• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Lubawą

(36)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 249 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 650 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 5 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 5 pokojowe

    Iława

    • 2 450 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 21 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iława

    • 427 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 319 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 380 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 359 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 200 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 520 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 335 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 349 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 7 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Iława

    • 1 299 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 24 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława Sobieskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w centrum Iławy - blisko najdłuższego w Polsce 27 km jeziora Jeziorak.
    Mieszkanie w centrum Iławy - blisko najdłuższego w Polsce 27 km j...

    Iława » ul. Obrońców Westerplatte

    • 285 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI W.Gutkowski, I.Gutkowska Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Iława

    • 535 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 17 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Freedom Nieruchomości Oddział Iława
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 62m2 na podleśnym

    Iława

    • 315 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 081 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Witam, sprzedam mieszkanie bez pośredników przy ulicy Brata Alberta 6a w Iławie z widokiem na las w cichej okolicy. Mieszkanie w drugiej połowie 2015 roku przeszło kapitalny remont...

  • Iława, ul. Skłodowskiej / 2 pokoje z OGRÓDKIEM – Twoja baza w sercu miasta!
    Iława, ul. Skłodowskiej / 2 pokoje z OGRÓDKIEM – Twoja baza w ser...

    Iława

    • 389 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przestań szukać kompromisów między życiem w centrum a dostępem do zieleni. To mieszkanie przy ul. Skłodowskiej w Iławie to rzadki rynkowy okaz: 51 m2 z ogródk...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD SAMYM JEZIOREM W OSTRÓDZIE

    Ostróda

    • 774 200 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    25.02 DNI OTWARTE!! (w sprawie ustalenia godziny spotkania zapraszam do kontaktu [tel]) Dla Inwestora chcącego zarabiać pasywnie przez cały rok (najem krótkoterminowy) lub...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kamionki

    • 195 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 3 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Kamil Słowikowski Własny kąt
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2 - pokojowe, 41.19 m2 w Ostródzie, ul. 1 Dywizji
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 2 - pokojowe, 41.19 m2 w Ostródzie, ul....

    Ostróda » ul. Dywizji

    • 300 170 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 322 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 75.05 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 435 290 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ostróda
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 56.24 m2 w Kajkowie , gm. Ost...

    Kajkowo

    • 337 440 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 6 026 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 2
    Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe 82.25 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 485 275 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 5 918 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostróda
    1 / 4
    Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 67.80 m2 w Kajkowie, gm. Ostr...

    Kajkowo

    • 427 140 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. Ostróda
    1 / 5
    Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe 40.81 m2 , w Kajkowie , gm. O...

    Kajkowo

    • 253 022 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 326 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Agencja Nieruchomości Klonowski
    Biuro nieruchomości

  • IV-1108 Mieszkanie 2 pokoje, 11 Listopada, 3 piętro
    1 / 15
    IV-1108 Mieszkanie 2 pokoje, 11 Listopada, 3 piętro

    Ostróda » ul. Listopada

    • 265 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 5 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu-lokalowych w zabudowie szeregowej
    1 / 7
    Ostróda – Lubajny – nowa inwestycja, budowa czterech budynków dwu...

    Lubajny

    • 279 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nieruchomości Geopionier Piotr Panek
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Miłomłyn

    • 150 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" Łukasz Adamski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lidzbark

    • 229 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 586 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ostróda

    • 339 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 648 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ostróda

    • 419 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    TreeHouse Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Ostróda

    • 427 505 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 6 478 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Biskupiec ul. Aleja Broni

    Biskupiec » al. Aleja Generała Broni Stanisława Maczka

    • 340 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 5 574 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    BRESDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne mieszkanie w miejscowości Biskupiec. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym pr...

  • Wynajmę kawalerkę wolnostojącą Ostróda 1500zl
    1 / 7
    Wynajmę kawalerkę wolnostojącą Ostróda 1500zl

    Ostróda

    • 1 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę umeblowaną z niezbędnymi rzeczami do egzystowania łóżkiem stołem lodówką pralką telewizorem na Osiedlu Drwęckim dobra lokalizacja do przystanku autobusowego 200m...

  • Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment Ostroda
    Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment Ostroda

    Ostróda

    • 1 500 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Ako ay umuupa ng isang inayos na studio apartment na may mga kinakailangang bagay para sa pamumuhay, isang kama, isang mesa, isang refrigerator, isang washing machine, isang TV, sa...

  • Mieszkanie Miłomłyn

    Miłomłyn

    • 329 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 3 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Prezentujemy do sprzedaży dwie połowy tego samego domu (oddzielne mieszkania) w Miłomłynie w woj. warmińsko - mazurskim: 1. pierwsza połowa domu o pow. 85 m2 składa się z 3 prze...

  • Mieszkanie Pracownicze
    Mieszkanie Pracownicze

    Biskupiec

    • 45 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie pracownicze, 3 pokoje, aneks kuchenny, 2 łazienki, umeblowane. 45zł/osoba/doba

  • Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa
    1 / 13
    Mieszkanie Dąbrówno, Dworcowa

    Dąbrówno

    • 195 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 4 757 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !!! OKAZJA DO ZAKUPU W NOWEJ CENIE !!! Mieszkanie w sercu malowniczego Dąbrówna - 2 pokoje, kominek, garaż i własne działki Na sprzedaż przytulne i odświeżone mieszkani...

  • dwupokojowe z balkonem na parterze
    1 / 13
    dwupokojowe z balkonem na parterze

    Lidzbark

    • 209 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 4 544 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,9 m² położone na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po termomodernizacji. Lokal posiada bardzo wygodny i prakt...

  • na parterze do własnej aranżacji
    1 / 15
    na parterze do własnej aranżacji

    Miłomłyn

    • 129 999 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    REZERWACJA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla konesera – klimatyczne mieszkanie w historycznym budynku kolejowym w Miłomłynie. Ta oferta to idealna baza do...

  • Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda
    1 / 16
    Na sprzedaż – mieszkanie 3-pokojowe, Ostróda

    Ostróda

    • 260 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    PODPISANA ZOSTAŁA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,50 m², położone na parterze budynku przy ul. Jagiełły 13a w Ostródzie. Lokal przeznaczony do gener...

  • Ostróda, 78,56 m2, dwupoziomowe, m. parkingowe
    1 / 16
    Ostróda, 78,56 m2, dwupoziomowe, m. parkingowe

    Ostróda

    • 549 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    4 pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. użytkowej 78,56 m2 (po podłodze ok. 130 m2) zlokalizowane w centrum Ostródy przy ul. Czarnieckiego. Pod budynkiem miejsca parkingowe dla m...

  • Przytulne M w Bynowie z ogrodem (gmina Miłomłyn)
    1 / 11
    Przytulne M w Bynowie z ogrodem (gmina Miłomłyn)

    Bynowo

    • 119 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 3 306 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Twoje M z duszą i ogródkiem – w samym sercu mazurskiego slow life. Masz już dość korków, szumu miasta i walki o miejsce w tramwaju? Marzysz o własnym kawałku ziemi, gdzie cisza nie...

  • mieszkanie na sprzedaz
    1 / 7
    mieszkanie na sprzedaz

    Lidzbark

    • 225 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 4 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania.Rzeczywista powierzchnia podlogi (bez skosow) to 67,50 m².2 pokoje, do mieszkania przynalezy piwnica. Okna drewniane,ogrzewanie gazow...

  • Bezczynszowe, 3 pok., pow. 68,6 m2 z balkonem
    1 / 16
    Bezczynszowe, 3 pok., pow. 68,6 m2 z balkonem

    Biskupiec

    • 169 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 2 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie bezczynszowe o pow. 68,6 m2, na parterze, z balkonem typu loggia o pow. 4,8 m2, przynależną piwnicą, boksem w budynku gospodarczym oraz działką o...

  • 2pok. mieszkanie z balkonem widok na park, jezioro
    1 / 15
    2pok. mieszkanie z balkonem widok na park, jezioro

    Ostróda

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Rozkładowe, widne, z pięknym widokiem na korony drzew i jezioro - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na 3 piętrze w niskim bloku z 2001 r. przy ul. Racławickiej w OStródzie. Posesja...