• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Lubawa

(3)
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 160 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 380 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 206 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Lubawa

    • 262 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 823 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie w centrum Iławy - blisko najdłuższego w Polsce 27 km jeziora Jeziorak.
    Mieszkanie w centrum Iławy - blisko najdłuższego w Polsce 27 km j...

    Iława » ul. Obrońców Westerplatte

    • 285 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 952 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    GUTKOWSKI - NIERUCHOMOŚCI W.Gutkowski, I.Gutkowska Sp.J.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 420 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 335 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 200 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 359 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 8 548 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 2
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 249 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 893 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kurzętnik

    • 269 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 484 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 260 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 7 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Iława

    • 299 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • mieszkanie nad jeziorem
    1 / 14
    mieszkanie nad jeziorem

    Rybno

    • 379 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na jeziorem w miejscowości Rybno, w odległości 400 m znajduje się ładna plaża i kąpielisko przy jeziorze Zarybińskim w pobliżu którego jest restaur...

  • Mieszkanie na sprzedaż nad Jeziorakiem
    1 / 16
    Mieszkanie na sprzedaż nad Jeziorakiem

    Iława

    • 880 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 19 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Luksusowy Apartament nad samym Brzegiem Jezioraka – Iława Marzysz o porannej kawie z widokiem na taflę jeziora? Prezentujemy wyjątkową nieruchomość, która łączy bezkompromisowy s...

  • Iława, ul. Skłodowskiej / 2 pokoje z OGRÓDKIEM – Twoja baza w sercu miasta!
    Iława, ul. Skłodowskiej / 2 pokoje z OGRÓDKIEM – Twoja baza w ser...

    Iława

    • 389 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Przestań szukać kompromisów między życiem w centrum a dostępem do zieleni. To mieszkanie przy ul. Skłodowskiej w Iławie to rzadki rynkowy okaz: 51 m2 z ogródk...

  • Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.
    1 / 9
    Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji.

    Iława

    • 1 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Przedmiotem najmu jest przytulne dwustronne mieszkanie w centrum miasta, zlokalizowane na czwartym piętrze bloku przy ul. 1 Maja 15a. Jest ono umeblowane, wyposażone w niezbędne sp...

  • Mieszkanie Iława Iława, Kazimierza Odnowiciela
    1 / 15
    Mieszkanie Iława Iława, Kazimierza Odnowiciela

    Iława

    • 369 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 42 m² - wysoki parter z windą i balkonem | Iława, ul. Kazimierza Odnowiciela Gotowe do wprowadzenia od zaraz - nie wymaga remontu! Jasne, funkcjonalne i pięknie wyko...

  • Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim.
    1 / 11
    Dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim.

    Iława

    • 1 600 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz miejsca, które od pierwszego kroku daje poczucie spokoju i wygody? To mieszkanie może być właśnie dla Ciebie. Położone na trzecim piętrze, oferuje przyjemną prywatność i co...