• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Mrozy
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Łaskarzewem

(58)
  • Budynek przy Wiśle
    1 / 15
    Budynek przy Wiśle

    Paprotnia

    • 1 670 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 1 280 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TopBrokers.pl
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom dla rodziny
    1 / 16
    Komfortowy dom dla rodziny

    Garwolin

    • 1 450 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Pogorzelski Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Przydworzyce

    • 535 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 459 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Łucznica

    • 7 700 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 19 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Magnuszew

    • 365 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wilga ul. Babci I Dziadka

    Wilga » inne Aleja Kazimierza Lisieckiego "Dziadka"

    • 1 600 000 zł cena
    • 244 m2 powierzchnia
    • 6 558 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż piękny dom w minimalistycznym stylu o powierzchni ok 244m2 powierzchni użytkowej znajdujący się w miejscowości Wilga w województwie mazowieckim, powiecie garwol...

  • Samorządki Kolonia – Działki Budowlane
    1 / 5
    Samorządki Kolonia – Działki Budowlane

    Samorządki-Kolonia

    • 68 000 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Samorządki Kolonia, gm. Górzno, Powiat Garwoliński. Działki Budowlane (jest MPZP - miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwalający na zabudowę jednorodzinną) Woda, prą...

  • Sprzedam domek mobilny całoroczny wraz z działką

    Wilga

    • 275 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję do sprzedaży domek o pow.35m2 /dwie sypialnie ,salon z aneksem kuchennym/.Nieruchomość znajduje się w gminie Wilga wieś Cyganówka .Urokliwe miejsce :cisza, spokój ,pośród l...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka

    Godzisz

    • 550 000 zł cena
    • 29 754 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Witam serdecznie mam do zaoferowania działkę rolno- budowlana o powierzchni 2,9754 obecnie działka jest trochę mieszana las sad oraz pole a tak że znajdują się na niej budynki taki...

  • Lokal Paprotnia ul.

    Paprotnia

    • 1 490 000 zł cena
    • 1 305 m2 powierzchnia
    • 1 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowy obiekt do adaptacji o powierzchni 1305 m.kw na działce 8600 m.kw. idealny na dom opieki seniora lub ośrodek leczniczo rehabilitacyjny, ośrodek szkoleniowy. Możliwa adaptacja n...

  • Działka budowlana 2700m Górzno powiat garwoliński

    Górzno

    • 162 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż bezpośrednio działka budowlana o powierzchni 2700m2 przeznaczona na zabudowe mieszkaniową jednorodzinną lub działalnośc komercyjną. Tel.[tel] Mail [email]

  • Sprzedam

    Garwolin

    • 270 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 5 511 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam mieszkanie własnosc w w garwolinie na ulicy Jagodzińska w centrum. Mieszkanie dwustronne , , piwnica . Tel kon +48 [tel]

  • Do wynajęcia
    Do wynajęcia

    Garwolin

    • 1 700 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie-kawalerka w Garwolinie . Umeblowana i wyposarzona do zamieszkania . Kablówka gratis . Tel . [tel]

  • Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa
    Działka w Garwolinie, ul. Dziamentowa

    Garwolin

    • 390 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 454 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w pełni uzbrojona, 860m2, bezpośrednio. [url]

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Lipówki

    • 95 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w trzcincu gm. Skórzec

  • Działka leśna / sosna ponad 75 lat
    Działka leśna / sosna ponad 75 lat

    Maciejowice

    • 30 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam piękną działkę leśną (wieś Zakręty gm. Maciejowice, pow. Garwolin), 40 ar obok rz. Pytlocha, Możliwość ew. powiększenia powierzchni. Dojazd z drogi Maciejowice - Łaskarzew...

  • Działka 2620 metrów kwadratowych
    Działka 2620 metrów kwadratowych

    Sobolew

    • 215 000 zł cena
    • 2 620 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Proponuję na sprzedaż działkę wielkość 2620 metrów kwadratowych w miejscowości Sobolew (pomiędzy Garwolinem a Dęblinem). Dla osób poważnie zainteresowanych zakupem szczegóły podam...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Lipówki

    • 200 000 zł cena
    • 922 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w lipowkach częściowo ogrodzona siatką ul zaszosie

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Czersk

    Czersk

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Malowniczo położony 200 letni domek położony na pięknej działce o pow. ok. 18000 m2 ze starodrzewiem (brzoza, leszczyna i inne). Możliwość dojazdu do posesji z dwóch stron. W częśc...

  • 1 / 3
    Działka Borki

    Borki

    • 290 000 zł cena
    • 1 937 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Borki, gmina Radzymin, o powierzchni całkowitej 1937 m2. Nieruchomość bezpośrednio przy drodze asfal...

  • Działka Ostrówek

    Ostrówek

    • 270 810 zł cena
    • 1 593 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na Sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1593 m2 przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną i usługi nieuciążliwe położona jest w miejscowości Ostrówek przy ul. Radzymińskiej w gmi...

  • Lokal Czersk

    Czersk

    • 1 600 000 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 1 802 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem z przeznaczeniem na działalność restauracyjno-hotelarską (dom weselny), ośrodek wypoczynkowo - szkoleniowy,...

  • 1 / 3
    Dom Czersk

    Czersk

    • 1 600 000 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 1 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem z przeznaczeniem na działalność restauracyjno-hotelarską (dom weselny), ośrodek wypoczynkowo - szkoleniowy, dom seniora. etc. Powierzch...

  • 1 / 4
    Piotrowice - działka 20 arów w doskonałej cenie!

    Piotrowice

    • 95 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piotrowice - działka budowlana 20 arów w doskonałej cenie! Właściwości:Wymiary: 25 m x 75 mDziała płaska, przy drodze asfaltowejLokalizacja:- Piotrowice, gmina Nałęczów- Odległość...

  • Dom wolnostojący
    1 / 11
    Dom wolnostojący

    Zabieżki

    • 1 299 000 zł cena
    • 254 m2 powierzchnia
    • 5 115 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Linin

    • 420 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Siedlisko w urokliwej wsi, 43 km od Warszawy
    1 / 8
    Siedlisko w urokliwej wsi, 43 km od Warszawy

    Celestynów

    • 167 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 4 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚCI STELMASZAK - Marzena Stelmaszak
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Czersk

    • 398 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola

    Lasek

    • 390 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa o powierzchni 7800 m2 w miejscowości Lasek gmina Żabia Wola - na sprzedaż. Duża działka usługowo-mieszkaniowa położona w drugiej linii zabudowy...

  • Lokal handlowo-usługowy na trasie Lublin-Nałęczów.

    Piotrowice

    • 150 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo - usługowy ok 140m2Po adaptacji moze służyć jako lokal mieszkalnyPrzy głównej ulicy przy trasie Lublin - Markuszów - Nałęczów.Istnieje możliwość adaptacji tej nieruc...

  • Dom 138 m2 z garażem, Piotrowice

    Piotrowice

    • 1 120 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiemPiotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez właściciel...

  • Dom parterowy – duży ogród, taras, warsztat

    Celestynów

    • 1 499 000 zł cena
    • 109 m2 powierzchnia
    • 13 753 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    NOWOŚĆ!TYLKO W NASZYM BIURZE!BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!Marzysz o miejscu, w którym po pracy możesz odetchnąć, wypić kawę na tarasie i patrzeć, jak dzieci bawią się w ogrodzie? Ta...

  • Dom Czersk ul.

    Czersk

    • 885 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z roku 1990 o powierzchni 160 m², z dużą piwnicą 80 m² i poddaszem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej malowniczych loka...

  • Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha
    1 / 6
    Sprzedam działkę Całowanie 0,347ha

    Całowanie

    • 450 000 zł cena
    • 3 476 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Całowanie obok nr 127 Powierzchnia 0.347 ha Działka ogrodzona Metalowy garaż

  • Działka Wincentów ul.

    Wincentów

    • 2 250 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową, inwestycyjną ofertę sprzedaży kompleksu działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy - propozycję klasy premium, w której natura spoty...

  • Działka Wincentów ul.

    Wincentów

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych w otoczeniu lasu, idealnych pod budowę wymarzonego domu w ciszy, zieleni i absolutnym sp...

  • działka
    działka

    Podbiel

    • 57 855 zł cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w cichej okolicy Maz. Parku Kraj. z dobrym dojazdem. Pojemniki wielofunkcyjne 40/40/60 40/40/80 cm po 25 zł/szt.

  • Działka rolna blisko drogi asfaltowej
    1 / 7
    Działka rolna blisko drogi asfaltowej

    Celestynów

    • 699 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 7 500 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 35,5 m x  211 m. Działka objęta Studium Uwaru...

  • Przy drodze asfaltowej, duża działka
    1 / 6
    Przy drodze asfaltowej, duża działka

    Celestynów

    • 569 000 zł cena
    • 6 126 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 6 126 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 38,5 m x 211 m. Działka objęta Studium Uwarun...

  • Dom Brzumin ul.

    Brzumin

    • 1 470 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Klimatyczny dom z duszą | Brzumin | 28 km od KabatW otulinie zieleni, zaledwie 28 km od warszawskich Kabat, czeka na Ciebie dom, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią...

  • Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa
    1 / 16
    Grunt pod usługi zdrowia, wypoczynku, hotelarstwa

    Borki

    • 2 850 000 zł cena
    • 77 800 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko u nas. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość ze zbiornikiem wodnym położoną w miejscowości Borki koło Radzymina o łącznej powie...

  • Działka 3700m + Dom 180m + Budynek 160m BLISKO CPK
    1 / 16
    Działka 3700m + Dom 180m + Budynek 160m BLISKO CPK

    Karolina

    • 1 330 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker UWAGA: SPRZEDAŻ BEZPOŚEDNIA! Dom nie podlega wysiedleniom w ramach inwestycji Centralnego Po...

  • Działka budowlana Karolina gm. Baranów
    1 / 2
    Działka budowlana Karolina gm. Baranów

    Karolina

    • 359 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Karolinie gm. Baranów działka budowlana o powierzchni 1800m. Przy drodze asfaltowej. Przy działce media - gaz, prąd, wodociąg, linia telekomunikacyjna. dla działki wyd...

  • Działka z własnym lasem, MPZP
    1 / 2
    Działka z własnym lasem, MPZP

    Ostrówek

    • 130 000 zł cena
    • 3 842 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Kupujący nie płaci prowizji Działka z własnym lasem - zabudowa letniskowa, działka posiada MPZP. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Ostrówek, gm. Łochów, w otoczeniu la...

  • Działka Całowanie
    1 / 2
    Działka Całowanie

    Całowanie

    • 590 000 zł cena
    • 5 900 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż działka o powierzchni 5900 m² położona przy Trasie 50. Nieruchomość znajduje się w dobrze skomunikowanej lokalizacji, co czyni ją atrakcyjną propozycją pod inwestycję l...

  • Działka inwestycyjna Potycz gm. Góra Kalwaria,
    Działka inwestycyjna Potycz gm. Góra Kalwaria,

    Potycz

    • 234 540 zł cena
    • 1 303 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1303 m², zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Potycz w gminie Góra Kalwaria, zaledwie pół godziny drogi od granic...

  • Dom 138 m2 z garażem, Piotrowice

    Piotrowice

    • 1 120 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

• Lokal usługowy 130m2 z ogródkiem, Borki, Zegrze
    1 / 16
    Lokal usługowy 130m2 z ogródkiem, Borki, Zegrze

    Borki

    • 7 380 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Potencjał lokalu: Największą zaletą tej nieruchomości jest jej uniwersalność. Obecny układ sprawia, że można tu wejść i od razu organizować przyjęcia czy prowadzić zajazd. Jeśli j...