszkanie Iława Iława, Kazimierza Odnowiciela
    1 / 15
    Mieszkanie Iława Iława, Kazimierza Odnowiciela

    Iława

    • 369 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 42 m² - wysoki parter z windą i balkonem | Iława, ul. Kazimierza Odnowiciela Gotowe do wprowadzenia od zaraz - nie wymaga remontu! Jasne, funkcjonalne i pięknie wyko...

  • Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.
    1 / 9
    Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.

    Iława

    • 1 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedmiotem najmu jest przytulne dwustronne mieszkanie w centrum miasta, zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ul. 1 Maja 15a. Jest ono umeblowane, wyposażone w niezbędne sp...

  • Mieszkanie na sprzedaż Iława, Piastowska 6
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż Iława, Piastowska 6

    Iława

    • 519 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Iławie przy ul. Piastowskiej 6. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność, komfort oraz doskona...

  • Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 w Iławie
    1 / 16
    Nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie 65 m2 w Iławie

    Iława

    • 549 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na trzecim, ostatnim, piętrze bloku przy ul. Zielonej 76 w Iławie. Budynek usytuowany jest z dala od r...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie na sprzedaż nad Jeziorakiem
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż nad Jeziorakiem

    Iława

    • 880 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowy Apartament nad samym Brzegiem Jezioraka – Iława Marzysz o porannej kawie z widokiem na taflę jeziora? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która łączy bezkompromisowy s...

  • Lokal mieszkalny - Iława

    Iława

    • 168 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 5 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk Mirosława Bittela w upadłości konsumenckiej ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 2, położonego w...

  • Twoje nowe mieszkanie przy ulicy Piastowskiej.
    1 / 9
    Twoje nowe mieszkanie przy ulicy Piastowskiej.

    Iława

    • 499 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 797 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,2 m², położone na parterze bloku. Nieruchomość składa się z trzech ustawnych pokoi, co zapewnia wygodną przestrzeń...

  • 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Iławie,
    1 / 14
    3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Iławie,

    Iława

    • 649 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 302 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Gdańskiej 10B w Iławie. Przed budynkiem znajduje się duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych...

  • Spichlerz Iława apartament dwupoziomowy
    1 / 16
    Spichlerz Iława apartament dwupoziomowy

    Iława

    • 978 480 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 8 021 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    W sercu Iławy, w wyjątkowej inwestycji Spichlerz, znajduje się dwupoziomowy loft o powierzchni 122 m², który łączy historię z nowoczesnością w najlepszym wydaniu. Budynek z 1935 r...

  • mieszkanie nad jeziorem
    1 / 14
    mieszkanie nad jeziorem

    Rybno

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na jeziorem w miejscowości Rybno, w odległości 400 m znajduje się ładna plaża i kąpielisko przy jeziorze Zarybińskim w pobliżu którego jest restaur...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 409 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 391 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Samborowo

    • 120 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 3 530 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Frednowy

    • 235 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 3 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 299 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kurzętnik

    • 269 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości