mieszkanie na sprzedaż
14 lut 2023

DWUPOZIOMOWY APARTAMENT NAD SAMYM JEZIOREM W OSTRÓDZIE

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. ostródzki gm. ostródzki
Odświeżone 3 lata temu, Wtorek, 14 luty 2023 15:02
774 200 zł 79 m2
774 200 zł 79 m2 9 800 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 79 m2
Cena za metr 9 800 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 2
ID oferty K25369922

Opis

25.02 DNI OTWARTE!!
(w sprawie ustalenia godziny spotkania zapraszam do kontaktu Pokaż numer telefonu)

Dla Inwestora chcącego zarabiać pasywnie przez cały rok (najem krótkoterminowy)
lub
Dla rodziny ceniącej aktywny tryb życia (w pobliżu: plaża miejska 2 minuty pieszo, jezioro, aquapark, korty tenisowe, stadion, park Collisa, plac zabaw dla dzieci, zamek krzyżacki, etc.

-Budynek z 2020 roku, apartament dwustronny, bardzo słoneczny. Ekspozycja okien północna i południowa. Klimatyzacja.

-Apartament aranżowany przy współpracy z projektantem oraz przy zastosowaniu luksusowych materiałów.

-Ogrzewanie gazowe, w łazience dodatkowo podłogowe.

- Ponieważ lokal nie jest do końca wykończony zostaje przestrzeń do prywatnej aranżacji.

Cechy nieruchomości:
- 98 m² pow. całkowita, w tym 79m2 pow. użytkowej (po odliczeniu skosów)
- Salon z aneksem kuchennym oraz 2 sypialnie na poziomie 1
- Otwarta antresola podzielona na dwa otwarte pomieszczenia (poziom 2)
- Łazienka na poziomie 1, ubikacja na poziomie 2
- Dwa tarasy
- Osiedle ogrodzone
- Miejsce postojowe w garażu podziemnym (25.000zł)
- Przynależna komórka lokatorska (15.000zł)
- Winda
- Odrębna własność z założoną KW
- Bezpośrednie sąsiedztwo hotelu Radisson Blue**** (vis-a-vis)
- Rynek pierwotny, do własnej aranżacji

Okolica i dojazd:
- Czas dojazdu z Warszawy 2,5h (w przyszłym roku 2h po zakończeniu budowy S7)
- Do plaży zaledwie 190m (3 min)
- Miejscowość z licznymi atrakcjami turystycznymi